Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gadosti na sajtu

> Iva1991B: > Nije Bankar kupovao najlon carape, drugi clan je u pitanju, Bankar je oduvek gaćoljub. 😃 Gacoljub x-) :') ,:)
2016 07 13
Valerina, u centar! :)
2016 07 13
Valerina bas si sve promasila :-) ali neka, tako valjda sebi izgledas vrednija :-D
2016 07 13
> bankar77p: > Valerina bas si sve promasila :-) ali neka, tako valjda sebi izgledas vrednija :-D Ohhhh.......
2016 07 13
Mislim da nema potrebe slati takve poruke clanicama i plasiti ih. Naruci kupaci (novi ili polovan) - 70% dobijas to sto zelis. Meni je taj fetis bolestan i ne mogu da razumem da neko to opravdava. Ispada da je kompliment ako gacoljub ( :D ) nekoj clanici posalje ponudu :D . A posle se zapomaze koliko je manijaka oko nas ,:(
2016 07 14
Bankar nikada nije otvorio-la (ko će ga znati) temu a onda ispada kao da jedva čeka da neko otvori temu o njemu .... i da na svaki komentar da svoj komentar ... reklo bi se, baš ljubazno sa njegove strane...a u stvari bih pre raklA da se "BAŠ ZABAVLJA ". "znamo se" oko dve godine (mislim da se tako nekako i pojavio) i uvek, ali baš uvek ista priča..... Moj utisak je da samo "tera sprdnju"....Ne sećam se da je ikada ikog vredjao u temama (sem što reče Valeri - "ortački rečnik" - što me je malkice bacilo na razmišljanje).... I svako ko se "prepao" posle njegove poruke - u pravu je. I svako ko ga je napadao - u pravu je. I svako ko ga je branio - u pravu je. U pravu je i on, jer je takav kakav jeste, da li je "bolestan", "normalan" ili "ubija vreme" - sve jedno. NE PECAJTE SE. Meni ne smeta. Ma znam "čoveka". Pozdrav bankar XXXXXXX 8-)
2016 07 14
Menise taj isti BOLESNIK javio sa imena ''bankar 77''jado jadni samo pravi nove profile ukinite i ovaj sad sto sam upisala bel sam proklela jadu jadnoga bolesnika kako samo uvredjeno bosansko moze da prokune ...jadan nema para da se zeni da izvede devojku da nadje kado bedni nego tako njusi ko dzukela ko kera ulicarska:) crknuce stoka bez repa od njsenja gaca svoje koja ga izrodila:)
2016 07 14
Nema potrebe da kunete posebno ne ovakvim recnikom. Ostalo je na administratoru, dzabe on blokira kada se ponovo otvaraju novi profili. Treba svako da se registruje i ukoliko dodje i do prevara da se lakse pronadje i trajni blok sa sajta. I ne uporedjujte jadne ulicarske pse sa ovim.
2016 07 14
> jasmincvetna: > Menise taj isti BOLESNIK javio sa imena ''bankar 77''jado jadni samo pravi nove profile ukinite i ovaj sad sto sam upisala bel sam proklela jadu jadnoga bolesnika kako samo uvredjeno bosansko moze da prokune ...jadan nema para da se zeni da izvede devojku da nadje kado bedni nego tako njusi ko dzukela ko kera ulicarska:) crknuce stoka bez repa od njsenja gaca svoje koja ga izrodila:) pa ja cu da umrem XD
2016 07 14
Migo Rondovic .
2016 07 14
> MissTique: > Migo Rondovic . E bas Rondovic Ronda li ronda :') :') :') pa Rondovici su iz Crne Gore...a joj ...Migo pa gdje je cojstvo i junastvo??? Ih izem ti i gacice i njuskice :') :') :') aj ne brukaj djeda :)
2016 07 15
Daj vise ostavite decka na miru. Bolje vodite racuna sta vasi muzevi i momci rade. Mozda ni vi ne znate ,kao ni njegova devojka neke stvari. Neki bi trebalo da se vrate na planinu sa koje su sisli, jer im je um ostao na istom nivou.
2016 07 15
Pre svega, ljudi koji imaju fetise imaju ih iz razlicitih razloga. Na primer, citala sam na netu o jednoj zeni koja je od devojaka trazila gacice sa menstrualnom krvlju jer je ona izgubila menstruaciju i osecala je da na taj nacin moze da "povrati" svoju mladost. Uzroci su razliciti i cesto su znatno dublji nego sto se na prvi pogled cine. Slicno poput hordera (opsesovnih skupljaca stvari). Najcesce sa tim pocinju nakon neke velike traume da bi ispunili tu prazninu i osecali se sigurno (smrt bliske osobe, seksualno zlostavljanje i slicno). Ne kazem da je ovde o tome rec, ali smatram da niko od nas ne zna pouzdano Bankarevu zivotnu pricu niti epikrizu i da niko, ali bukvalno niko, osim Boga, nema pravo da mu sudi. Koliko sam ja cula nije pedofil, silovatelj, stalker i slicno. To su bolesni umovi kojih se treba plasiti. Sigurna sam da nije prijatno da se dobije takav zahtev, ali kad vec toliko dugo opstaje na sajtu znaci da posla ima. Kao sto sam napomenula, niko od nas nema pravo da mu sudi dokle god nas ni na koji nacin ne ugrozava. Nazalost, svi ljudima sudimo po najgoroj stvari koju su uradili u zivotu, a najgore o njemu sto mi znamo je ovo. Toliko od mene.
2016 07 15
> Natasa969: > Daj vise ostavite decka na miru. Bolje vodite racuna sta vasi muzevi i momci rade. Mozda ni vi ne znate ,kao ni njegova devojka neke stvari. Neki bi trebalo da se vrate na planinu sa koje su sisli, jer im je um ostao na istom nivou. Možda je neka od njih njegova devojka :') A gospođa jasmincveta koja kune, sram Vas bilo...
2016 07 15
> MajaSchatz: > > Natasa969: > > Daj vise ostavite decka na miru. Bolje vodite racuna sta vasi muzevi i momci rade. Mozda ni vi ne znate ,kao ni njegova devojka neke stvari. Neki bi trebalo da se vrate na planinu sa koje su sisli, jer im je um ostao na istom nivou. > Možda je neka od njih njegova devojka :') > A gospođa jasmincveta koja kune, sram Vas bilo... gospodja jasmincveta je primitivna zena...i uopste nije gospodja, al ajd da budemo kulturni.
2016 07 15
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 19