Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Kozmetika na prirodnoj bazi

Ja koristim Bioten kozmetiku za lice, kazu da je 100% prirodna, to ne znam bas ali eto, meni odgovara, dobri su. :)
2018 09 03
Imam u ponudi domace sapune potpuno prirodne na bazi glicerina, kokosa, ricinusa. Potpuno su prirodni tako da mogu i deca da ih koriste. Imam i labela. Cena je 150 din po komadu
2019 02 18
Ja za piling tela preporucujem mix projinog brasna i jogurta ili kefira, ponekad umesto mleka za telo nije lose namazati kokosovo ulje, a za lice ulje semenki grozdja. Ulja naravno nerafinisana, hladno cedjena 💪🏿
2019 03 18
Sto se tice francuske kozmetike, koristila sam francusku organsku kremu na bazi shea buttera sa lavandom, medom, vitaminima...ne mogu da se setim svih sastojaka ali sam jako zadovoljna ucinkom i kvalitetom. Ako se dobro sećam firma se zove "Brillance", ne znam da li moze da se nadje kod nas jer ja sam je uzela preko drugarice bila je oko 50e
2020 03 04
Moja preporuka Siberian Wellness. Prirodni proizvodi za sjajan i aktivan zivot. https://rs.siberianhealth.com/rs/bc/index/?ref=2521543420
2020 11 02
Preparati koji su provereno prirodni, i o kojima sam mnogo citala, edukovala se kod vise strucnjaka, kako kod kozmeticara, farmaceuta, dermatologa tako i od blogerki koje ne reklamiraju proizvode, cak stavise nisu ni poznate i rade sve za svoju dusu. Moja koza je mesovita ( to znaci masnija T zona ) ali uglavnom preparate koje koristim su za svaki tip koze. Ici cu po redu, kako bi trebalo da izgleda duplo ciscenje: 1. Micelarna voda- apsolutno najbolja bi bila Biona u ovom slucaju, nije losa ni ona zuta Garnier koja skida sve sa lica 2. Gel- Garnier Detox 3. Pena- Neogen pene za lice ( Green Tea obozavam, ali sam sad uzela i sa vinom ) 4. Tonik- apaolutno najbolja stvar je Tiger Cica tonik ( ali mi stoji i Pixi Glow koji jedva cekam da probam ) 5. Serum- It's skin serumi, bukvalno bilo koji, ali su mozda 90% prirodni. Pored toga prirodni jako dobar je serum vitamin C od Dr Viton 6.Krema kao najvazniju faktor posle ciscenja- Evdermia Caladerm ( ima SPF faktor, ne masti kozu a hidrira je sve vreme ) Takodje za podrucje oko ociju koristim takodje Biona kremicu ali planiram da uzmem fenomenalnu Nuxe kremu. Od sampona koristim Amiku, BEZ sulfata. Jeftinija varijanta za prirodnu kozmetiku sto se tice i sampona i kremica i kupkica i umivalicanje jeste Alverde. Ja se sluzim njihovim kupkama i mlekom, a naravno kad zagusti preferiram samo Alverde. Ostali brendovi koji su prirodni su BioVegane, Koozmetik, i generalno korejska i japanska kozmetika ( It's Skin, Neogen, Tiger Cica... njihove maskice jednokratne su top ) 🌸 Ako neko ima bilo koji od ovih preparata neka mi pise 💜
2020 11 21
Ja imam novo Alverde ulje protiv strija, samo sam ga jednom probala. Ako nekome treba neka se javi, moze i razmena
2021 04 06
Krema koja me je odusevila je Nefertiti krema koja sadrži magarece mleko. Odlicna je za kozu koja je atopicna, masna, suva ili kombinovana.
2021 04 13
Da li neko ima iskustva ili je probao ulje od smilja za lice (ili sapun od smilja za lice) kada je u pitanju masna koža? :)
2021 10 18
Ja prodajem proizvode na bazi Aloe Vere sa 5% popusta 😊 Možete pogledati šta je u ponudi na sledećem linku: https://aloealoja.com/svi-proizvodi/ Za sva pitanja, možete me kontaktirati 😊 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/67edc380ea2eded079984924e905b376.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f340f8192ecc85da1139e8feb8356a2e.jpg)
2022 05 05
Moja porodica se bavi proizvodnjom seruma od smilja i zaista su svi koji su ga do sad probali prezadovoljni! Ono je idealno za bore kao i svaku drugu vrstu regeneracije koze. Nase biljke uzgajamo na ostvu Pag u Hrvatskoj. Ako si zainteresovana za dodatne informacije samo mi se javi, prodajemo ga :) > SonjaSara3452: > Da li neko ima iskustva ili je probao ulje od smilja za lice (ili sapun od smilja za lice) kada je u pitanju masna koža? :)
2022 06 04
1 2