Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

VELIKI PREVARANT LAZNI PROFILI

vidi kako pokusava da odvuce fokus ,:) batali me darija i jelena,nadam se da ce nadlezni da urade nesto povodom njih,ja ne pisem o tome,pisem O TEBI
2017 05 14
ja sam napisala a ti nauci da citas ;)
2017 05 14
i ne,nije me briga kod koga se raspitujes jer znam x-)
2017 05 14
mada ipak sumnjam da i pored raspitivanja jesi imala neki profil pre
2017 05 14
Sumnjaj i dalje . Volim ljude kada sumnjaju
2017 05 14
e to je poenta mog ukljucivanja bitno da je clanovima skrenuta paznja da je TinaAdamovic koja je dosla na sajt otprilike sredinom prosle godine mnogo upucena u neke stare slucajeve sajta sto dalje upucuje da joj ovo mozda nije prvi nalog toliko od mene zasad :)
2017 05 14
Kada se budes pojavila u ovoj prici sa pravog naloga ,onda cemo nastaviti . Vezi petlju prvo .
2017 05 14
> trashh: > vidi kako pokusava da odvuce fokus ,:) batali me darija i jelena,nadam se da ce nadlezni da urade nesto povodom njih,ja ne pisem o tome,pisem O TEBI Kada pises o MENI onda pisi sa pravog naloga . Lako je pricati sa multija jel ? Bezbedna si i pravi profil ne moze da ti popije blok . A uz sve to i kukavica . Smesno :D
2017 05 14
opet ti o multijima ,:) a tvoj multi?jest da ne pises sa njega po forumu ali koristis ga :D prema tome bolje se ne pozivaj mnogo na moj multi uzgred opet pominjes moj pravi nalog a ja napisah sta je sa njim.jel ti dobro,umes da citas i povezujes?
2017 05 14
Pricaj ,zadovoljstvo mi je slusati kako se otkrivas nesvesno . Otkrivas svoj pravi nalog :D
2017 05 14
otkrivam se nesvesno kazes ,:) dok sam ja bila aktivna na forumu ti jos nisi ni dosla na ovaj sajt,ne zaleci se dzabe,nemas blage veze.ali vec par nas zna koji je tvoj multi,neka ce to i proslediti admnu ;)
2017 05 14
:') :') :') :') :')
2017 05 14
Par Vas muljatora jel ? hahahah
2017 05 14
Dosla sam da raskrinkam bandu lopova pa ti to smeta jel ? :')
2017 05 14
Atakuje jer brani prevarante .Ljubomora je cudo .boji se da ne raskrinkamo njene mutljavine . Mi smo joj pretnja :D
2017 05 14
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 12