Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Odgovaranje na poruke

Pozdrav svima, Otvorila sam ovu temu ne bih li skrenula paznju nekim clanicama da je krajnje nekolegijalno da posalju poruku u kojoj se raspituju za predmet, i onda kada dobiju odgovor jednostavno iskuliraju. Ako sam ja mogla da ulozim vreme i da izmerim predmet, ili slikam ponovo onda mislim da bi bilo korektno da i vi odgovorite na poruku, bar da se zahvalite, ako nista drugo. Takodje,ovo vazi i za clanice koje traze nesto za razmenu, pritom navedu da im se ponude posalju u inbox, i ne udostoje se ni da odgovore kada dobiju ponudu, bez obzira svideo im se predmet ili ne. PS. Budimo ljudi i ispostujmo tudje vreme. :)
2017 10 26
Meni to neodgovaranje na poruke uopšte ne smeta.
2017 10 26
I meni to smeta, smatram to manjkom kulture komunikacije. To mi je kao kada bi iskulirale u razgovoru kada im neko postavi pitanje.
2017 10 26
Za ovih 4 meseca ( koliko sam ovde ) imala sam bezbroj takvih situacija, ali me ne doticu posebno, prosto sam se vec navikla, mada se slazem da je to krajnje nevaspitano. Mene vise cude situacije u kojima se raspitujem za predmet koji bih kupila ( ili razmenila ) pa ne dobijem odgovor. Da li se i vama desava?
2017 10 26
> Ceca25: > Meni to neodgovaranje na poruke uopšte ne smeta. Slazem se
2017 10 26
Verovatno cu se i ja naviknuti vremenom na to, posto sam nova. :) Ali ce mi ostati neshvatljivo svakako. :)
2017 10 26
Oguglala sam na to ,posle moje poruke da zelim to i to i odgovora posle bukvalno GODINU DANA : ''Da li ste jos uvek zainteresovani ?''. NE,VISE NISAM . :D
2017 10 26
> Gaga_93_JA: > Verovatno cu se i ja naviknuti vremenom na to, posto sam nova. :) > Ali ce mi ostati neshvatljivo svakako. :) Shvatljivo ,neshvatljivo ..tako je kako je .Pomirite se i furajte dalje .
2017 10 26
Čim mi se ne javi znači da je odustala i to je to,ne obraćam pažnju na to,svako ima pravo da se javi ili ne javi.
2017 10 26
Naravno da svako ima pravo na izbor. Ja govorim o osnovnoj kulturi, tj nekulturi. Ako sam ja udostojila tu osobu odgovora i to veoma opsirnog, onda nije tesko napisati bar dve reci i odgovoriti. > Ceca25: > Čim mi se ne javi znači da je odustala i to je to,ne obraćam pažnju na to,svako ima pravo da se javi ili ne javi.
2017 10 26
> TinaAdamovic: Naravno. :) > > Gaga_93_JA: > > Verovatno cu se i ja naviknuti vremenom na to, posto sam nova. :) > > Ali ce mi ostati neshvatljivo svakako. :) > Shvatljivo ,neshvatljivo ..tako je kako je .Pomirite se i furajte dalje .
2017 10 26
Mene interesuje koliko se obicno ceka na odgovor od admina? Na ne/da odgovor cekam 2 dana... A uredno se loguje 8-)
2017 10 27
Pink Floyd - Learning To Fly <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 Pink Floyd - Marooned <3 <3 Pink Floyd - Have a Cigar <3 <3 <3 Pink Floyd - Shine On You Crazy Diamond [ Official Music Video ] <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 ...
2017 10 27
<3 Pozdrav Nisu i svima koji vole Pink Floyd <3 i izvinjavam se sto smo "skrenuli" sa teme :") :') ali to je jace od menee o:) 8-)
2017 10 27
Trenutno u inboxu imam 7 takvih poruka. 😃 Svima sam kulturno i lepo odgovorila sa svim podatcima koji su ih zanimali vezano za predmet, ali nikakav povratni odgovor dobila nisam. 😆
2017 10 27
1 2