Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

Mislim da to nije fer :( ulozila si svoje vreme, trud, materijal, novac i na kraju da te ispali. Ne znam kako neko moze tako da bude neodgovoran. Iskreno ja bih joj dala negativnu ili makar neutralnu da bi se skrenula paznja da je neodgovorna. [:vrtoglav] Mene trenutno zavlaci jedna devojka vec 2 nedelje, kao uplatice, pa je kao zaboravila itd. Ne znam vise sta da radim. Glupo mi je da je vise jurim jer je u pitanju smesan iznos. Ne znam da li se u tom slucaju daje neka ocena? Plasim se,ako prodam nekoj drugoj devojci, da cu dobiti negativnu ocenu od nje. [:tuzan]
2013 08 05
koliko znam, u slucaju odustajanja (ispaljivanja) mozes da das neutralnu, i navedi razlog takve ocene
2013 08 05
Hvala, razmisljam da to uradim u ovom slucaju :) Ok je da neko odustane, ali nije ok da me zavlaci :)
2013 08 05
nema na cemu [:osmeh] slazem se, nije ok
2013 08 05
Ja sam tom clanicom nisam imala problema kupila sam bas dosta stvari i sve je bilo u savrsenom redu
2013 08 09
i ja sam saradjivala s doticnom,kupila sam par stvari,sve je bilo kako je opisano i prikazano na fotkama,cak nije ni trazila uplatu unapred nego da joj uplatim kada mi stignu stvari,maksimalno fer i korektna
2013 08 14
Smesno je sto dodje neko i pljuje po clanu sa toliko saradnji, da ne pominjem da broj utisaka nije srazmeran broju saradnji jer ne moze da se ponavlja ustisak od istog kupca/prodavca. Meni ovo zvuci kao obicna osveta neke zle drugarice
2013 08 14
Ja nemam veze sa njom,nikakva osveta nije u pitanju,poslala mi je pocepane helanke,i ne zeli da ih vrati nazad,shvatate li vi to,sad cu da vam izbacim konverzaciju,da ne bi smo duzile pricu,pa zakljucite sami,ko je u pravu,a ko ne?!...
2013 08 14
ao... od Ivangradjanka , pre 18 dana, 00:39 Zainteresovana sam za helanke,pa mi samo recite oko slanja,kad i kako vam odgovara?pozz Iva mamitotea , pre 17 dana, 16:36 Postovanje... uplatite postnetom iznos+66 dinara i ja Vam posaljem preporuceno... osmeh Ivangradjanka , pre 17 dana, 16:49 Posaljite mi adresu i br telefona da vam uplatim.pozz mamitotea , pre 17 dana, 10:02 grizak suzana, 0612053523, jkad zelite da uplatite posto sutra u 15h saljem mnogo paketa osmeh hvala vam.. Ivangradjanka , pre 16 dana, 14:49 Ujutru cu vam ranije uplatiti,javicu vam na mob...pozz mamitotea , pre 16 dana, 14:52 OK, POSALJITE MI PORUKU NA MOBILNI I NAPISITE VASE PODATKE ZA SLANJE... HVALA osmeh Ivangradjanka , pre 16 dana, 15:10 Poslala sam vam podatke na mob,a jos samo me zanima oko helanki,to vas ne pitah,u kakvom su stanju,i je l' nemaju nekih ostecenja po njima? mamitotea , pre 16 dana, 15:20 STIGLO JE, NEMAJU NIKAKVA OSTECENJA I BAS SU KAO NA SLIKAMA... Ivangradjanka , pre 16 dana, 15:21 Ok,pozdrav...
2013 08 14
mamitotea , pre 16 dana, 15:30 KAD UPLATITE SAMO PUSTITE PORUKU DA STE TO VI POSTO MI LEZU I DRUGE UPLATE A PAKETE NOSIM SA SOBOM I NECU BITI NA INTERNETU... HVALA VAM... Ivangradjanka , pre 16 dana, 15:33 Dogovoreno... osmeh Ivangradjanka , pre 12 dana, 19:41 Stigle su mi helanke danas,mogu vam reci da sam razocarana,poslali ste mi pocepane helanke,vraticu vam ih. mamitotea , pre 12 dana, 19:42 GDE SU POCEPANE? Ivangradjanka , pre 12 dana, 19:44 pozadi,na tri mesta,uopste ne mogu da se nose. mamitotea , pre 12 dana, 19:46 GDE TACNO POZADI?? JA IH LICNO PREGLEDALA !!! I NEMAM NI JEDNU NEGATIVNU OD KUPACA I NIKOM NE UVALJUJEM !! Ivangradjanka , pre 12 dana, 19:49 Na savu sa zadnje strane je popucalo,na par mesta se vide rupice kad se obuku,tacno na sredini zadnjice.
2013 08 14
mamitotea , pre 12 dana, 19:54 sta je to, rasparalo se???? to onda nije na tri mesta pokidanoo mamitotea , pre 12 dana, 19:55 ma strasno !! prvo, niste uopste platili postarinu nego sam ja za vas platila 76 dinara i nista vam nisam rekla, drugo, sad ako ste probali pa su vam uske mozda i jeste popocalo, strasno !!!!!!!!!! Ivangradjanka , pre 12 dana, 20:02 i rasparalo se i pocepano je,jasno se vidi i to na vise mesta
2013 08 14
Ivangradjanka , pre 12 dana, 20:05 672 DINARA SAM UPLATILA,I NISU SAD PUKLE VEC SU TAKVE BILE,JA NOSIM XS VELICINU,I PREVARILA SI ME,POSLALA SI POCEPANE HELANKE,STA JA IH PROBALA I PRSLE NA PET MESTA,JADNO I UZASNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mamitotea , pre 12 dana, 20:08 sad cu vam poslati kopiju vase postnet uplatnice pa cemo resiti !! Ivangradjanka , pre 12 dana, 20:11 Imam je i ja,600 din + 72 din usluga Ivangradjanka , pre 12 dana, 20:12 a rekli ste 600 +60 Ivangradjanka , pre 12 dana, 20:13 Necu vise da se prepucavam sa vama,poslacu vam helanke nazad,a vi ako ne zelite novac da vratite to je vasa stvar,MENI POCEPANE HELANE NE TREBAJU!!!!!
2013 08 14
mamitotea , pre 12 dana, 20:14 ja sa uslugom nemam nista, to svi placamo kad uplacujemo postnetom kao sto placate i 45 dinara za proviziju kad placate uplatu na neciji racun tkd trebalo je 666 dinara a njihova provizija je nesto drugo... ja vama za to nisam nista rekla i nemate pravo ovako da razgovarate samnom jer kao sto rekoh svi moji kupci su uvek zadovoljni i nikome nista ne uvaljujem a vi se ponasate drcno i bezobrazno... mamitotea , pre 12 dana, 20:16 i draga ja imam 40 godina i molicu malo vise postovanja jer sam prema svakome fer i korektna a ja cu sa administratorom da resim onda ovo nakon Vase optuzbe da sam vas prevarila !! Ivangradjanka , pre 12 dana, 20:17 pa pravite me ludom,to je poderano nije prslo,vama je prlo kad ste probali,dajte molim vas,vredjate mi inteligenciju,i kad se uplacuje na racun u maticnoj banci,nema nikakve provizije! mamitotea , pre 12 dana, 20:17 i draga ja imam 40 godina i molicu malo vise postovanja jer sam prema svakome fer i korektna a ja cu sa administratorom da resim onda ovo nakon Vase optuzbe da sam vas prevarila !! mamitotea , pre 12 dana, 20:20 pa ocigledno Vasa inteligencija onda ne zna da kad se uplacuje u posti provizija je 45 dinara !! slobodno dajte negativnu, jako sam ja dugo ovde i bitne su mi clanice koje vec rade samnom i moje ocene tkd vasu negativnu cu ja resiti a vase dve pozitivne i citav ovaj razgovor ce biti javno stavljen... toliko o Vasoj inteligenciji !!! niste cak ni znali kako se postnet uplacuje a vredjate mene i optuzujete da ste prevareni a ni jednog momenta nisam rekla da necu vratiti novac !! e sad razmislite o svojoj kulturi, vaspitanju i ostalom !! Ivangradjanka , pre 12 dana, 20:21 Helanke su vase,i vi najbolje znate sta prodajete,ovo je vise nego ocigledno i kad se uzme u ruci,a kamoli kad se proba!A to sto imate 40 godina,ne znaci da ste posteni,jer ovde ima prevaranata i sa 60 godina,ovo nije prvi put da smo prevareni,tako da je sad dosta,dokle bre vise!!!!
2013 08 14
mamitotea , pre 12 dana, 20:22 pa mene je onaj exbutik prevario za 6 hiljada dinara pa nikog ne optuzujem i ne ponasam se kao vi sad !! Ivangradjanka , pre 12 dana, 20:30 Pa nije mi za sesto dinara,nego me nervira vasa prica,da nije ovo da nije ono,uvek je napad najbolja odbrana,sad sam kao ja kriva i to je to,i sta treba da se prepucavam sa svakim ko me prevari,dam mu negativnu ocenu i nikom nista,to je bre smesno! mamitotea , pre 12 dana, 20:33 ja nikome nisam nikad dala negativnu !! a pogledajte u mojim ocenama koliko sam stvari poklonila tkd tek meni 600 dinara nikad nece uprljati obraz... ostavite broj racuna pa cu vam uplatiti.. Ivangradjanka , pre 12 dana, 20:43 Gospodjo,meni su se helanke dopale,pitala sam vas je l' imaju ostecenja,rekli ste nemaju,odlicne su,iznerviralo me je to sto ste odmah krivicu prebacili na mene,takve stvari me izbacuju iz takta jer kad sam u pravu,ne dam na sebe.Uplatite mi na 0641xxxxxxx xxx xxxx beograd mamitotea , pre 12 dana, 20:47 OK
2013 08 14
Ivangradjanka , pre 8 dana, 17:24 Kada cete mi upaltiti onih 600 din? mamitotea , pre 8 dana, 17:27 pa da li ste poslali helanke nazad? Ivangradjanka , pre 8 dana, 17:28 Pa niste,to pominjali,dajte adresu na koju da posaljem,ovog momenta idem i saljem ih! Ivangradjanka , pre 8 dana, 17:34 A i ja sam vama prvo poslala novac pa ste vi meni helanke,i to sam vam u ponedeljak uplatila,u petak su stigle,ali dobro,posaljite adresu,saljem vam ih odmah,i da ne bude problema,platicete postarinu kad stignu,ja necu da je placam,jer nije moja krivica,sto su helanke bile pocepane,i prinudjena sam da ih vratim! Ivangradjanka , pre 22 sata POSALJITE MI ADRESU ODMAH DA VAM POSALJEM OVE HELANKE,ZALITE SE TAMO,E PA DA JE JEDAN DINAR U PITANJU,MOJ JE I HOCU GA NAZAD!!!!
2013 08 14
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 127