Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gadosti na sajtu

@Snezana - e sad si ubola... Tako je... Da sam ti uzivo na ulici, ili u autobusu, ili ne daj boze na vratima dosao sa istim ovim pitanjem (o gacicama) onda bih savrseno razumeo da vristis i uplasis se... Ipak smo tu oci u oci... nije svejedno A ovo je internet - mesto gde brkati kamiondzija gej sklonosti, glumi pristojnu domacicu :) @valerina - koliko si ti nesrecna devojka, meni dodje zao iako nisi zasluzila... Pa objasni vec jednom o cemu je onda rec. Ne mislis valjda da bih narucivao gacice od devojaka koje me fizicki ne privlace... Ili ne mislis valjda da me svaka devojka fizicki privuce... Znaci moram da proverim da li je to ta devojka sa fotografija koja mi se dopada... Da nije tako onda bih svima redom pisao, bez razlike, a ne pisem.
2016 07 13
Maja, u pravu si. Sigurno pojedine clanice salju gace cim se stalno vraca na mk da niko ne salje sigurno bi odustao. Meni se gade te aljkavuse fuj Jadne su realno, da bi zaradile sitnis,sta sve ljudi rade
2016 07 13
Zoko radis upravo ono o cemu sam malo pre pricao... osudjujes druge ljude koje ne razumes... Mnoge devojke to i ne rade samo zbog novca, nego zbog toga sto na to gledaju kao na neku avanturu, novo iskustvo, nekima prija cinjenica da cu ja uzivati bas u njihovim gacicama itd itd... Nemoj druge da osudjujes samo zato sto ih ne razumes... Jadnije je to svakako nego to sto neke pristanu iz kojih god razloga
2016 07 13
I opet svi iskuliraše činjenicu da neke članice NAMERNO ŠALJU ŠTROKAVU I USMRDELU ODEĆU. Ali one nisu manijaci ;)
2016 07 13
Pa nije im zanimljivo jer ih nema da odgovore... a onda nemaju s kime da se svadjaju :)
2016 07 13
> bankar77p: > @Snezana - e sad si ubola... Tako je... Da sam ti uzivo na ulici, ili u autobusu, ili ne daj boze na vratima dosao sa istim ovim pitanjem (o gacicama) onda bih savrseno razumeo da vristis i uplasis se... Ipak smo tu oci u oci... nije svejedno > A ovo je internet - mesto gde brkati kamiondzija gej sklonosti, glumi pristojnu domacicu :) > @valerina - koliko si ti nesrecna devojka, meni dodje zao iako nisi zasluzila... Pa objasni vec jednom o cemu je onda rec. > Ne mislis valjda da bih narucivao gacice od devojaka koje me fizicki ne privlace... Ili ne mislis valjda da me svaka devojka fizicki privuce... > Znaci moram da proverim da li je to ta devojka sa fotografija koja mi se dopada... Da nije tako onda bih svima redom pisao, bez razlike, a ne pisem. Ne mogu. Ovo je sajt za kupo-prodaju i razmenu odece. U privatnom zivotu bih se bavila tobom zbog nekih okolnosti koje bi me obavezivale na to....ovako...ukljucila sam se u temu kao i ostali...bez vredjanja. Iznela Svoje misljenje u vezi sa tvojim uznemiravanjem clanica, koje se drasticno razlikuje od uznemiravanja u vidu da se pet puta pita clanica , da li je za razmenu, i ako je jasno rekla da nije. Ne mesajmo babe i zabe.
2016 07 13
Ja mislim da ti ni sama sebi nisi jasna ;)
2016 07 13
Te sto salju prljave stvari a ne stoji im u opisu npr malo sam trt u kupaci nisu manijaci vec su aljkave. Sa druge str ja imam neke decije stvarcice gde ima po koja fleka i sve lepo pise pa ko hoce- hoce. Lepo samo napises, evo Majo u tvom slucaju stavis u opis: verovatno cu jos nositi stvari koje sam postavila na profil dok vam ne prodam :-D
2016 07 13
Ja ne verujem sta sam upravo citala. Znaci vise od pola ljudi na ovom svetu,su bolesnici jer imaju neke svoje sexualne fantazije,fetise,isprobavaju razne igrice itd.Pa koje je to glupo razmisljanje. Totalno sam sigurna da vi sto ste napale coveka imate mnogo gore misli i sexualne fantazije,a skrivate se tu iza laznog morala i onoga "ja ne bih nikad". Vazi sestro,pazi da ti ne poverujemo. 21 vek,a mnogi i dalje zive u 19 veku,a sex im tabu tema. Zna se ko su manijaci i bolesnici,oni vas maltretiraju iznova,iznova,iznova.Ne mozete ih se otarasiti.Maltretiraju vas na psihickom i fizickom nivou. Prete vam. Ne osecate se sigurno. I Tada imate podrebu da ih prijavite policiji,jer je ne moguce ziveti od njih. Napale ste coveka,a nije vam apsolutno nista uradio. I dalje je nas narod nenormalno zatucan i gleda samo pravo. Steta...
2016 07 13
ArtOfMidnight imas ogromnoooooo <3 od mene... Sve tacno od reci do reci ;)
2016 07 13
> bankar77p: > Mnoge devojke to i ne rade samo zbog novca, nego zbog toga sto na to gledaju kao na neku avanturu, novo iskustvo, nekima prija cinjenica da cu ja uzivati bas u njihovim gacicama itd itd... Ahahahahaha :') Pa ajde ponudi im da ti posalju za dzabe gacice da vidimo koliko ima avanturistikinja :')
2016 07 13
Slalo mi je par njih i za dzabe, da znas... ali nikada prvi put, tek 2. ili 3. put kako smo saradjivali jer zasto bi mi neko cinio uslugu, a ni ne poznaje me... U nedostatku boljeg nacina zahvalnosti ili oduzivanja - ja posaljem novac
2016 07 13
Ma samo se iznerviram na ove gluposti. Ljudi su ti koji su ogranicili same sebe.Nemoj ovo,ne radi ovo,to je nenormalno,nemoralno i sta dobijamo? Ogorcene ljude jer im je sve zabranjeno,ajde ogranicite nas u svemu pa da se svi lepo poubijemo :s Izvinjavam se na pravopisnim greskama ako ih ima,jer brzo kuckam pa ne obracam paznju
2016 07 13
Nije valjda :') Pa blago tebi. A daa.. posle dve, tri saradnje vi se vec tako dobro poznajete ;)
2016 07 13
Ma blago tvojoj devojci :D Iako jos uvek ne zna i nije svesna kako diivnooog decka ima ;)
2016 07 13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 19