Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gadosti na sajtu

Bravo @Neveroddeven ! Toliko smo ogranicen narod , sto kazu ograda ko Kinski zid ! Sve se prave fine a svi dobro znamo sta se sve radi cak i javno i to na Tv-u. Mogu da garantujem da 80 % clanica redovno gleda realiti programe koji su veca gadost od jednog obicnog ferisa. Plitko pametnih koliko volis u ovoj jadnoj nam Srbiji.
2016 07 13
> bankar77p: > Hahaha :) lepih komentara ima ;) > Popravljate se devojke :) pre je bilo mnogo manje ovih otvorenih, normalnih, razumnih i pametnih nego ovih drugih.... Sad ste negde egal, cini mi se :) > Slazem se, niko normalan ne bi obratio paznju na moju poruku, ako ga vec ne interesuje... preskocis samo, nista lakse > @bokicaaa - E pa zato sto se uvek nadje neka koja se zali i tuzaka kod adminke... a onda adminka mora da pokaze da sajt brine o korisnicima pa me onda blokira... a onda ja pisem vise poruka istim devojkama, jer ne mogu da ispratim kome sam sve pisao a kome nisam kad je to sve rasuto po brojnim razlicitim profilima.. :) Ali, sto se mora - nije tesko :D Nas otvorenih uvek ima ali se nismo eksponirale. Ali kad neko svako malo kaci slicnu temu moramo da se oglasimo. Mi smo malo vise informisane i sirokih shvatanja jer verujem da to dosta ima veze koliko ko ima godina. da li je ziveo u inostranstu. putovao. A reci cu ti da svi potajno imaju neke svoje fantazije. Samo sto smo mi takvo drustvo gde je sve taboo tema.
2016 07 13
Ima veze i sa godinama, moram se sloziti... ali i ne mora imati... Ima ovde i udatih gospodja koje imaju jednako nerazumevanje za mene koliko ga imaju i neke jos neiskusne i nezrele devojke... Ma znam da svako ima neke svoje fantazije ... :) a i svi mi u svojim krevetima i u privatnosti svoje sobe radimo svasta nesto... zato sam i rekao da su onda po toj logici svi bolesni... neko upraznjava analni, neko oralni sex, neko uvodi 3. osobu, neko ima slobodnu vezu, neko je swinger..... sve su to valjda bolesnici... :) Problem je sto su plitki ti ljudi (ti koji osudjuju i kritikuju druge - a sebe redovno ne vide), i misle da je jedino ispravno onako kako oni sagledavaju stvari... sto je zapravo vrlo pogresno... Sve sto oni ne razumeju - to je automatski bolesno i pogresno itd itd.. :) Ali to je valjda i normalno.... Ne mozemo svi da budemo razumni i tolerantni - pobogu pa svet bi bio savrsen - a svi znamo da savrseno ne postoji... ;)
2016 07 13
Niste vi ni svesne koliko manijaka vreba samo u GSP-u dok se vozite, I kao guzva je o on svrsava dok se trlja o vasu butinu ili zadnjicu, ali ne niste svesne jer je bitno kako ste nacrtale obrve i kakvi su vam vestacki nokti dok kuckate u nov telefon i slusate muziku. Ja sam imala bliski susret sa jednim takvim ali to je bilo davno. Covek je to radio samo u nocnom busu, jer je taj prvi nocni uvek bio krcat. A ja se tek razvela, bljujem vatru od besa. I covek izvadi alatku i krene da onanise iza mene...ja se okrenem i krenem da urlam na njega...ne niko mi nije pomogao, jer moj ludacki glas i vristanje na njega je ogluvelo ceo bus. Htela sam da ga bijem al nisam mogla, jer bi i drugi nastradili. Molio me da cutim i da ce izaci na sledecoj stanici. Narednih 5 stanica je i dalje bio muk. E to ti je bliski susret sa manijakom. Imam jos primera jer sam od svoje 27- 35 bila lepak za njih u busu.
2016 07 13
> Natasa969: > Niste vi ni svesne koliko manijaka vreba samo u GSP-u dok se vozite, I kao guzva je o on svrsava dok se trlja o vasu butinu ili zadnjicu, ali ne niste svesne jer je bitno kako ste nacrtale obrve i kakvi su vam vestacki nokti dok kuckate u nov telefon i slusate muziku. Ja sam imala bliski susret sa jednim takvim ali to je bilo davno. Covek je to radio samo u nocnom busu, jer je taj prvi nocni uvek bio krcat. A ja se tek razvela, bljujem vatru od besa. I covek izvadi alatku i krene da onanise iza mene...ja se okrenem i krenem da urlam na njega...ne niko mi nije pomogao, jer moj ludacki glas i vristanje na njega je ogluvelo ceo bus. Htela sam da ga bijem al nisam mogla, jer bi i drugi nastradili. Molio me da cutim i da ce izaci na sledecoj stanici. Narednih 5 stanica je i dalje bio muk. E to ti je bliski susret sa manijakom. Imam jos primera jer sam od svoje 27- 35 bila lepak za njih u busu. O bože...
2016 07 13
Dobijes poruku sa pitanjem- da li si to ti na slikama i mislis da neko pita zbog odece? Fascinantno :-)
2016 07 13
A gacice ne spadaju u odecu?? O.o Fascinantno Zbog odece i pitam, naravno
2016 07 13
> bankar77p: > A gacice ne spadaju u odecu?? O.o Fascinantno > Zbog odece i pitam, naravno Ma da.
2016 07 13
Valerina je inace redovni posetilac tema o meni :) Devojka voli da se bavi tudjim zivotima (verovatno jer svoj nema) Nema teme na koju nije morala da prokomentarise... I svaki put ispadne glupa, i na kraju se ucuti, ali evo ne odustaje... zeli ponovo :) Ma ne. :)
2016 07 13
> bankar77p: > O cemu ti govoris??? Kakva ista prica? Kakva terminologija? Ko lici na mene ili na koga ja licim? O.o > Ja govorim o logici i mozgu.... > Da mi trebaju neciji podaci, vrlo lako bih dosao do njih - to pokusavam da kazem.. > Ne bih sigurno sam sebi otezavao cilj :) > Da imas imalo mozga shvatila bi da sam ja ovde samo zbog gacica :) ali izgleda da ga bas nikako nemas... > Zabezeknut sam od gluposti, ima li takav neki smajli? Ja nemam mozga. Ti imas. Ok? Bez nerviranja...polako...
2016 07 13
Konkretno sam mislila na devojke koje ti uopste odgovore na takvu poruku. Iz tog pitanja lako moze da se zakljuci sta je po sredi. Gace su ves ne odeca, u pantalonama se setas ulicom sto je odeca a ne u gacama sto je ves. Nadam se da si razumeo.
2016 07 13
I ves je odeca... :) odeca je sira odrednica, pantalone i donji ves su uze odrednice a pripadaju odeci. @Valerina - nisam ja kriv sto su ti komentari takvi... iz njih se sve vidi, nista ja nisam izmislio a iz mojih se vidi da li ga ja imam... ili ne... :)
2016 07 13
E neka si mi objasnio.. poenta moje poruke je bila o cemu clanice razmisljaju kada ti uopste odgovore na pitanje da li su to one na slikama? Smatram da to za prodaju nije bitno. Ne prodaju se one nego stvari. Dalje, slozila bih se sa Natasom oko manijaka, lopova i ostalih iz realnog zivota kojih je mnogo vise i situacija koje su mnogo ozbiljnije nego ovo. Meni si poslao dve poruke i pre nego sto sam bilo sta o tebi ovde procitala, jednostavno ti nisam odgovorila i to je to. Da smo se licno sreli i da si nesto uradio onda bih vristala a ovako jos jedna sajber budala.
2016 07 13
Vi ste toliko napale čoveka, a on ne bi opstao GODINAMA na krpicama da nema članica koje mu prodaju prljave gaće i to je suština. Možemo mi ovde da kokodačemo koliko hoćemo, ali osećam da je lik već dobio novu kolekciju. I meni su veći manijaci članice koje lažu kad opisuju predemt i same ste imale prilike da vidite strahote koje su članice dobijale i jedna je pre možda dva meseca objavila temu i okačila NAJBUKVALNIJE usrani kupaći, znači vidi se fleka kod dela gde je dupe. A ta devojka je samo naručila nov kupaći i stglo joj "to". Pa što tad niste komentarisale, meni je ta likuša ostala u sećanju i taj kupaći e po meni je ona PRAVI MANIJAK NA SAJTU, a nažalost nije jedina.
2016 07 13
> bankar77p: > Valerina je inace redovni posetilac tema o meni :) Devojka voli da se bavi tudjim zivotima (verovatno jer svoj nema) > Nema teme na koju nije morala da prokomentarise... I svaki put ispadne glupa, i na kraju se ucuti, ali evo ne odustaje... zeli ponovo :) > Ma ne. :) Da, da...to si sad ti...samo napred...pada u vodu Kulturan....ali ostajes na tronu kao Trpeljiv. Iznenadjena sam da iko odobrava narucivanje nosenih gacica uz prethodno pitanje "Da li si ti na slici?"....Razumela bih da se u poruci lice obrati recima" Zelim da kupim nosene gacice, da li imate da mi prodate?" " Da ili ne, hvala, dovidjenja...."...Nije ovde rec o gacicama, fetisu i dostupnosti podataka clanica. Rec je o necemu drugom.
2016 07 13
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 19