Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pretraga clanova po imenima

Cao, molim vas, kako se pretrazuju clanovi na ovom sajtu, po nickovima? Trazim jednu clanicu, Aleksandru, koja se bavi izradom nakita i ne mogu da se snadjem. Imala sam isti problem i u drugim prilikama, ukoliko odmah ne zapratim nekoga, posle ne mogu da ga nadjem. Izvinjavam se ako vec postoji obajasnjenje, ni to nisam nasla. Hvala najlepse :)
2016 08 25
Koliko sam ja shvatila nikako..mozes probsti da na guglu ukucas nik i mojekrpice pa mozda izadje,ja sam tako trazila
2016 08 25
Ju, ju... Nedopustivo za ovakav sajt. Ali ne mozemo nista :D Hvala ti
2016 08 25
samo ukucas nick od clanice u search-u krpica i izadju ti njene stvari ,bar meni tako izadju :)
2016 08 25
Ja sam probala tako i pisalo je da nista nije nadjeno :/
2016 08 25
Ni meni nece tako... hvala svakako Onu devojku sam nasla nemam pojma kako, a za ubuduce cu svakako imati problem :D
2016 08 25
Ukucaj u google njen tačan nick i moje krpice i izaći će ti. A u search-u na Krpicama možeš da je nađeš jedino ako je tagovala svoj nick što verovatno nije.
2016 08 25
Ulazim preko telefona i kucam u search na krpicama svoje ime, izadju svi moji predmeti..... Ukucam i vasa imena, takodje mi izadju svi vasi predmeti :D Ne radi sajt kod svakog isto ocigledno :D
2016 08 25
Ma sajt je postao haos ,radi kad hoce,sta hoce x-)
2016 08 25
Eeeeeeeej evo sad sam i ja probala i radi pretraga po imenu!!!! :o :o :o :o Eto povlačim reč-i meni radi ta pretraga, a ranije sam se zaista tagovala da bi članice mogle da me nađu preko nicka ,:) ,:) ,:) ,:)
2016 08 25
eto,mozda je to nesto od skoro,ja sam to probala tek pre par dana ,verovatno da ranije nije moglo :) Superica :D
2016 08 25
Uspela sam i ja, kakva gubljaza :D
2016 08 25