Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Z A S T O ?

> MiraTinaLena2: > " Evo sad ću ja da promenim cenu..😂😂😂😂😂😂😂 @Marylin carice 😆❤ E da to mi je hit 😁😁😁 Pocecu ovo da koristim 🤔😆😆😆
2017 08 11
> MiraTinaLena2: > " Evo sad ću ja da promenim cenu..😂😂😂😂😂😂😂 @Marylin carice 😆❤ Hahahhaha pa ne mozes drugacije da im dokazes besmislenost njihovih cena i vrednovanja njihovih predmeta :) Idi bre neko ce me ucenjivati za krpu :))) "jer je razlika u ceni" :))) Nisam ni ja budala da trazim bundu za gacice :) sigurna sam da sasvim realno nastupam :)
2017 08 12
> ElenaPt: > > MiraTinaLena2: > > " Evo sad ću ja da promenim cenu..😂😂😂😂😂😂😂 @Marylin carice 😆❤ > E da to mi je hit 😁😁😁 > Pocecu ovo da koristim 🤔😆😆😆 Pa da znas kako se spuste na zemlju ili ucute ili na kraju cak i skapiraju i spuste loptu :)
2017 08 12
Hahhahahaha ovo je hit :))) Pa Loki nemoj da si nerealna!!! Zar mislis da tvoje decije stvari (koje su njoj potrebne da pokloni ) vrede vise od njene jakne?! Izvini ali njoj te decije stvari trebaju sto vise da uzme zato je jakna skuplja! Daj malo logike molim!!
2017 08 12
> Alegra777: > Slazem se samo u domenu ako je tipa stvar nova i obavezno naglaseno da je prodajna 500 a za razmenu 1000 dinara. > Imam nekih takvih za one sto cene svoje sve +3000rsd. > Doplate su recimo nesto sto me zapanjuje..traze doplatu ili zele da doplate ali vise zele da im se doplati neka sica? Ima te takve apsurde? x-) > Kiss svima na temi, > Alex Da doplate su stvarno fascinantne :) Moras da doplatis zato sto je njoj cefnulo da stavi majicu 500din a tvoja je 400din pa moras da doplatis za njenu "vredniju" 100din :)
2017 08 12
Razmena je stvar dogovora. Ako zapnes da moras da imas neku krpu, a nisi pri parama, ponudi vise- koliko mislis da je u redu. Ako je kod jedne clanice majica 200, kod druge ista 500, a kod trece 1000, gde je logika podizanja cene svojih stvari kod svakog na isti nacin? Neciji predmet je oznacen na nisku cenu, dok je kod druge osobe precenjen. Nisu nam ovo radnje gde dajemo racun i mogucnost reklamacije ili zamene. Jednom mi je bilo smesno kad je clanica u razmeni uzimala stvari koje stoje u paru i cena za prodaju je niza za oba komada. Ona je racunala te nize cene da bi dobila vise stvari i napisala da nema veze sto je njeno skuplje 50 dinara 😂 To su sve krpe, aman! I kad vam traze snizenje, date jeftinije sigurno
2017 08 12
U jednom periodu spustila sam znatno cene za sve stvari sa mog profila,da bih se prilagodila kupcima jer mi je draze da rasprodam nego da mi stvari stoje nenosene i zauzimaju prostor,ali se to u razmenama pokazalo kao los potez jer bi neke osobe trazile nekoliko mojih stvari plus doplatu za svoju jednu iako uopste nije ta jedna stvar po bilo kom kriterijumu odskakala od bilo koje moje..osim u ceni..Stoga sam cene vratila na predjasnje,kako bih mogla da vrsim razmene koje su realne a za kupce resila da dajem popuste ili organizujem akcije jer drugacije ne vredi..
2017 08 14
1 2