Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

oprezzz!!!

pa utisci samo se vrete u krug tri profila jedna clanica
2013 07 19
Svašta bože [:sokiran] ...ja to ništa ne gledam, pa pročitam vaša zapažanja i onda oprez [:vrtoglav] ....Dobro je cure da pratite sve to [:osmeh]
2013 07 19
Odlicna tema! [:keziti] E drage moje,ja sam htela kupiti Zanotti tenisice od clanice pod nickom Petra,uredno me je obavestila da je iz Hrvatske,ja na to da nema nikakvih problema i pitam kako mozemo obaviti kupoprodaju,da li mogu platiti pouzecem itd,da bi mi rekla kako insistira na prethodnoj uplati preko WUniona pa zatim ide slanje robe,nakon cega sam odustala od kupovine... [:jezik] Ima li neka od vas iskustva sa kupovinom van Srbije,kako uopste funkcionise varijanta sa placanjem pouzecem? [:sokiran]
2013 07 19
Ako kupujes od preko ili prodajes preko robu sve jedno placanja pouzecem ne postoji . Sve moras platiti u napred ili ako saljes primati unapred uplate
2013 07 20
Hvala puno na informaciji... [:poljubac]
2013 07 20
Neke su se upecale... nazalost... jeste ispratile desavanja u poslednjih 20ak sati?? strasno...
2013 07 21
blokirana
2013 07 21
Nisam u toku,sta se desilo,da li je ipak bio neki prevarant?Meni je ostavila i neki kontakt telefon prilikom dogovaranja,sreca pa slusam svoju intuiciju te sam na vreme odustala od kupovine...
2013 07 23
Ja kupoholicarka1 sam prevarena za ZANOTTI patike ja sam joj uplatila i nije mi poslala patike imala je vise naloga sa kojih je prodavala i sa njih me ocenila negativno upozoravala sam clanove kako nebi bili prevareni kao i ja ona i dalje otvara nove naloge danas me je ocenila negativno sa naloga zorica1 tako da sam je provalila sve je stvari automacki povukla slala mi je pretece poruke tok sam na ovom sajtu trudicu se da joj udjem u trag i da vas upozorim ovo je stvarno sramota svi smo mi tu da zaradimo koji dinar u ovim suludim vremenima svoju uplatnicu sam slikala stoji na mom profilu da sam joj posteno uplatila pa ko hoce moze je videti na njoj sve pise kome i kolki iznos DAKLE, STROGO POVEDITE RACUNA KAD NESTO KUPUJETE OD KOGA KUPUJETE [slika:91c71049-8525-455e-a1f9-aed60e89a5d3]
2013 07 25
Zasto se administracija ne oglasava,da li ce devojci biti uklonjene negativne ocene ili ce ostati "obelezena"? Negativni utisci,koji su krajnje kvarno ostavljeni i te kako mogu narusiti sliku o njoj kod osoba koje bi mozda zelele da ostvare neku saradnju sa ovom devojkom...
2013 07 26
1 2