Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PREVARENA SAM,ADMIN NE REAGUJE

Prevarena sam,devojka mi nije uplatila sav novac,rekla je za dan-dva,zatim je rezervisala dva predmeta i dogovorile smo se do kraja maja,niti je uplatila novac,niti se oglasava,iako je svaki dan na sajtu.Prijavila sam to adminu,ona ne reaguje!Nisam jedina koja ima taj problem sa istom članicom,ima već nekoliko negativnih,a niko ne rešava taj problem!Molim za pomoć
2016 06 03
Zdravo emilija20, pojasni malo bolje, kako si prevarena? Jel si devojci poslala stvari unapred pa nije uplatila novac ili je samo rezervisala pa odustala? :)
2016 06 03
Emilija jel mislis na clanicu osters? U temi "kupci koji odustaju" sam ti navela moj slucaj, i da uopste ne cekas niti se nadas jer devojka je folirant. Kod mene je rezervisala 12 dana i vise se nije ni javila iako se redovno uloguje. A u negativnim vidim da nije preuzimala pakete i sl. tako da bolje sto nisam imala nikakav vid saradnje sa doticnom. Mislim da treba da bude blokirana.
2016 06 03
Ovde kupci stalno odustaju, nije to sad neki bauk :) Jednostavno ne radite rezervacije i ne cuvajte stvari neproverenim kupcima :) Inace, devojka o kojoj je rec ima neke cudne negativne utiske :/ Vidim da joj je neka devojka ostavila negativnu ocenu zato sto joj nije javila da li joj se ogrlica dopada :) sto je nebulozno.. to nije za negativnu ukoliko je predmet posteno platila (podigla paket).. I dobijala je negativne zbog odustajanja ok kupovine.. Razumem revolt ali po pravilu sajta ocena se daje kada se saradnja ostvari.. za nepodizanje paketa je ok za odustajanje ne :D
2016 06 03
Vidis da i ona sama lupa negativne kada do saradnje nije ni doslo, pa joj neke clanice vracaju osvetnicku negativnu :D Konkretno clanici je ostala duzna 300 din. koliko sam razumela iz prosle teme. I vise se ne javlja. Meni je to nekorektno. Ja sam se povela ovim pozitivnim pa sam rezervisala ubuduce ne. Mislim da je pomenuta ne mogu da se setim u kojoj temi da nije podigla paket i devojci se vratio. Ako ne gresim.
2016 06 03
Nisam ispratila prethodnu temu :) Ali ne razumem kako joj je ostala duzna x-) U svakom slucaju sa takvim clanovima treba biti obazriv.. i bolje i ne saradjivati nego imati muku posle :D
2016 06 03
To ce morati clanica da kaze... Vala stvarno vise svaki dan neka nova tema o prevari. :/
2016 06 03
I ja to primetih :(
2016 06 03
Evo sta se zapravo desilo... Naime,ostvarila sam jednu saradnju sa doticnom,Htela je dve stvari cija je ukupna cena bila 2300(bilo je skplje,ali sam spustila cenu),prvo mi je nudila 1000,jer nije imala vise,ostatak za par dana kad bude plata,onda 1300,pa opet malo vise i sve tako,onda se drugi treci dan stvorilo 2000.i ja joj posaljem nakon uplate post netom,poslala sam joj oba predmeta,da izbegne skuplju postarinu,i ostala mi je duzna 300,kao uplatice za dan dva....i nista...onda je opet rezervisala dve stvari i dogovorile smo se do kraja meseca,ali se doticna ne javlja,iako se cesto loguje,a na telefonu odbija pozive.Jos uvek nije uplatia novac,ili ako nema nije problem da kaze to.. Sto se mene tice najveci problem je sto admin ne reaguje,a imam sacuvane razgovore i potvrde iy poste,kao dokaze.
2016 06 03
> emilija20: > Evo sta se zapravo desilo... > Naime,ostvarila sam jednu saradnju sa doticnom,Htela je dve stvari cija je ukupna cena bila 2300(bilo je skplje,ali sam spustila cenu),prvo mi je nudila 1000,jer nije imala vise,ostatak za par dana kad bude plata,onda 1300,pa opet malo vise i sve tako,onda se drugi treci dan stvorilo 2000.i ja joj posaljem nakon uplate post netom,poslala sam joj oba predmeta,da izbegne skuplju postarinu,i ostala mi je duzna 300,kao uplatice za dan dva....i nista...onda je opet rezervisala dve stvari i dogovorile smo se do kraja meseca,ali se doticna ne javlja,iako se cesto loguje,a na telefonu odbija pozive.Jos uvek nije uplatia novac,ili ako nema nije problem da kaze to.. > Sto se mene tice najveci problem je sto admin ne reaguje,a imam sacuvane razgovore i potvrde iy poste,kao dokaze. Meni je trazila da joj rezervisem bluzu,posto ima obaveza da isplacuje..Verovatno ce i mene prevariti..Pa zato ako je bude htela prvo ce da uplati iznos pa onda da je posaljem..Jer je nesigurna ima 6 negativnih..Admin ne reaguje reaguje samo ko ima 1 ili 2 negativna uzas ! :(
2016 06 03
Sada je jasnija stvar :) Nije fer sto je tako postupila i ako se ne javlja i ne odgovara da to resite u redu je da joj ostavis negativnu.. mada nisi trebala tako da postupis s obzirom da vec ima negativne ocene.. A sto se tice admina ja samo reci hvale imam, meni je uvek izasao (izasla) u susret i radila po pravdi.. Ima puno devojka ovde sa vise od dve negativne zbog nepreuzimanja paketa, ali ih jednostavno treba zaobilaziti ili im slati samo nakon uplate.. Zao mi je sto ti se tako desilo, vise opreznosti sledeci put.. i jedna negativna moze mnogo da kaze o nekom clanu.. Veliki pozdrav..
2016 06 03
ma ta je i mene dva meseca zavlacila oko gomile nekih stvari svaki dan ej menjala odluku sta hoce i sta joj se dopada, pa kao da joj posaljem a ona ce uplatiti, na kraju sam joj rekla da me zaobidje vise i da mi ne salje poruke. Devojka iygleda ima neki problem ne znam sta joj je.
2016 06 05