Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Moda za punije devojke i dame

Drage devojčice, devojke, mame, tete, dame i gospođice, dođoh na ideju da Vam predložim da ubacujete neke stvarčice i za nas krupnije, one buckaste slatke devojčice ili za one sa izraženim oblinama. Sinoć sam postavila par nekih svojih krpica u nadi da će nekome odgovarati nešto i vidim da ima dosta zainteresovanih, koje isto kao i ja, na sajtu teško pronalaze neku komotniju garderobu, pa me zanima šta mislite o tome da se postavljaju predmeti Plus size, znači od 46, 48, 50 ili 52 broja, uz dužno poštovanje prema svima lepim i fit devojkama, ženama kojima se divim i koje su mi inspiracija da više vežbam. :) Hvala unapred. Ako imate nekoga ko ima takve stvarčice, postavite slobodno u okrviru ove teme.
2016 10 07
Kod mene ima pelerina za krupnije dame :)
2016 10 10
Super tema :D Hocu i jaaaa :D I mi imamo dusu :D Naidjem cesto na stvarcicu koja me odusevi a onda vidim velicina S i smorim se :( Bilo bi super da se ovde oglasavaju cure koje imaju ponesto i za nas <3
2016 10 31
Kod mene imaš puno odeće pa pogledaj :)
2016 11 01
Naravno da hocu :) I hvala na ovoj temi. relativno sam nova ovde,mozda je i bilo neke slicne ovde ali kad videh ovu bas sam se prijatno iznenadila :)
2016 11 02
Drage dame, kod mene sniženja za svakoga po nešto ima. Javite se slobodno :) sve je premereno uslikano i sređeno na mom profilu :D <3
2016 11 08
> valky89: > Naravno da hocu :) I hvala na ovoj temi. relativno sam nova ovde,mozda je i bilo neke slicne ovde ali kad videh ovu bas sam se prijatno iznenadila :) Imam i ja jako velikih stvari. Imam i xl(ja nosim) ✔😊
2017 01 03
Kod mene imate puno stvari za dame punijeg stasa po povoljnim cenama. Sto se razmene tice , posto se ne uklapamo u velicine slobodno mi nudite kozmetiku, parfemcice, maske za lice kosu sampone, ma sve , mozda se nadjemo. za 2 i vise stvari snizenje ili poklon. :")
2017 01 04
Imam fenomenalnu haljinu Astibo 46 elegantnu,i ogrtac Rasicin za vestackim krznom.Poglefajte moje artikle :-)
2017 12 18