Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ja cesto imam osecaj da ljudi ovde sve hoce za dz

Iako sam napisala u opisu da razmene ne radim, i dalje pitaju za razmene, a kada pitaju, na te poruke ne odgovaram. Majka mi kaze "pa odgovori, mozda bi htela i da kupi ako ne bi pristala na razmenu" a svi mi ovde vrlo dobro znamo da ce 95% ljudi reci "hvala, pozz" :D Moje cene su sasvim korektne, objektivno gledano, naravno da imam stvari i sa etiketom koje vrede mnogo vise, ali jbg, ima nas puno, i kao sto sam naziv teme glasi istina je da ljudi hoce sve za dzabe. Cudno mi je da neki recimo prodaju novu H&M garderobu sa etiketom i to po istoj ceni iz prodavnice. Mislim da to ipak nije korektno, ne treba bas da bude za dz ali da bude manja cena od one u prodavnici
2016 01 10
Ili napisu firmirana garederoba kad ono Terranova, bershka, Zara i H&M...Kod nas su cene tih brendova iste kao u inostranstvu, a kad su snjizenja nisu iste cene. Tamo za 1euro mozete naci svasta.. A to da ce 95% ljudi reci Hvala,pozz grdno se varas. 95% NECE RECI NISTA,...Sta cemo, imamo duhove na sajtu..pojave se pa nestanu.
2016 01 10
Eto, bas sad me jedna pitala za razmenu, verovatno cita temu, haha :D iskreno, muka mi je vise od spustanja cena i svega, pre cu da poklonim neku stvar kome je stvarno potrebna ili da bacim, nego da prodam ispod cene koja je vec mnogo ispod stvarne vrednosti... stop razmenama i pokusajima snizavanja cena! :D
2016 01 10
@SandraKg93 cene su ti niske da je stamota traziti nize,i bas imas lepe stvari ali kazem i kad dajem dzabe nece da uzmu..Tako da si u pravu. Primetila sam da je dosta clanica od mene kupilo stvar, molili da snizim i onda stavili na prodaju..preprodavci.
2016 01 10
Evo sta se meni desilo. Prodala sam jednoj osobi reebok patike koje su bile nosene par puta i bukvalno izgledaju kao nove. Prodala ih ja za 1500din koliko se secam ili 1600,700 nije ni vazno,100din gore dole. Odem neki dan na profil te persone kad ona prodaje te iste patike koje sam joj ja prodala za 4000din sa sve opisom "NOVO!!!". Ostala sam zapanjena. Reko da l' da joj posaljem poruku i upitam nesto,kazem bilo sta i skontam da ne vredi nekim ljudim nista objasnjavati.
2016 01 10
Ja sam svoje 3 stvari nasla u preprodaji. I mislim se da Bog da ti stajale na sajtu doveka. Mrzim prevarante, i te sto moljakaju i kukumavce da se snizi nesto. Kao jedna sto sam joj na kraju prodala cizme jer samo bez posla bili i sin i ja..kaze- ja imam samo 4000 ..Mislim se boli me dupe , sta kupujes kad nemas pare. A cizme 3 puta obuvene, italijanske sa sve kutijom i cenom koliko su placene. Al, muka me naterala pa sam prodala. To je meni tako slepacki da nemam reci...jadno jadno. Mnogo, mnogo losih ljudi ima...Jednom sam pitala koja je zadnja cena,, rekoh svi pitaju mene pa ajde i ja kulturno da pitam A ona meni krenula da objasnjava koja je to marka i koliko kostaju u radnji. Mislim se, deteeee...ja nisam neobavestena i nemam 13 godina...Al aj nego sam samo rekla da zivim u Bg i da znam cene. Eno stoje joj , nek stoje i dalje..
2016 01 10
Meni nije problem da vrate na sajt ukoliko im ne odgovara kada stigne, ali po istoj ceni, a to kad se ugrade u cenu kao Sofiji ja ne trpim... Sećam se da je žena prodala čizme za 600din, nove, ali nije ih nosila, stajale su joj par godina, ne sećam se razloga, pa je samo htela da ih se otarasi, a ta što je kupila okačila za 3000din sa naglaskom da su ,,kupljene u Italiji pre dva meseca - ovosezonske''... O.o Jednom prilikom sam ja poklanjala neku šminku i kozmetiku, šminka je bila sva nova, ali nisam bila sigurna da li je u roku i naglasila sam da ne znam da li je u roku i da je zato poklanjam, jer je kod mene stajala 3-4 meseca, ali ne znam koliko je stajala u radnji, a nisam znala kako da proverim, znam da ide nešto preko koda, ali nisam htela da se cimam. Bile su u pitanju neke olovke, karmini, senke, šta znam, ako ništa drugo, možda deca da crtaju, dosta toga je bilo... Poklonim ja to jednoj gospođici, kad posle par dana osvanu sve na sajtu, i to je dobro nabila cene. Poludela sam, ali bila sam preko mobilnog, pa rekoh da sačekam da uđem na komp i da joj pišem. Kad uđem vidim otvorena tema o njoj, druge članice se žale da je i njima pokupila poklone i okačila na prodaju...
2016 01 10
Sofija, zašto ne navedeš koja je članica u pitanju na nekoj od odgovarajućih tema sa objašnjenjem o čemu se radi, ili barem ovde da svi vide o kojoj članici je reč (mada sam ja pronašla ko je u pitanju jer je čak i utisku napisala da je kupila Reebok patike od tebe)...
2016 01 10
Evo da odgovorim :) Svi imamo pravo da u moru svih prodavaca na neki nacin privucemo kupce, pa cak i na taj nacin, bitno je da sam u samom opisu napisala kakvo je stanje, koliko puta i u prodavnici pise snizenje 50% a nema snizenja, cist marketinski trik ;)
2016 01 11
To je isto kao i lazni tagovi.... Na neki nacin otezavas pretragu kupcima koji zele da kupe stvarno novo, a nesto sto je noseno, pogotovo tri puta ne moze biti novo... Moze izgledati kao novo, ali nije novo...
2016 01 11
Mislim da su mnogo veci problem lazni tagovi poput Zara, Mango, od mojih oznaka novo ili polovno, kada admin napravi kategorije novo i polovno, tada cu ih i primenjivati :)
2016 01 11
Neću imati problem ako vidim da se neka moja stvar nadje u preprodaji,baš me briga razlog,veći problem mi je da neko napiše da je stvar kao nova a ona totalno ofucana.A o predrasudama o niskoj ceni da ne pričam,postavljam stvari koje sam dobila na poklon a nikad nisam obukla,razlog niske cene je da želim što pre da ih se otarasim jer su mi ormari puni.
2016 01 11
Sandra, mislim da nisi u pravu jer je to isto.. Pretraga na sajtu se ne vrši samo po tagovima već i po nazivu predmeta, tako da ako u nazivu napišeš novo, kada neko traži novo u pretrazi izbaciće i sve predmete koji to imaju u svom nazivu.. Dakle, apsolutno isto kao i lažni tagovi, jer onda tvojom logikom i sve devojke koje stavljaju lažne tagove mogu da kažu "pa ja sam u opisu napisala koja je marka, šta ima veze koji je tag" :)
2016 01 11
Pa kad se u pretrazi kuca "novo" izbacice i predmete sa naznakom "kao novo", tako da od toga nema neke vajde, i izlazice i predmeti koji su ispravno tagovani...
2016 01 11
razumem sve, ali NOVO i KAO NOVO po meni nije isto.. U situaciji gde ti nešto nasloviš NOVO a onda u opisu napišeš da je nošeno, po meni je isto kao lažno tagovanje.. A i kod lažnih tagova, kad ukucaš tag, izlaze i pravilno tagovane stvari, samo što ih u hrpi lažno tagovanih trebaš izbunariti
2016 01 11