Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

* Da li vam smeta ili ne - stvarno me zanima??? *

Meni lično se to nikada nije isplatilo-čak me bilo malo i sramota jer su dve članice kojima sam poslala poruku automatski izbacile taj predmet iz omiljenih tako da to više nikada nisam ni uradila.... Mada, kod mene uvek može sniženje, uvek kupci biraju poklone tako da bi možda bilo i glupo svakodnevno da obaveštavam o popustu x-) :") :)
2016 03 15
S obzirom da imam samo 8 omiljenih predmeta i zaista imam u planu da ih jednog dana kupim, apsolutno mi ne bi smetalo da dobijem poruku o sniženju. :") S druge strane, baš bi mi bilo glupo da druge obaveštavam o mojim sniženjima. :/ Razumem da neke to smara, a neke imaju gomilu omiljenih predmeta i bio bi im pretrpan inbox da svi šalju poruke obaveštenja.
2016 03 15
Pa dobro, očekivala sam malo veću podelu mišljenja, ali ovo ipak govori da nije toliko straaaaašno da se ponekad pošalje poruka o sniženju :") Mada, kad budem odvojila vreme za slanje takvih poruka ipak ću da bacim pogled na profil članice i da vidim u kom je fazonu, ukoliko ima milion predmeta u omiljenim onda ste upravu da je glupo, ali primetila sam da ima devojaka koje su lajkovale neki moj predmet a na profilu imaju utiske samo o kupovini i mislim da su one najbolji kandidati za potencijalnog kupca. <3
2016 03 15
iskreno, meni ne smata, čak šta više volim jako, jer u omiljene i stavljam predmete koje imam ozbiljnu nameru da kupim, tako da mi svako sniženje cena odlično dođe.. i još ako je neka veća cifra u pitanju, odmah mi taj predmet skoči na vrh liste za kupovinu :) Ja volim da pitam za popust, i ugalvnom i nadjem zajedniči jezik, ali npr nekad je sniženje i veće od popusta za koji bih pitala.. tako da je moj glas ZA :")
2016 03 15
Divno :")
2016 03 15
Meni je to ok jer dobra ponuda sa potraznjom bi dala bolje rezulatate u kupoprodaji, mislim da bi vise kupovala jer nepredvidjene kupovine su za mene najbolje kupovine, a dosta predmeta iz omiljenih bih i kupila ali ne mogu odjednom, a sa dobijenim obavestenjem da je taj predmet trenutno na snizenju bi me navelo i da kupim. Tako da meni to ne bi smetalo jer nikog ni na sta ne obavezuje i sa totalno nepreglednim sajtom gde vise nemamo opciju da vidimo sve nove ubacene predmete bio bi bar bolji pomak nego sto je trenutna situacija, nemam volje ni da postavljam neke predmete, a jos manje da kupujem jer ni ne mogu da ispratim sta je sve novo ubaceno. Super ideja, mada i opcija kada pitas za popust kod nekih clanica izazove reakciju kao da sam joj stavila prst u oko, pa ne moze to da uradi jer verovatno placa PDV od tog prodatog predmeta ili sta je vec razlog...
2016 03 15
Hahahahahaha Linnaa, baš tako prst u oko :') Ima nezgodnih članica, koje se ljute iz svakavih razloga, kao da im je inbox od zlata pa ne sme čovek ništa da pita
2016 03 15
Meni nije problem da me neko obavesti, a nije mi problem ni da pitam za popust :) Obično ako ima popusta bude i kupovine.. U omiljenim predmetima imam svakako favorite i one manje favorizovane predmete x-) Treba mi opcija omiljeni u omiljenim :')
2016 03 15
Meni treba jedna opcija 'razmena za omiljene' x-) i druga 'nisu moji, nego od drugarice koja ne ulazi na sajt' :')
2016 03 16
Eto, meni se tako večeras 3 predmeta prodala! Srećno devojke i ako je vaš predmet u mojim omiljenima, slobodno pošaljite poruku :")
2016 03 16
Tam021 extraaa :) Moja iskustva razmene "omiljeno za omiljeno" su bzvz... Ranije sam imala više predemta u omiljenim baš da bi pokušala da se menjam (to se svakako više isplati naravno, ako se pogodimo sa omiljenim), međutim ni jednu stvar nisam uspela tako da razmenim, a u opisu mi je pisalo da mi se jave devojke ukoliko se njihov predmet nalazio kod mene u omiljenim ili SLIČNE :s Naravno ponude su bile neverovatne, nisu imale veze sa vezom,praistorijske i onda sam popizdela i od sad mi omiljenim stoje samo predmeti koje imam u planu da kupim ili ako npr. tražim neki određeni predmet onda lajkujem sve šta dolazi u obzir za kupovinu, ali kad kupim šta mi se sviđa ostale stvari brišem.
2016 03 16
Slazem se sa Majom. :) Imam bas malo stvari u omiljenima i uglavnom stoje, a ne prodaju se, i cekam dok ne skupim neki novac pa da kupim nesto od njih. Zaista bi me obradovalo da mi stigne poruka da je nesto od toga na snizenju. Takodje, par puta sam i poslala takve poruke ali sve sto sam dobila je "seen" a mozda cak ni to. :D Uvek sam za popuste isl, jer stvari samo stoje, tako da ukoliko neka ima nesto moje u omiljenima samo neka pita, dogovor odmah. :)
2016 03 16
meni je to skroz ok, iako sama jos uvek nisam radila:)
2016 03 16
Mislim da bi za bilo kakve promene kod predmeta koji je u vasim ili mojim omiljenim, trebalo da stigne automatsko obavestenje , jer cesto mi nesto stoji neko vreme u omiljenima I onda bas kad hocu da ga kupim vidim prodat Tako funkcionise na kupindu Ja nekada promenim i slike Ubacim bolje Ja licno nikada ne bih slala poruke redom ljudima kojima se svidja moj predmet Niti bi volela da mene neko obavestava jer sta odgovoriti na to ako I dalje ne mozes da ga kupis Malo je to nezgodno U mom profilu pise da me pitaju za sve I skroz mi je ok kad me neko pita da li je to zadnja cena jer I ja pitam ako nemam toliko para ili mislim da je stvar precenjena
2016 03 16
MariaJackson u potpunosti se slazem. Na nekim drugim sajtovima (npr. za prodaju automobila) kada oznacis neki, ukoliko dodje do promene cene automatski te obaveste mailom. Bilo bi super da i ovde postoji ta opcija. Ja bi to uvela i kod pracenja jer cemu pracenje clanice ako moram stalno da proveravam da li ima novih predmeta i cesto se desi da moja vel. bude prodata. Mislim da bi ove dve opcije olaksale zivot svima, i kupcima i prodavcima.
2016 03 16