Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sindrom nervoznog kočijaša :)

U poslednje vreme na forumu primećujem najezdu članica kojima ne bi falilo što bi moj tata rekao "malo higijene u rečniku"! :) Daleko od toga da sam neka cvećka i svetica koja nikada opsovala nije, ali imajte u vidu da je ovo ipak javno mesto na kojem predstavljate sebe iako vas "štite" tastatura i monitor. Nekoliko puta sam dobila želju da pitam članice čemu uličarski rečnik ničim izazvan, ali kako nisam zadužena da prevaspitavam bilo koga osim sebe i svoje dece ujela sam se za jezik, odnosno obuzdala sam prstiće :) Takođe, smatram da je nepotrebno bilo koga javno prozivati ali sam sigurna da će se članice i same prepoznati i nadam se da će sve ovo prihvatiti u najboljem mogućem smislu....
2017 02 27
Slažem se, takođe se i meni nekoliko puta javila ista želja. Zbog polusveta i društvenog taloga sve manje imam volje da ulazim na sajt, a još manje da komentarišem.
2017 02 27
Tako je! Osim što se izražavaju kočijaški konstantno je prisutna i neka nervoza, histerija....imam utisak da bi im najviše odgovaralo da se organizuje opšta tuča pa lepo perje da poleti na sve strane.... :') :') :') A što se rečnika tiče, ne volim da čujem ni muškarce koji se tako izražavaju, a kod žena je posebno iritantno. Emancipacija ne podrazumeva da se postane sirovi prostak. Viđala sam i postove gde članice objašnjavaju kako bi se razračunale sa nekim ko im stane na žulj....pa to je već presmešno
2017 02 27
@OlgaAN slika je oduvek govorila više nego 1000 reči hahahaha
2017 02 27
Iskreno, nisam zapazila da mnogo clanica koristi vulgaran recnik, ali, kao sto kaze loki, ima mnogo ljudi kod kojih je prisutna nervoza, jednostavno kao da su nezadovoljni sobom, pa tu nervozu prenose i ovde, cemu zaista ne vidim svrhu, zasto bi te nervirali ljudi koje ne poznajes, svi mi imamo istu misiju ovde a to je da prodajemo i kupujemo, sajt se s razlogom zove moje krpice, a ovo je forum sajta moje krpice, nije forum za sirenje lose energije
2017 02 27
Stala prodaja pa su svi nervozni a nekome je i sajt za praznjenje svojih flustracija.
2017 02 28
:D
2017 02 28
> zlata331: > Stala prodaja pa su svi nervozni a nekome je i sajt za praznjenje svojih flustracija. To i ja mislim. Samo vrebaju iz coska zrtvu koju ce da opletu.
2017 02 28
Mislim da se previše gledaju rijaliti programi i Pink a premalo se ide na svež vazduh.... x-)
2017 02 28
Ja sam dobila poruku od nekoga ko bukvalno ne ume da piše. :/
2017 03 02
> Evoksi: > Ja sam dobila poruku od nekoga ko bukvalno ne ume da piše. :/ Hahahahahahahah......mogu misliti! :') :') :') :') :')
2017 03 02
Baš pre neki dan sam kontaktirala članicu (koja ima 85+!) za neke pantalone od 400 din. Da bi mi odgovorila "da imam ih. imaš li još neko pitanje", meni se to učinilo dosta drsko, prvo zato sto mi ne persira, drugo deluje kao da hoće da me skine sa grbače, i rekoh joj da sam htela da ih naručim, ali ne znam čemu drskost. I ona oplete po meni da bi iskonstatovala kako nema ona vremena da se mazi sa članicama koje bi doprinele njenoj finansijskoj dobiti od 400 dinara. I zapretila mi kako će me prijaviti za uznemiravanje :') Tako da apelujem na članice da ne cene članove po "finansijskoj dobiti", jer je to jako ružno.
2017 03 02