Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gadosti na sajtu

Do sada jos nisi bila u pravu, cim budes, javicu ti
2016 07 13
> bankar77p: > Nije stvar u tome sta zelis da budes :) > nego sta ne zelis... a ti ne zelis da budes ti :) tu je tvoj problem > Ako shvatas - to je prvi korak nabolje... a ako ne shvatas, sta ja tu da radim :) > ostani onda nezadovoljna i iskompleksirana kao sto jesi. > Pozdrav duso :-* Kazem ja, 4god. drvis isto. Uzvratila bih ti poljubac, al' mi se nesto ne ljubi sa kokoskom :P :') :') :')
2016 07 13
> bankar77p: > Samo pokazujes koliko si glupa zoko i bas nista drugo :) u stvari i mene zabavljas takodje ;) "Pametni" kupuju sekret, mokracu i fekalije u prelivu od bakterija i uzivaju u stroki jako... prejako x-)
2016 07 13
Pametno :) (i glupaca ume ponekad da ispadne pametna - makar slucajno) Ti nadji nekog pitona onda, pa ga ljubi do iznemoglosti ;) Pametni rade ono sto im se radi bez zabadanja nosa u tudj tanjir ;) prejako da, slazem se
2016 07 13
> Zokaaaooo: > Najbolje da svako gleda svoja posla neka mu prodaju gace ko zeli i kraj. > Meni je to odvratno ali sigurna da se bankarov inbox usijao od ponuda. > Jel sam u pravu? Ma, zabole i mene, al' nek mi ne prodaju finocu i savremenost dok uzdisu za njegovom 1000. Sto se njega tice, s vremena na vreme mu posvetim par minuta paznje, jer sam jedna vrlo empatiji sklona osoba.:D
2016 07 13
Vidim da te zabole :) visis na temi o meni bas zato sto te zabole :D hahahah Bas mi ulepsa dan ovako nesto ;) hvala na tome Ja inace kuckam s posla... dok se ja ovde sprdam na forumu, ujedno i zaradjujem A vi bolje idite radite nesto pametno nego sto gubite vreme ovde na temi o meni... i pokazujete vase umne nesposobnosti :)
2016 07 13
> bankar77p: > Navedi jedan takav sajt? > Trazim od clanice koja mi se dopadne sa fotografija - a tu nikome na celu ne pise koliko ima godina... za godine ne pitam... to moze sama da kaze... A svakako na ovakvim sajtovima (barem u prodaji) nije mesto maloletnim osobama bilo kojeg pola, tako da se podrazumeva da je punoletna... > Ako neko zloupotrebljava sajt pa prodaje a nema jos ni 18 godina - to vec nije moj problem, i ne zanima me to bas narocito :) nemam obicaj da se bavim tudjim zivotima kao vi ;) > Mozda kada ne bih imao svoj zivot, ili kada bih bio toliko nezadovoljan svojim zivotom... mozda bih se ponasao slicnije vama. > I dalje ispadas glupa... po obicaju > PS (NAJBITNIJI DEO) - time sto pokusavate mene da ocrnite, necete uspeti da izgledate "belje" niti da se osecate bolje. Vas problem nije u meni, nego u vama samima! Bitno je da je tebi ovde mesto. Neka si se ti ovde lepo namestio i usidrio.
2016 07 13
Nije ovde meni mesto :) ovde sam uvek samo privremeno dok ne nadjem to sto trazim... Namestio se mozda jesam, ali nisam se usidrio... idem na novi kruz pa se vidimo kad se vratim :) to tako obicno biva ;)
2016 07 13
Da li je moguće da ste svi toliko zatucani i isfrustrirani ili se samo folirate? Ja se opet vraćam na sekret, fekalije i telesne izlučevine KOJE POJEDINE ČLANICE ŠALJU BEZ PARDONA to je gnusno i odvratno (čak da je odeća i dečija, bože me sačuvaj!!!!!). A to kakav je njegov fetiš nije moj problem, čak mislim da je preblag koliko izopačenosti postoji na ovom svetu.
2016 07 13
A ti si izgleda vidovit pa znas odakle mi kuckamo a ??? Mozda se i mi sprdamo bas kao i ti ? Sta mislis o tome? Koliko visimo mi toliko visis i ti na ovoj temi i toliko si fin da se trudis da na svaki komentar das odgovor :) Kad si tako pametan zasto onda prvi ne popustis, iskuliras i das primer ostalima..verujem da bi tema bila zaboravljena. Uostalom zivimo u 21 veku gde svako ima pravo na svoje misljenje.. ja licno mislim da te nisam ni u jednom komentaru uvredila sem sto sam rekla da su mi te tvoje 'ponude' odvratne i ako sam zbog toga zatucana pa neka sam, meni je za sada lepo :')
2016 07 13
Ja sam barem na poslu pa ovo radim usput :) Zagore vam rucak :D Tema je bas o meni i ne vidim sta je cudno da visim na temi o sebi ? Mozda zato sto mi je izuzetno zanimljivo da zatucane glupace spustam tamo gde im je mesto :) uzivam u tome Primer im dajem non stop, time sto ne trazim njihove teme ili teme o njima pa tamo prosipam "pamet", time sto nepozvan ne komentarisem tudje zelje, misli, postupke... time sto nikoga ne vredjam (glupaca je za njih kompliment a ne uvreda), time sto iskreno odgovorim svakome, time sto tolerisem druge ljude cak i kada ih ne razumem.... da ne nabrajam :) ali ti brojni primeri, kao sto vidis, ne vrede bas nicemu...
2016 07 13
Daj Boze da si na poslu :') Toliko o tvojoj kulturi 'zatucane glupace'. Ali dobrooo..drugo nisam ni ocekivala. Ne bih ti vise pridavala na znacaju.. uzivaj i njusi gace sto vise :') Pozdrav od mene... odoh..zagore mi rucak :') :') :') :') :') :') :')
2016 07 13
Zatucane glupace ??? I sad sam ja kriv sto su one takve? Pa nisam ih ja terao da budu takve, cak sta vise pokusao sam da pomognem da ne budu takve Nemoj duso, i ovo je previse, ceo dan si mi posvetila... hajde sad za sporet, i vreme ti je bilo
2016 07 13
> bankar77p: > Ja sam barem na poslu pa ovo radim usput :) > Zagore vam rucak :D > Tema je bas o meni i ne vidim sta je cudno da visim na temi o sebi ? > Mozda zato sto mi je izuzetno zanimljivo da zatucane glupace spustam tamo gde im je mesto :) uzivam u tome > Primer im dajem non stop, time sto ne trazim njihove teme ili teme o njima pa tamo prosipam "pamet", time sto nepozvan ne komentarisem tudje zelje, misli, postupke... time sto nikoga ne vredjam (glupaca je za njih kompliment a ne uvreda), time sto iskreno odgovorim svakome, time sto tolerisem druge ljude cak i kada ih ne razumem.... da ne nabrajam :) ali ti brojni primeri, kao sto vidis, ne vrede bas nicemu... Ti u klini, pojedinci u plocu. Nema potrebe nekome objasnjavati., jer nece ni pokusati da shvate. Pusti ih neka veruju u sta zele.
2016 07 13
Natasa - ali ja uzivam u tome :) "Kada je ptica živa - jede crve. Kada umre - nju pojedu crvi! Od jednog drveta se napravi milion šibica, a samo jedna šibica je dovoljna da zapali milion stabala! Vreme i okolnosti se menjaju u svakom trenutku. Ne ponižavajte i ne povređujte nikoga. Možda ste moćni danas, ali zapamtite - vreme je mnogo moćnije od vas!!"
2016 07 13
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 19