Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PONIŽENJE ZA 800 DINARA

Prošle nedelje sam od članice MilenaMarija1 kupila patike za koje sam tražila da izmeri unutrašnju dužinu gazišta što je i uradila, stižu patike mnoogo manje i odmah joj se javim.Ona mi napiše da njoj odgovara veličina, pa joj verovatno nije bilo jasno kako ne odgovara i meni?!Predloži mi da ih vratim nazad, uplatiće mi novac, pošaljem joj broj računa i na tome se sve završava.Ne uplaćuje, ne odgovara na pozive, poruke...Sutradan briše sve predmete sa svog profila...Za ne poverovati, sve zbog 800 dinara! Podaci su Marija Anđelković, Doktora Kopše 7 Vranje, Tel: 0603608936 (ako su tačni).
2017 07 20
Bruka...
2017 07 20
Nije to nista cudno. Meni je pre par meseci clanica jedna prodala patike za koje sam pitala imaju li ostecenja i naravno nisu imala. Stizu patike ja pogledam djon od ispod na obe patike rupe. Ja uslikam clanici i posaljem. Ona mi se uredno izvini kaze nije primetila. Patike sam inace platila 500 dinara. Ja predlozim da mi uplati pola novca koliko me je iznelo sve sa postarinom,i na to pristane kada podigne novac uplatice. I od tada je vise nema. Eto toliko o tome za koje pare se ljudi brukaju. A inace ima tj.tada je imala oko 40 i nesto utisaka
2017 07 20
I posle se cudimo, mi koje prodajemo, zasto je mali promet. A ono zbog takvih prevara i ekces sve se manje ljudi usudjuje da kupuje, pa makar i za malu sumu novca. 😞
2017 07 20
Ko zna koliko je profila zatvorila ovih dana ;) !
2017 07 20
> GordanaDemic: > Ko zna koliko je profila zatvorila ovih dana ;) ! :') :') :')
2017 07 20
Njen predlog je najpre bio da joj vratim patike pa će uplatiti novac.Šta bi tek tada bilo :'( ???
2017 07 20
nema os toga nista ,kao i ja sto cekam majicu tri nedelje
2017 07 21