Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

OPREZ!!!!Ne radite sa ovom clanicom!!!!!

Povedite racuna,ako vas clanica pod nazivom Anka 10 nesto pita,nestane kad treba da preuzme paket,da vam se ne bi desilo kao meni....inace,trazila sam od adminke da je blokira...barem da imam neku satisfakciju!!!!! Trazila je da joj rezervisem patike,sto sam ispostovala,onda se nije javljala od tog roka par dana,gde sam je ja pitala da li nije zaboravila na dogovor,onda mi je rekla da joj posaljem broj racuna,da mi uplati,naravno od toga prolazi 5/6 dana,ne uplacuje,nakon cimanja,kao bolesna je,ipak da joj posaljem post expressom,sto ja i to ispostujem,ona se kucka sa mnom preko vibera,da nije stiglaa tog dana,vodi dete kod logopeda,da ce muz preuzeti paket,da se ne brinem,jedan dan,drugi dan,ne javlja se,posaljem joj poruku o cemu se radi i od tada nje vise nema,ne odgovara na poruke,iako je videla msg.,nema je na krpicama...sada mi se vratio paket,dupla postarina... 😡 ..PREVARANT!!!!!! :@ :@ :@ :@ :@
2016 11 25
Zato draga moja das rok uplate koji ti odgova,pa nek pobedi onaj ko stvarno hoce da kupi.
2016 11 27
Da, rok uplate je jedino rešenje.
2016 11 29