Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Folija za nameštaj? Iskustvo neko?

Naime , imam jedan orman u spavaćoj sobi, nije sad nešto mnogo ružan, ali definitivno mnogo zatvara prostoriju, ali nije mnogo korišćen,odlično me služi, zaista nisam sad u finansijskoj situaciji da menjam orman ceo , videla sam na internetu ove samolepljive folije i uglavnom su super iskustva. Medjutim , moji su to još davnih dana donosili iz Nemačke i kazu da uopšte nije jednostavno zalepili na orman.. ako je neka od vas imala iskustvo , pišite. Takodje i cena me zanima, htela bih da ga stavim na dva ormana, 3 viseca dela i komoru..
2017 09 06
Nisam licno lepila ali iz iskustva bliskih ljudi mogu da kazem da je odlicna stvar 😊 treba imati strpljenja da se zalepi lepo ali vredi zaista trud jer se dobije potpuno nov namestaj za male pare. Cenu ne znam tacno ali znam da je isplativo svakako.
2017 09 06
Zdravo. Ja sam lepila na svoja dva velika ormana, brat mi je pomogao za vece povrsine, a na manje sam sama, na ivericu smo lepili. Ne mogu da kazem na da je lako ni da je tesko, nije lako samo zato sto treba da pazis da ne ostane vazduh i oni mehurici, mada postoji da kazem caka za to da bocnes iglicom najtanjom mehuric predjes prstom preko tog mesta i on nestane. Folije su jake (jako lepljive). Ja sam prezadovoljna, to je neko instant resenje, prakticno i lepo, a i kvalitetno. Ja sam uzela u Tapetinu u Kosovskoj ulici (Beograd). Cena ide u zavisnosti od sirine, udji na njihov sajt i sve ti lepo pise, cini minse da su sirine folije 45, 60 i 90 cm. Cena valjda bese od 300 na gore, ali da ne lupam ovako, na sajtu cete najbolje videti i imaju lep izbor. ☺☺
2017 09 06
Evo sajta pa ih kontaktirajte. Za drvo idite na opciju -samolepljive folije-
2017 09 06
Isto kupovala u tapetinu, pravila sam sanduk za posteljinu od neke police, nije mi se slagala boja nikako, i otishla u tapetino, izabrala samolepjivu foliju, i fenomenalno je ispalo i ne odlepljuje se (za sada, vec 2god). Samo kad lepish morash biti strpljiv i jako polako lepita, a pochetak ti je najbitniji, da sve bude ravno, jer ako je dugachka povrshina i pogreshish za mrvicu, za 1metar nece izgledati kao samo mrvica =/
2017 09 06
Ja sam lepila ogroman trpezarijski sto, mnogo je dobra stvar, kao da sam kupila novi sto :") Samo treba da se radi polako i precizno, da bi ispalo sve savrseno, i da se ne bi cepalo nigde Sto se tice mehurica oni se "izbijaju" karticama. Ja sam ih izbijala bus plusom hahaha
2017 09 06
Ja sam lepila sto i to sa kineskom folijom evo godinu dana mrdnulo nije :)
2017 09 07
> andres: > Sve moze..... samo nedajte to muskarcima da rade; uvek sam nesto upropastio x-) Oce to ako je musko smotano
2017 09 07
E hvala vam drago mi je da su ishodi pozitivni, sada dam definitivno odlučila da kupim foliju, rucke i za vikend da to uradimo.. samo mi recite jel se više rupe tamo gde su bile prethodne rucke?i da li ta folija ošteti sam orman , tj..da li više nikad ne može da se koristi bez folije? Ma mi žene smo profi, treba nam malo vise vremena, ali to uradimo mnogo bolje ! 😁
2017 09 10