Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Za ovo bih uvela dve negativne ocene

Vec milioniti put mi se desava ili da kupac uzme podatke da uplati novac, pa se vise ne javi, ili cak da prodavac uzme podatke da posalje stvari, pa se ne javi, ili odluci da ipak ne zeli da proda taj predmet. Zasto bih davala svoje podatke, ukljucujuci i adresu i broj stana gde zivim, kao i mobilni telefon nekome? Ne krijem nista, ali samo ne razumem zasto nekome trebaju poji podaci ako 100% nije siguran da kupuje od mene, ili da zeli da mi proda predmet? Po meni bi saradnja trebala da zapocne onda kada su dati podaci ili prodavca, ili kupca. Posle toga ko odustane, negativna.
2016 12 10
ja bi uvela tri negativne ne dve kad dam svoje podatke za slanje i cekam ko budala deset dana da se clanica udostoji da mi se javi ili posalje paket pojela bi je uopste ne znam na cemu sam da li da trazim dalje to sto ocu da kupim ili da nastavim da nagadjam da li ce mi poslati kad dam podatke za uplatu ista situacija ne smem nikome drugome da prodam taj predmet jel ne znam da li ce mi uplatiti novac ili ne par puta mi se desilo da su mi novac uplatili posle deset dana jos se naljute kad ima trazim podatke da im vratim novac jer sam predmet u medjuvremenu prodala zato sto mi se nisu javljale
2016 12 10
Apsolutno se slazem, imam u poslednje vreme bar 4 takva primera, za manje od dve nedelje preciznije. Prvo su me iscimale sa kojekakvim pitanjima (ok, u neku ruku, ne zameram, imaju pravo da znaju sve o predmetu koji kupuju, ali neka pitanja zaista nemaju smisla, a ni logike, takodje, ja nisam ovde model pa da se presvlacim 100 puta na dan da bi one videle kako stoji stvar koja je inace slikana na lutki, klasicno maltretiranje) zatim su trazile podatke, dobile su i ime, prezime, adresu, ziro racun i br tel jer ne znaju da li ce postnetom ili na racun uplatiti. Nikada se vise nisu javile. Neke od njih su i svoje podatke poslale, uplata nikada nije stigla. Da se razumemo, svakome moze nesto da iskrsne i da mu trenutno ponestane novca, ali jedno "izvini" i "hvala" bi bar kod mene bilo sasvim dovoljno. I ja sam tu za negativnu ali nazalost mislim da to u skorije vreme nece biti moguce. I jos nesto, ako im je dosadno i zaludne su u zivotu, neka nadju neku drugu zanimaciju, ima toliko toga.
2016 12 10
Pošaljem nekad i pouzećem i ako ne znam da li će druga strana uzeti paket. Ali ludim od pitanja da li je nešto novo. Pa da je novo ne bi ti prodavala za sitno,još spuštala cenu.Ili priča da joj spustim da ima za poštarinu a pošaljem pouzećem. Ja joj kažem uplati na račun,poštarina je tada manja.To im ne odgovara jel je pošta daleko. Pa čemu onda kukanje za poštarinu,kad je mrzi guzu da podigne i ode do pošte da bi mi uplatila novac.I time njoj postarina bila manja jel paket nije vrednisan već samo plate poštarinu.??? Raznih likova ovde ima.... Pola njih i ne pročita šta piše u profilu.Što se tiče rezervacija i to da pomenem nit Rezervišem nit meni rezervišu.... Što puta su me pojedine izradile, sa nekom dečijom pričom.Nemam para i ne kupujem i tačka.Nisam nerazumna samo realna...
2016 12 10
Zato je kod mene na sto mesta cena je fixna, mada je uvek sve snizeno maximalno, ne radim razmene, jer to ide do besvesti sa pitanjima moze popust, moze postarina, da li je cena fixna, jel to konacna cena, i ja stvarno ne mogu vise... pa molba za popust zbog ovoga ili onoga...
2016 12 10