Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

VELIKI PREVARANT LAZNI PROFILI

> OlgaAN: > Pustite zenu na miru. > Njen novcanik, njen gubitak, njen stres, lose iskustvo, skola za ubuduce... > Svako ima pravo da sa svojim novcem radi sta misli da treba i nije nase da ironisemo koliko nekom ide dobro ili lose po pitanju finansija i privatnog zivota generalno. > Iznela je svoj problem na forum, zatrazila pomoc i savet i nista vise od toga. > Najmanje sto joj trenutno treba su uvrede, "dijagnoze", sarkazam... 👐👌👏👏👏👏👏 tako je
2017 05 17
> dunka84: > Sacuvaj boze uplatiti nekome tolike pare na racun...ccc > Nije vama u Srbiji lose kad bacate tako pare na fals robu Mislim da ovakav komentar nije bio potreban.
2017 05 18
> Rozarozaroza: > > dunka84: > > Sacuvaj boze uplatiti nekome tolike pare na racun...ccc > > Nije vama u Srbiji lose kad bacate tako pare na fals robu > Mislim da ovakav komentar nije bio potreban. Takodje .
2017 05 18
Nju prijava nece uplasiti ali pisati treba njenim prijateljima poruku i prepiske i po socijalnim mrezama njenim ostaviti linkove ove teme hoce jer vidim da se fura po internetu, a ustvari je lopuza i lazovcina.
2017 05 18
Tako je Bebana ;)
2017 12 23
prevarila je i mene za mk sat kome da se obratim da joj profil blokiraju
2017 12 23
> InesEskic: > prevarila je i mene za mk sat kome da se obratim da joj profil blokiraju Ona je vec dva puta prijavljena ovde . Pre 4 dana i danas . Admin je bio danas na sajtu i NIJE odreagovao ,verovatno ce jos nekoga da prevari dok ne bude blokirana ovde a i ko zna koliko jos naloga ima . Jedino Vam ostaje da se raspitate oko prijave policiji jer Vas je prevarila za preko 5,000 dinara koji je minimum za podnosenje prijave . Ovo su njeni podaci iz crne liste ,kazete da imate broj racuna banke ,gde ste uplatili ukradeni novac ...sve skupite i raspitajte se u policiji sta vam je ciniti : DARIJA STEVIC POZAREVAC Dunavska 46/15 Zivi i radi u Beogradu
2017 12 23
admin jos nije odreagovao
2017 12 28
Ne znam koga je prevarila.. ali ja sam sa njom imala sjajnu saradnju.. stavise Prezadovoljna sam.
2018 01 24
> Kika92: > Ne znam koga je prevarila.. ali ja sam sa njom imala sjajnu saradnju.. stavise Prezadovoljna sam. Za sada nije nikog,ali je odavno poznati veliki prevarant. Samo nece odmah,prvo joj treba nekoliko pozitivnih ocena ali sa profila koji imaju vise utisaka kako bi se posle neko upecao. Vi ste samo imali srece
2018 01 24
> Kika92: > Ne znam koga je prevarila.. ali ja sam sa njom imala sjajnu saradnju.. stavise Prezadovoljna sam. Vi ste izuzetak i kako kaze Elena imali ste srece .
2018 01 24
svakakvih ljudi ovde ima,ne bih se usudila da toliki novac za koji ljudi i realno rade po pola meseca da uplatim unapred :O
2018 03 14
Bebana, ima li napretka sa krivicnom prijavom ??
2018 03 19
Prevarant povratnik Livia8 tj Livia Laslo, Vokalsinger, Lyvi.. OPREZ!!!
2018 03 21
i SasaAna ista osoba..
2018 03 21
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12