Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

OGLASI NA SAJTU

Zbog oglasa koji mi iskaču kada uđem na sajt za malo da mi virus uništi telefon. Ili sprečite to ili odoh sa sajta. Znam da sam jedna u milion i da vam to ne znači ništa ali kada i drugi budu imali isti problem reagovaće ovako kao ja. Nema smisla...
2017 10 28
Imam isti problem sa tim reklamama/oglasima koji iskacu vec danima
2017 10 28
Postoji Adblock koji mozete instalirati i na kompjuter i na telefon
2017 10 28
Ja na laptopu koristim Adblock uuuvek. Ne gasim :) i kad nekad moram da ga stopiram pa se pojavi milion reklama bude mi cudno :D odvikla sam se od reklama od kad ga imam. Bogom dan.
2017 10 28
Ovih dana sam i ja primetila da su reklame "cesce i upadljivije"-iskacu preko polovine ekrana telefona. :/ Ako ne pazim gde klikcem, otvorim ih zacad.
2017 10 28
Kakav adblok koristite za telefon, ja ga koristim na kompu ali za tel nisam pronasla?
2017 10 30
Ja ne volim da eksperimentišem sa tim antivirusima i clinerima i adblokovima jer mi se dešavalo da tako nešto instaliram na kompu pa posle moram da skidan dodatne programe da bi ih izbrisala. Imam S7 i stvarno je katastrofa što je mogao da crkne zbog jednog sajta. To treba da reše moderatori i da stopiraju, nije samo reč o oglasima jer tu ima puno "oglasa" a u stvari su virusi.
2017 11 01
Upravo sam pretražila adblock na google play i vidim da aplikacija sadrži oglase i kupovinu, ok odbiću kupovinu ako mi zatraže ali čemu adblock koji sadrži reklame... A ima najviše ocena.
2017 11 01
Prvi put čujem za adblock,nikad me nisu nervirale reklame,ali svakako smaraju i bespotrebne su! Moraću instalirati to na kompjuteru,hvala 😃
2017 11 06