Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Menjam naslov teme

ne zelim glupe rasprave a temu ne umem da obrisem.
2016 12 09
Svako ima pravo da odredi cenu kako zeli :) a sad, sto se prodaje tice, ovde se jedva prodaju i jeftine stvari, a kamoli nesto sto kosta 4000 i sto moze da se nadje kod kineza :D
2016 12 09
U pravu si Ali jednostavno nije pošteno prema drugim damama.
2016 12 09
Imam isti ovakav. Kosta 2000 kod kineza, na fb na nekim stranicama ima i po 2500 :)
2016 12 09
U Nisu kod Kineza na popustima moze da se nadje i ispod 2000
2016 12 09
Ja ne kapiram čemu briga tuđe brige?Dali je 2400 ili koliko već,brinite bre svoju brigu.Pritom ne znate koje je marke,materijala??? U Selection u Bg je takav bio kraći 3800... Njena stvar koju cenu će da stavi,pa ako ima budala nek ga kupe .Brinem tuđu brigu a svoje dronje nadrndale kao da je butik... Strašno kažem generalno,ne imenujem nikog. Da ne bude nejasnoća kod pojedinih dušebrižnica .Svoje cenite kao da je zlato a o tuđem brinite....
2016 12 09
Svako ima pravo da priča i komentariše. Ne želim glupe raspravke. Pozz
2016 12 09
Ako smatrate da je nesto ovde precenjeno znaci neki konkretni artikal, stavite link u temi "precenjeno" (nadjite na forumu) i obrazlozite zasto je bas to po vama precenjeno. Ova tema sluzi da clanice budu informisane, da ne ispadnu ovce za sisanje. A ovako, opanjkavati i prozivati neodredjeno ili cak oderedjene clanice nema nikavu svrhu. Svako ima pravo da bira cenu po kojoj ce da proda i po kojoj ce da kupi. Pa, ko sta voli, nek izvoli.
2016 12 09
Što brišeš temu tj menjaš naslov???? Javna tema svi imaju pravo dati komentar. A to što tebi ne odgovaraju svi to je tvoj problem. Pre nego krenemo o drugima pogledamo prvo svoje dvorište... Sa različitim mišljenjima se srećemo celog života i to je normalno
2016 12 09
Kod nas u butiku Anamarija je vrtoglavih 6200din u 3 razlicite boje...i tako... Nema smisla prozivati ikoga! Ni ta tema *precenjeno* mi nije jasna.. Niko nikoga ne primorava da kupi nesto. Ako nekome pak odgovara da za tursku bluzu odvoji 2000din ili kinesku haljinu 6000, zasto je to vas problem? Devojka koja kupi po toj ceni NIJE prevarena jer je sasvim SVESNO kupila artikal po toj ceni... Nema poente prozivati clanove tek tako. Mnoogo ozbiljnijih problema i pravih prevaranata na sajtu ima..
2016 12 10