Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Negativne ocene za uzimanje podataka?

Vec par puta mi se desava da clan/clanica traze podatke za uplatu, ili cak za slanje paketa, i vise se nikad ne jave. Nije bas u redu davati tako adresu, broj telefona i sve podatke neznancima, pogotovo clanovima bez ijedne ocene, koji posle nestanu. Ovako bi bar moglo da se vidi da je clan trazio podatke vec drugim clanicama, i posle se vise nije javljao, pa da mozemo sami da odlucimo da li zelimo takvim ljudima da dajemo licne podatke.
2017 11 03
Podrzavam 😊
2017 11 03
Milion puta mi se desilo da traze podatke za uplatu ja posaljem pa ih onda nema odustanu a ne jave a ja sam u medjuvremenu u nedoumici jer se drugi clanovi interesuju za predmet i ondq ne znam sta da radim ako dam podatke razmisljam sta ako se ova prva ipak predomisli pa uplati a uplati i ova druga onda cu ispasti ja prevarant sto mi ni na kraj pameti nije. Takp da bi neka vrsta utisaka za ovakav vid nepostovanja itekako bila dobrododosla
2017 11 03
> ElenaPt2: > Milion puta mi se desilo da traze podatke za uplatu ja posaljem pa ih onda nema odustanu a ne jave a ja sam u medjuvremenu u nedoumici jer se drugi clanovi interesuju za predmet i ondq ne znam sta da radim ako dam podatke razmisljam sta ako se ova prva ipak predomisli pa uplati a uplati i ova druga onda cu ispasti ja prevarant sto mi ni na kraj pameti nije. Takp da bi neka vrsta utisaka za ovakav vid nepostovanja itekako bila dobrododosla U pravu ste
2017 11 03
Isto mi se desavalo. Samo predlazem da se ne da negativna jer se mozda osoba stvarno predomislila (mada krajnje je nepristojno ne odgovriti nista). Mozda bi bilo ok da se da neutralna uz obrazlozenje. Ali opet... takvi otvaraju po 100 profila :/ Uvodjenje registracije uz licnu kartu bi mnogo toga resilo. Kao na Limundu.
2017 11 03
> Kimberly: > Isto mi se desavalo. Samo predlazem da se ne da negativna jer se mozda osoba stvarno predomislila (mada krajnje je nepristojno ne odgovriti nista). Mozda bi bilo ok da se da neutralna uz obrazlozenje. > Ali opet... takvi otvaraju po 100 profila :/ > Uvodjenje registracije uz licnu kartu bi mnogo toga resilo. Kao na Limundu. Slazem se Ili bar da se uvede opcija “Kupi” umesto “zelim” Onda kad neko odustane posle kupovine i dobijanja podataka prodavca, daje se negativna kao i na Limundu.
2017 11 03
> Bojanaa12: > > Kimberly: > > Isto mi se desavalo. Samo predlazem da se ne da negativna jer se mozda osoba stvarno predomislila (mada krajnje je nepristojno ne odgovriti nista). Mozda bi bilo ok da se da neutralna uz obrazlozenje. > > Ali opet... takvi otvaraju po 100 profila :/ > > Uvodjenje registracije uz licnu kartu bi mnogo toga resilo. Kao na Limundu. > Slazem se > Ili bar da se uvede opcija “Kupi” umesto “zelim” > Onda kad neko odustane posle kupovine i dobijanja podataka prodavca, daje se negativna kao i na Limundu. Podrska :")
2017 11 04
> Bojanaa12: > > Kimberly: > > Isto mi se desavalo. Samo predlazem da se ne da negativna jer se mozda osoba stvarno predomislila (mada krajnje je nepristojno ne odgovriti nista). Mozda bi bilo ok da se da neutralna uz obrazlozenje. > > Ali opet... takvi otvaraju po 100 profila :/ > > Uvodjenje registracije uz licnu kartu bi mnogo toga resilo. Kao na Limundu. > Slazem se > Ili bar da se uvede opcija “Kupi” umesto “zelim” > Onda kad neko odustane posle kupovine i dobijanja podataka prodavca, daje se negativna kao i na Limundu. I ja se slazem, ali ovaj sajt je besplatan tako da ne znam da li je to izvodljivo?!
2017 11 04
Ostavim i broj ziro racuna pa se ne jave.
2017 11 04
Podrzavam. Meni se desilo da se dogovorim sa prodavcem oko korigovanja cene, razmenimo podatke i sutradan mi se javlja i kaze da ODUSTAJE OD PRODAJE jer joj je jedna devojka ponudila vecu cenu nego sto je bila u oglasu :s
2017 11 04
Takodje podrzavam! Meni je takodje jako glupo kada mi stigne poruka sa zelim, a nema pitanja. Bar da traze dodatne slike, mere, ili da napisu bar zdravo. Samo mi stigne prazna poruka sa zelim, napisem lepo ukoliko zelite da narucite ostavite podatke, a nikad odgovor ne dobijem.
2017 11 04
Cao, da li neko moze da mi kaze kako mogu da postavim neki artikal na prvu, pocetnu stranu? Hvala unapred :")
2017 11 04
> DjuDjuDju: > Cao, da li neko moze da mi kaze kako mogu da postavim neki artikal na prvu, pocetnu stranu? > Hvala unapred :") Kliknes na olovcicu ispod slike predmeta ( na " izmeni opis" ) a kad se otvori predmet sa opisom, dovoljno je samo da kliknes "sacuvajte", premet ce automatski biti prvi. Ne znam da li postoji neki laksi nacin da se predmeti poredjaju osim ovog, ako postoji- neka neko objasni :)
2017 11 04
Zokaaaooo meni je tako stizalo od jedne clanice sa novim profilom, isto bez reci. Mislim da nije umela da sacuva u Omiljeno nego mi tako slala :) posle druge poruke Zelim vise nisam postavljala pitanja :) pustila sam je da tako cuva.
2017 11 04
> Kimberly: > Zokaaaooo meni je tako stizalo od jedne clanice sa novim profilom, isto bez reci. Mislim da nije umela da sacuva u Omiljeno nego mi tako slala :) posle druge poruke Zelim vise nisam postavljala pitanja :) pustila sam je da tako cuva. To mi je tako slatko : Posle druge poruke Zelim vise nisam postavljala pitanja ,pustila sam je da tako cuva :-D <#
2017 11 04
1 2 3