Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

VELIKI PREVARANT LAZNI PROFILI

Srecno.
2017 05 13
> Bojanaa12: > Nikad mi nece biti jasno kako neko sme da krade, a pritom ostavi sve svoje podatke, ukljucujuci ime, prezime, adresu, broj telefona. > Ja da moram da kradem, da nekom mom bukvalno zivot zavisi od toga da cu ja ukrasti, ne bih krala preko Krpica i ostavljala svoje podatke, zaista ne vidim logiku? > Kako se, ako se ne plase Boga, karme ili cega vec, ne plase da ce im doci neko na adresu i izlomiti ih? To je bolest Bojana . Mi to ne razumemo :')
2017 05 13
Jutro svima, nisam je zvala od zadnje prepiske koju sam ovdve ostavila, neka nadlezne sluzbe rade svoj posao, javice se ona vec sama ali u policiju :)
2017 05 13
Svakakvih ljudi ima... Ne znam kako si mogla tolike pare da joj uplatis... Zasto ti nije poslala postexpresom i da ti dostave na kucnu adresu i ti normalno postaru das pare... 😮 Bas mi je krivo, volela bih da ti stignu...ali iskreno cisto sumnjam... Ako joj na sajtu stoji pravo ime i prezime tuzi je. Srecno 😘
2017 05 13
Kasno je sada za pitanja i odgovore . Svi gresimo ali na zalost lekcije su ono sto nam ostaje na kraju kao i prazan novcanik . Doticna je prijavljena od starne bebane policiji i zabelezena .Pare joj nece biti vracene to sigurno bar ne mirnim putem niti papuce poslate jer bi do sada to bilo regulisano ,takodje radi se o starom prevarantu kojoj kradje nisu nepoznat pojam .Ostaje samo da se nadamo da ce se prevarama stati na put jednog dana ,kada se ostecene clanice budu skupile i predale kolektivnu tuzbu protiv lopova koji haraju internetom ,mada sumnjam da ce do toga ikada doci .
2017 05 13
Ja i dalje ne razumem, zasto uplata unapred? To samo prevaranti rade, svi smo ovde na 50-50 % . A tek za toliki novac, clanu koji ima vec 4 negativna? A i cipele od 18000 ili 15000 din za koliko ste se dogovorile, si mogla naci u prodavnici, jos lepse i bolje .
2017 05 14
> miacsnow: > Ja i dalje ne razumem, zasto uplata unapred? To samo prevaranti rade, svi smo ovde na 50-50 % . A tek za toliki novac, clanu koji ima vec 4 negativna? A i cipele od 18000 ili 15000 din za koliko ste se dogovorile, si mogla naci u prodavnici, jos lepse i bolje . Clan nije imao ni jedan negativan kada je ona uplatila novac . Dobio ih je posle . Mada to ne opravdava poverenje koje je ostecena ukazala prevarantu ,poklonivsi joj 15.000 RSD
2017 05 14
Opet sve zavisi na koga naletite. Ja sam nedavno ovde na sajtu kupila sat,platila ga 10 000 ali sam zaista i dobila to sto je placeno,uz to sam dobro procital i vecinu pozitivnih utisaka za svaki slucaj a clanica ih ima prilicno,ni jedan negativan i uz to je bez ikakvih problema poslala odmah jos jedno 10 dodatnih slika bukvalno iz svakog ugla slikano,i stvarno se nisam pokajala. Ali je placanje ipak islo pouzecem
2017 05 14
> ElenaPt: > Opet sve zavisi na koga naletite. Ja sam nedavno ovde na sajtu kupila sat,platila ga 10 000 ali sam zaista i dobila to sto je placeno,uz to sam dobro procital i vecinu pozitivnih utisaka za svaki slucaj a clanica ih ima prilicno,ni jedan negativan i uz to je bez ikakvih problema poslala odmah jos jedno 10 dodatnih slika bukvalno iz svakog ugla slikano,i stvarno se nisam pokajala. Ali je placanje ipak islo pouzecem Da,zavisi na koga naletis . To je sve kockanje .Ja licno ovde ne bih kupila nista iznad 10.000 ni luda ,bez obzira od koga kupujem .Svako moze da ima 200 pozitivnih i onda da pocne krasti . Ti si imala srece .Mogla si isto tako za 10.000 dobiti macku u dzaku,cak i pouzecem .Ti nikada ne znas sta ti neko salje ,sto nema veze da li neko ima negativne ili nema .Jednostavno mu je dunulo da pocne krasti i to je to . Ti si kazem imala srece i to je to .
2017 05 14
interesantno kako to da neko ko je od skoro na sajtu zna sve stare prevarante i njihove profile ,:) jel se to imao neki nalog pre ili se procitao ceo forum od njegovog pocetka?
2017 05 14
> trashh: > interesantno kako to da neko ko je od skoro na sajtu zna sve stare prevarante i njihove profile ,:) jel se to imao neki nalog pre ili se procitao ceo forum od njegovog pocetka? Savetovala bih te da ne provociras ,nema potrebe za tim . Na kraju krajeva ti ne znas koliko sam ja na sajtu brini o sebi i multiju sa koga se upravo oglasavas .
2017 05 14
ko te provocira,pa samo iznosim cinjenicu :) id 120057 a zna za bubamarinicu i jelena mihic nalog e jedino ako nije nijedna od one dve mogucnosti gore nego te neko iskusniji informise,bice da je to ,:)
2017 05 14
> trashh: > ko te provocira,pa samo iznosim cinjenicu :) id 120057 a zna za bubamarinicu i jelena mihic nalog > e jedino ako nije nijedna od one dve mogucnosti gore nego te neko iskusniji informise,bice da je to ,:) Pa naravno da me iskusniji informisu ,tako se to radi .Nisam idiot da upadam u probleme sa prevarantima . Imas nesto protiv ? I sto se sakrivas iza multija ,sto ne govoris sa svog profila ? Bojis se necega ?
2017 05 14
gle sto editujes post..kad tako zelite nesto da dodate nemojte da editujete vec napisan post nego napisite novi,nece svako da primeti izmenu pa tako nece moci ni u potpunosti da odgovori po tvom profilu nisi dugo na sajtu,eto otkrij nam odakle znas za davno blokirane profile prevaranata :) ako si imala neki nalog pre,sta je sa njim?
2017 05 14
aha to je znaci.nemam nista protiv , super sto te informise ,:)
2017 05 14
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12