Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Odlazim sa sajta.

Moguce da tema nije bas 100% za ovu kategoriju ali zelim sa vama da podelim ovo obavestenje. Tesko je, ipak ovaj sajt sa svim svojim nedostacima zna da udje pod kozu. Bice aktivan najkasnije do cetvrtka i ovim putem zelim da naglasim kako bih poklonila ili dala za bagatelu vec snizene stvari, a za ostale vi predlozite cene ili cemo se pak dogovoriti, zaista nit mogu nit zelim da nosim vecinu. Razmisljala sam da ga poklonim drugarici, ne sumnjam u njeno postenje ali nisam sigurna da li ce ovaj posao odradjivati dobro kao ja i moram da razgovaram sa adminom. Ne bih da prokockam poverenje i sve lepo. Ujedno, hvala svim divnim clanicama na jos divnijim saradnjama, stekla sam ovde i dva prijatelja i imala divna iskustva. Zajedno smo se smejali i resavali probleme. O onim ruznim momentima, ne bih. Puno srece i uspeha svima, ako nastavim, moze preci u patetiku. <3
2017 07 07
Ne?! Meni si uvek bila ok, i ako nismo ni imale saradnju.... Nego onako, sa foruma..... Bas bez veze... I nema sansi da se predomislis?
2017 07 07
Vec tri puta brisem napisano... Ovo je jedan od onih momenata, kada ja, brbljiva, ostajem bez teksta, jer...vec mi nedostajes. Zaustavicu se, da ne bi preslo u patetiku... 💜
2017 07 07
> tixtix: > Ne?! > Meni si uvek bila ok, i ako nismo ni imale saradnju.... Nego onako, sa foruma..... > Bas bez veze... > I nema sansi da se predomislis? Hvala draga Tix, obostrano je, nazalost necu fizicki biti u mogucnosti da se bavim ovim. Ali mozda vas nekada sa nekog multija posetim na forumu, hahahaha, salim se :')
2017 07 07
> OlgaAN: > Vec tri puta brisem napisano... > Ovo je jedan od onih momenata, kada ja, brbljiva, ostajem bez teksta, jer...vec mi nedostajes. > Zaustavicu se, da ne bi preslo u patetiku... > 💜 Ti sve znas <3
2017 07 07
:*
2017 07 07
Iako potpuno razumem sve moguće razloge da odlučiš da odeš, ipak bih te iz samo jednog i to sebičnog razloga zamolila da se predomisliš! :/ U svakom slučaju znaš da ćeš nam nedostajati puuuuuno!!!!!
2017 07 07
.
2017 07 07
Znas vec -- :( :( <3 <3
2017 07 07
> lokibg: > Iako potpuno razumem sve moguće razloge da odlučiš da odeš, ipak bih te iz samo jednog i to sebičnog razloga zamolila da se predomisliš! :/ > U svakom slučaju znaš da ćeš nam nedostajati puuuuuno!!!!! Ne mogu se predomisliti, mi cemo se cuti kako god, ima toliko opcija, cekam adminov odgovor vezan za "pokljanjanje" profila i to je to. Ti takodje sve znas tako da....i hvala <3
2017 07 08
> TinaAdamovic: > Znas vec -- :( :( <3 <3 Draga Tina veliki poljubac :*
2017 07 08
:s
2017 07 09
> snezadjoff: > :s <3
2017 07 09