Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ne razumem ?!?! O.o

Stalno vidjam prepiske kako je zabranjena komercijalna prodaja, vise bojai tako to.. A sta je sa curama koje prodaju nakit, sminku i one bodice i brusice? Sve u razlicitim nijansama, bojama, velicinama? A vecito njihove stvari na naslovnoj i iskacu svuda?! O cemu se tu radii ? Da li mogu ja da odem na neki kineski sajt, narucim svasta nesto i ovde preprodajem? Zar to nije glupo ?
2016 11 23
Upravo tako, ja sam se par puta presla i od sada samo kupujem stvari koje imaju bilo kakvu marku , makar iz hm-a, new yorkera, zare, bolje tako nego da kupujem ovde nove stvari iz Kine sa Alija ili ko zna odakle vec i pitam se sta mi stici. A pored toga clanice koje prodaju svoju garderobu cemu je i namenjen sajt nemaju sanse od kojekakvih preprodavaca.
2016 11 23
Nemam ja nista protiv stvarcica sa kineskog sajta, sto bi se zargonski reklo sve ima svog kupca. Ali ako vec postoje neka pravila, hajde da se svi pridrzavamo istih. A ne da je jedan privilegovan iz ovog, drugi iz onog razloga i onda ovo nisu vise ''moje krpice''
2016 11 23
Nemam ni ja, prva cu naruciti sa alija, pogledati feedback (ili kako vec) i izabrati nesto sto je dobro i uzivoi na.slikama. necu ovde davati troduplo vise,
2016 11 23
neka preimenuju sajt u Krpice iz e-prodavnice ili sl. ili neka te komercijalne prodavce prebace u neku kategoriju pa onaj ko hoće da naruči kinesku stvar neka ide tamo.
2016 11 24
Apsolutno si u pravu, izludjuje me to i smatram da nema smisla
2016 11 24
Neka adminka blokira sve koji prodaju kozmetiku, koji prodaju stvari koje kupuju na dzakove second hand robu, koji se bave preprodajom, svi clanovi koji su u top listi to rade, da vidimo onda koliko ce vas ostati na sajtu i koliko ce sajt biti aktivan, niko vama nije kriv sto vam prodaja ne ide realno pogledajte stvari od carapice13 a onda pogledajte cene pa od toga nista ni dzabe da mi das ne bi nosila, sve u svemu da imate bolje predmete mozda biste imale i bolju prodaju i ne biste se zalile, vama ako se nesto ne svidja izvolite imate druge sajtove za prodaju, imate radnje pa kupujte, ovaj sajt opstaje samo zbog komercijalne prodaje inace bi kao i mnogi bio mrtav.
2016 11 24
Svakog dana prodam po nesto, i ne smatram da je to loose. Cak stavise zadovoljna sam i super mi dodje kao dzeparac. Ali vidim da su mnoge blokirane zbog komercijalne prodaje, a mnoge koje su u top listi rade bas to. Nema razgloga da bilo koga prozivate, niti imenujete.
2016 11 24
I da se razumemo, nemam nista protiv takve prodaje, ali onda smatram da treba svako od nas da ima jednaka prava
2016 11 24
A zato su onda meni kad sam stavila kylie ruz na prodaju i napisala da imam nekoliko boja, brisali oglas 3-4x. -.- A nit se bavim prodajom karmina i kozmetike, niti me to zanima . .jednostavno imam ih nekoliko i ne treba mi. Jos se cudim gde mi je oglas xd haos :s
2016 11 25
I meni su obrisali, sestra mi je donela iz inostranstva i ja rekoh hajde da prodam sta mi ne trebaa, ali su mi obrisalii
2016 11 25
Ma ajde bre to je bezobrazluk, bar da mi stigne por obavestenje od njih da je oglas obrisan zbog ... a ne da nagadjam sta je -.-. Ja na drugom sajtu odavnom prodajem stvari, lepo platis malo ali niti ti brisu nista . .
2016 11 25
> EvilFairy: Devojko, totalno si nebitna sa tim fejk profilom, ocigledno je i tvoj zivot fejk ceo. Mene stvarno boli briga da li bi ti nosila stvari koje ja prodajem. Nemam potrebe da se bavim stvarima koje si to gore navela jer trenutno imam dovoljmo novca za zivot i prodajem stvari koje necu nositi vise i koje su moje (dakle meni se svidjaju). A ako ikada budem se bavila komercijalnom prodajom, otvoricu butik, napravicu instagram profil i prodavati na sajtvoima gde je to dozvoljeno. Ovo je sajt gde ljudi nemaju imena niti slike, kriju se iznad kojekakvih nadimaka sa tudjim slikama, a posto im ni to nije dovoljno prave jos laznih naloga i komentarisu sa njih. Ocigledno se radi o nekoj vrsti poremecaja licnosti i ne prihvatanja samog sebe. Mogu ti dati link od mog profila i videces kako se ja oblacim, za sebe znam da imam stila i ne treba mi tvoja potvrda.
2016 11 26