Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

sve ste bile u pravu!!!!!!!!!!

Kad god sam procitala negde po sajtu da devojke ,odnosno prodavci traze uplatu unapred samo onim korisnicima koji imaju 0 utisaka ili veoma malo ,mislila sam da su nebuloze ,jer jelte moramo svi da krenemo od nule.Ali toliko puta sam se presla i sad stvarno posle toliko prevara na sajtu ,moracu i ja tako da krenem ,jer ovo vise ne ide .Necu da me niko pravi budalom .STOP PREVARAMA NA SAJTU .NADJITE SEBI NEKU ZANIMACIJU ,UMESTO DA NARUCUJETE IZ DOSADEEE !!!!! :| :| :| :@ :@ :@ :@ Ja znam da ce sad da se nadje neko pametan i da kaze kako smo svi od 0 krenuli ,da ,tako sam i ja racunala ,pa eto posle 3,4 prevare upravo od strane tih sa 0 utisaka ,odustajem ! ko god ima 0 utisaka ,prvo uplata pa slanje ! :o
2017 10 05
Clanica TinaRei, sa kojom si imala poslednju saradnju, nema 0 utisaka nego 6 pozitivnih i 1 negativan, moj. U utisku sam naznacila da je neodgovorni prevarant i ti joj posaljes pouzecem? Izvini ali sta reci?
2017 10 05
Ja verujem da je nekome frka da prvo uplati, ali realno, frka je i nekom poslati ko nije platio, pa da ne preuzme. Ja se ne ljutim ako neko ne želi da prvo uplati, njegova stvar, prosto ne mora da kupi. Polazim od sebe, zato i imam puno pravo da tražim prvo uplatu.
2017 10 05
Svako ima pravo da odredi svoja pravila poslovanja pa kome odgovara ok,kome ne ima drugih prodavaca. Meni se nesto dosta javljaju clanice sa 0 utisaka ovih dana i raspituju se za predmete i onda samo ispare. Poslednja je pitala za predmet,trazila dodatne slike i ostavila broj da joj prosledim na viber. Kulturno sam odbila da joj saljem slike na viber uz obrazlozenje da svoj broj ostavljam tek kada se sa nekim dogovorim oko saradnje i prosledila joj slike u inbox pa kako hoce
2017 10 05
> Ana222: > Clanica TinaRei, sa kojom si imala poslednju saradnju, nema 0 utisaka nego 6 pozitivnih i 1 negativan, moj. U utisku sam naznacila da je neodgovorni prevarant i ti joj posaljes pouzecem? Izvini ali sta reci? Ja kada sam joj slala ,imala je 6 pozitivnih i nijednu negativnu! tek danas kada sam dosla da joj ostavim negativnu sam videla da je dobila negativnu
2017 10 05
a inace ne samo o njoj pricala sam od daks__10,koja ima 0 saradnji
2017 10 05
/
2017 10 05
Najbolje je kada devojka sa 0, ili 2-3 utiska koje su mogle da joj ostave i prijateljice, ne veruje vama sa desetinama pozitivnih.
2017 10 07
Ili kad se pojavi nova clanica sa taksativno navedenim zahtevima i "NE RADIM RAZMENE"!!!!, kao da je prosla ovde visemecni/ dugogodisnji staz sa silnim smaracicama za razmene.
2017 10 07
Zasto bi 'ne radim razmene' predstavljalo problem? Imamo visak garderobe, hocemo da je prodamo i to je to. Iako to imam napisano na profilu, svima koji su pitali za razmenu sam uredno odgovorila ali sam to stavila cisto da ni vi ni ja ne bi gubili vreme, tako da ne vidim nista lose u tome.
2017 10 07
Da li ti citas post i kontekst u kome je napisan? Zasto bi neko sa 0 utisaka histerisno navodio da ne radi razmene, praceno sa deset uzvicnika i , naravno, velikim slovima? Koji to staz on ima gde je silovan bezbrojnim pitanjima o razmenama? Zato sto , verovatno, ima iskustva na sajtu.
2017 10 07
i ja trazim prvo uplatu. Kome ne odgovara i to je okej, ne moramo saradjivati i to je to. Isto tako,ako neko meni trazi prvo uplatu,ja to ispostujem. Neke clanice kazu da nece da uplacuju unapred jer valjda plate dodatno i na tu uplatu npr postnetom na iznos koji trazite i plus posle postarina,ali se mozete dogovoriti da biste izbegli takve troskove da vam uplati odmah i postarinu . Posaljilac onda plati postarinu, njoj kad stigne ne placa nista i mislim da tako ispada manje njoj.
2017 10 07
> Ana222: > Da li ti citas post i kontekst u kome je napisan? Zasto bi neko sa 0 utisaka histerisno navodio da ne radi razmene, praceno sa deset uzvicnika i , naravno, velikim slovima? Koji to staz on ima gde je silovan bezbrojnim pitanjima o razmenama? > Zato sto , verovatno, ima iskustva na sajtu. Moze biti da jos negde na netu postoji neki sajt slican ovome pa je tamo steka staz i sada ne zeli da ponavlja iste greske na ovom? Moje je da pokusam da na najkraci nacin obavim prodaju/kupovinu i smatram da je navodjenje uslova prodaje (kako god ispisanih) jedan od njih. Svako ima svoj nacin rada i staz koji mi ne mozemo znati a da li ce pozitivno ili negativno delovati na ostale...obicno pokazu utisci kasnije.
2017 10 07