Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Frizerka me unakazila

Pozdrav svima, zanima me kako Vi reagujete kada Vas frizerka unakazi, da li to i kazete ili platite i nikada vise ne odete kod iste. Na ime blajhala sam kosu, htela sam izrastak da mi pokrije plavom bojom. Za uzvrat dobila sam narandzastu fleku na vrhu glave, sreca pa ide zimski period pa cu nositi kapu...🤣 Zanima me da li se jos nekom desilo i kako ste reagovali na to🥲
pre 2 sata
Oo daa x-) Meni se desilo da mi je frizerka "ujela" šiške na sredini čela 🙄🙄
pre 1 sati
Prvo se isplaces, a onda naviknes 😄 sta da joj radis, gotovo je vec... Posle slobodno ides kod iste jer ce maksimalno da pazi sledeci put 😄
pre 1 sati
Menise desilo kada sam bila mala da mi je frizerka secnula uvo jer se zapricala sa mojom mamom inace su drugarice. Po struci sam muski frizer, sisala sam dosta drugarica one su zadovoljne kao i svi koje sam sisala trenutno ne radim jer imam bebu. Ali apel molim vas vi ste musterija i ako nistw zadovoljni trazite slobodno drugu frizerku u salonu da to ispravi ili prosto recite. To nije sramota i nije nesto sto treba izbegavati na to imate pravo. Kada sam isla kod frizerke jednom me je ostavila na stolici i kao gotovo a nije mi sredila siske. Poludela sam i rekla joj uletela je druga frizerka i zavrsila sisanje gde sam bila zadovoljna u taj salon vise nisam odlazila. Molim sve žene pa cak i muskarce nemojte se ustrucavati da kazete da niste zadovoljni. Meni licno kao frizeru misljenje musterije mnogo znaci kako bi obratila vise paznje na pocinjene greske ❤️ ima raznih koji ce se naljutiti ali to vas ne treba da zanima vasa kosa vas novac 😉
pre 1 sati