Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Eveline 8u1 lak

Caao devojke :) Nedavno sam u novinama procitala da su devojke i zene koristile ovaj lak i da su poceli da im opadaju nokti, listaju se jos vise i ostalo.. A citajuci na internetu blogove o ovom laku procitala sam samo da ga svi hvale. Da li ste ga vi koristile i kakvo je vase misljenje o tome? :D
2017 09 29
Ja vecam sa prijateljicama o njemu vec godinu dana Koristila sam ga ja, sestra, mama, kao i skoro(da ne preteram) sve nase prijateljice.. E sad, meni licno je upropastio nokte i nikada vise ga ne bih koristila ni pod razno. Drugarice su isto prosle kao i ja. Em se listaju dodatno(neovisno od perioda godine) em pucaju strasno da to zaista ne bi poverovala. Sa druge strane, dosta devojaka za koje ja znam da su ga koristile, je zaista prezadovoljno.l rezultatima Sve u svemu ne znam od cega zavisi ali zaista su misljenja podeljena. Ja ga nikada nikome preporucila ne bih dok recimo moja sestra bi zasigurno Nisam pomogla verovatno ali eto to su neka nasa iskustva sa njim
2017 09 29
Ja sam ga samo jednom koristila i nije mi smetalo nista ali sam se bas uplašila kad sam pročitala to sve. Super si odgovorila, zato sam i napravila ovu temu da vidim vasa iskustva 😁
2017 09 29
Ja ga koristim, zadovoljna sam rezultatima ovo mi je 2 bocica, a moja drugarica je bacila jos prvu, kaze da joj je upropastio nokte. Sad sam se uplasila kad sam procitala da otpadaju nokti :o :|
2017 09 30
> janavoj: > Ja ga koristim, zadovoljna sam rezultatima ovo mi je 2 bocica, a moja drugarica je bacila jos prvu, kaze da joj je upropastio nokte. Sad sam se uplasila kad sam procitala da otpadaju nokti :o :| Tako sam pročitala u novinama, a u njima većinom pisu lazi tako da ne znam bas da li da verujem. 🤔
2017 10 01
Ma mislim da je to cista dezinformacija. Eto meni nije odgovarao, niti mojim prijateljicama ali daleko od toga da je doveo do nekih ozbiljnih problema ili nesto slicno. Dosta su nam se lomili i listali su se na duzi period ali to je u sustini to. Ako ti od starta pomaze @janavoj, mislim da ne treba ni da razmisljas da prekines sa njim jer ne bih rekla da ce se ista promeniti. Nama je bas od starta bio los, bez ikakvih naznaka poboljsanja, jacanja ili bilo sta slicno tako da bih rekla da samo u tom slucaju se treba prekidati Nema, baksuz citav zivot :/
2017 10 01
Potpuno tacno...ja sam isprobala.Vredi ...pomaze i lepo izgleda namazan u dva sloja
2017 10 01
U pravu si skroz, odgovara mi, meni su jakoo losi nokti, on ih malo ucvrsti :) Al sad kad razmislim malo, jedan period su me nokti peckali kad sam mazala dok se ne osusi..vise ne. Ako ti ne odgovara taj Eveline ima u Avonu isto nekih dobrih lakova protiv listanja, ocvrsne nokat ne lomi se :) i bio je neki golden rose, meni nije odgovarao, al mozda tebi bude okej :D
2017 10 01
Evelin 8 u 1 je kancerogen i ne treba ga koristiti,posebno ne nakon tretiranja ( skidanja gela),nagriza nokat,bukvalno pravi rupe u noktima, nekome ocvrsnu ali posle nekog vremena se unakaze, efekat je samo trenutan. Od pola pa na dole nokat je mrtav,sluzi kao zastita nervima ispod, ne moze se oporaviti nikako,mozete samo pustiti da izraste stanjeni deo a ucvrstiti ga ishranom, osim ako nemate genetski tanke i slabe nokte onda ne vredi nista. Jedite zdravo i nokti ce biti cvrsti, sve ostalo je bacanje para ( znam vise devojaka koje su imale problem od ovoga). Pozdrav
2017 11 03
I da, ako vam se listaju nokti, ili je od ishrane ili od preteranog lakiranja i skidanja acetonom, aceton i lak ( zato vam budu zuti nokti ili narandzasti) probijaju kroz nokat i on se lista
2017 11 03