Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

STRAŠNO!!!

> tixtix: > A zamislite bankar ocekuje paket, a one u posti otvorile da vide ....hahahahaha popadali svi u nesvest.... > Izvini IvaGordana, znam da nije smesno ni malo, al eto... > Sta je bilo posle nakon sto su htele da vide haljinu? 1000 puta "Izvinite", mail je otišao na pravu adresu (slučajno znam kome), sada mi je malo žao tih nesretnica.
2017 07 17
Nema cega da ti bude zao, s kojim pravom otvaraju privatan paket, mogla si da spakujes ko zna sta sto je intimno i poverljivo, sram da ih bude. Ko zna sta oni rade sa paketima, sad mi je jasno zasto stvar stigne uflekana i isprskana ako kesa nije vakumirana, dobro pazite.
2017 07 17
Zaista neprijatno i prosto neverovatno iskustvo .. . Iskreno ,nisam imala niti zamislila ista slicno ... Ne znam kako su to uspele da urade a da ne ostete paket ,tj kesu koja je prethodno zatvorena.. Koliko znam svaka kesa ,tj. adresnica se ne moze bas lako odlepiti ,jer sam imala jednom iskustvo pri slanju posiljke kada je sluzbenica zatvorila kesu ,nalepila adresnicu i onda primetila da ima greske na njoj ,da nije sve odstampano .Imala je muku pokusavajuci da odlepi lepo i prelepi na novu kesu . To je bilo prosto nemoguce a da se ne pocepa i osteti pa je morala sve to da stornira i ponovo sve.. Tako da zaista ne znam kako su uspele tako nesto da urade a da ne ostete i kako to kasnije opravdaju ..?!Tu nastaje nepoverenje prema Posti!Da li one moraju polagati racune za zalihe adresnica i kesica ...!?Zanima me jer ako ne moraju ,zasto je morala stornirati to !? Bas me zanima da li je ta Vasa posiljka ostecena kada stigne ,i da li je u stanju kakvom ste poslali ? Zamolite kupca da Vam uslika ako ste zapamtili kako ste slozili ili ista slicno ...Ne znam kako bi to mogle da znamo ako nam se desi ... Zaista je ruzno ako imaju smelosti za tako nesto ...Nemam reci !
2017 07 17
Ana222 Slažem se, tačno tako sram da ih bude. tixtix Naravno da nisam, valjda sam toliko i frapirana. Icka89 Što se tiče kese bila je čitava (naišla sam dok je haljina bila van nje), nisam otišla dok je nije ponovo spakovala u istu kesu, ništa nije stornirala a lako je ponovo zalepila. Mislim da će sve biti ok sa haljinom, mala je i ravna, svetle boje uspela sam da vidim da je cela i ok. Na stranu sve, šaljemo mi i skupe stvari i šta onda, ovo je bila neka sića platila bih ja kupcu štetu. Ali opet se pitam otkud smelosti da pipkaju naše stvari.
2017 07 17
+++++++++++++++++++
2017 07 18
Haljina je stigla, čula sam se sa devojkom koja ju je kupila, sve je ok. Haljina je ok ali ostaje gorak ukus, službenicu u pošti sam opet videla i deluje da je ljuta ONA na mene. Nevera :')
2017 07 18
> IvaGordana: > Haljina je stigla, čula sam se sa devojkom koja ju je kupila, sve je ok. Haljina je ok ali ostaje gorak ukus, službenicu u pošti sam opet videla i deluje da je ljuta ONA na mene. > Nevera :') Nazalost, napad je najbolja odbrana prostih i nevaspitanih osoba :( Drago mi je da je sve ok ,ali treba voditi racuna i o tome. Hvala sto si podelila sa nama, da i tu informaciju imamo u nekom folderu mozga :)
2017 07 18
Meni se jednom desilo da preporučeno šaljem rukavice za teretanu, u tankoj kutiji pa u dve koverte, vrednost paketa je bila 100din., i paket se izgubio. Pošto mi je novac bio uplaćen unapred, ja podnesem potražnicu paketa i ispoštujem sve što mi rekoše u pošti jer ću navodno dobiti povraćaj paketa ili novca ako paket ne pronađu (100din je smešno ali sam htela zbog kupca da ponovo pošaljem ono što je kupio). Potražnicu platim 50din. Postoji određeni rok do kad se mogu ponositi žalbe za povraćaj novca ako se posle podnesene potražnice paket ne pronađe, ali meni je odgovor na potražnicu (koji je glasio:paket nije pronađen) stigao poštom posle tog roka, tako da nisam mogla da se žalim i to je bilo to. Posle nekog vremena sretnem svog poštara, ispričam mu šta se desilo, a on mi kaže da je rukavice neko uzeo, neko kome su trebale i da se to stalno radi, da u stvari masa stvari koja se tako izgubi ustvari završi kod nekog radnika pošte kome je eto baš to tada trebalo a da neki te stvari dalje preprodaju. Posle ovoga ne šaljem preporučeno.
2017 07 18
> tixtix: > Sad razgovaram sa Olgom, bas o ovoj temi.... > Dogodilo se jednom oko Nove godine. Posalje ona mom sinu paketic, da bi malo posle toga mi poslali njoj neku sitnicu koja je mogla da stane u kovertu (a bila je koverta u koverti). > Kaze mi Olga da joj stiglo otvoreno i pita sta sam sve poslala ja nabrojim izmedju ostalog detelinu s cetiri lista i (u sali) 100€... Mislim sali se sa mnom... > Kad ona meni kaze- ma 100€ sam stavila u carapu, ali mi ta detelina nije stigla, sve je u koverti izbutano i sve otvoreno, a 🍀 nema. > P.s. drago mi je da je sve stiglo ok. Pa da, ukrali mi 🍀, a ostavili 100€ - posteno :')
2017 07 18
> Marija-Maja: > > IvaGordana: > > Haljina je stigla, čula sam se sa devojkom koja ju je kupila, sve je ok. Haljina je ok ali ostaje gorak ukus, službenicu u pošti sam opet videla i deluje da je ljuta ONA na mene. > > Nevera :') > Nazalost, napad je najbolja odbrana prostih i nevaspitanih osoba :( > Drago mi je da je sve ok ,ali treba voditi racuna i o tome. > Hvala sto si podelila sa nama, da i tu informaciju imamo u nekom folderu mozga > :) Mislim da je to korektno, čisto da znate šta se sve radi. Znam da ima "svakakvih" ovde ali lako može da se desi da neko nadrlja od kritika a da nije ni kriv ni dužan.
2017 07 18
Iskreno da vam kažem, ja sam šokirana. Polovina mog odeljenja (ah, srednja škola ) su zaposleni u pošti i u razgovorima zaista niko nije rekao da se to dešava. Msm, verujem ja da se svašta može desiti, ali, na primer, dobila sam dva pisma prošle godine, jedno iz Kanade, drugo iz Australije sa po 100 dolara, i stiglo je... čestitka i unutra novac i to sve u koverti. Nije bila otvorena ili ostecena.
2017 07 18
OBAVEZNO OBAVEZNO OBAVEZNO prijavljujte otvaranje i ceprkanje po paketima. Trudite se da navedete ko je konkretno od radnika to radio. Takodje prijavljujte kurire koji ne nose pakete do vrata ili iznudjuju baksis pod izgovorom da nemaju sitno. Sve nepravilnosti prijavljujte!!! To je jedini nacin da se stane na put kretenima. Brigu o korisnicima vodi Pozivni centar Post Express-a koji će vam omogućiti da brzo i jednostavno dobijete svaku informaciju radnim danom od 08.00 do 18.00 časova i subotom od 08.00 do 15.00 časova. 011 3607 607 i 0800 100 808
2017 07 18
I meni su paketi stizali otvoreni. Bukvalno su prelepljivali post expres kesu nanovo lepljivom trakom. Cak su otvarali i parfem koji je bio ususkan u novine i pucketavu foliju.Sva sreca, sadrzaj je uvek bio tu.
2017 07 25
1 2