Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

KO PONUDI VECU CENU? NOVO PRAVILO??

Mnogo sam se ismejala.. Pitala sam clanicu za kupovinu farmerica, ona mi je odgovorila da je PONUDJENA veca cena, pa ako se ne proda javice mi po prvobitnoj :D Inace farmerice su 700, i vidim da je promenila cenu na 900. Ne znam da li je to novo pravilo sajta ?? :D Povecavati cenu u odnosu na upite?? Vise ne mozes ni kupiti predmet ... Da li ste vi imale ovakva iskustva? :')
2017 11 17
Mozda su farmerice bile na podforumu ''aukcije ''
2017 11 17
> TinaAdamovic: > Mozda su farmerice bile na podforumu ''aukcije '' Nisu :')
2017 11 17
Ja sam jednom davno spustila cenu i rezervisala clanici predmet, da bi se druga javila da kupi odmah po toj oznacenoj ceni. Mogla je da me ispali ta sto sam joj rezervisala, ali ne bih se obogatila za sitne pare, niti bi mi bilo prijatno da nekoga ispalim. Zasto bi joj neko ponudio veci iznos, ne razumem? Nije licitacija, ponudjeno joj je vise novca i ona sad ceka Godoa, pa joj stoji predmet i dalje na profilu?
2017 11 17
> jacaikaja: > Ja sam jednom davno spustila cenu i rezervisala clanici predmet, da bi se druga javila da kupi odmah po toj oznacenoj ceni. Mogla je da me ispali ta sto sam joj rezervisala, ali ne bih se obogatila za sitne pare, niti bi mi bilo prijatno da nekoga ispalim. Zasto bi joj neko ponudio veci iznos, ne razumem? Nije licitacija, ponudjeno joj je vise novca i ona sad ceka Godoa, pa joj stoji predmet i dalje na profilu? Bas o tome se radi, i ja sam bila iznenadjena. Ali odmah posle toga ona je povecala cenu farmerica za 200dinara, tako da ocigledno povecava cenu cim se neko javi da kupi :D Ovo prvi put sam dozivela ovde i prilicno me je zasmejala, iznenadjenjima nikad kraja :') Citiram : Rezervisane su po vecoj ceni,u slucaju ako otkaze mogu ih dati po sadasnjoj 😃
2017 11 17
Laze sto posto
2017 11 17
Odmah je povecala cenu :') Ne znam zasto ljudi postavljaju stvari koje nece da prodaju .. Primetila sam , bar po starima koje sam imala u omiljenima, da neke devojke posle nekog perioda POVECAVAJU cenu, tipa artikl ima 26 svidjanja za omiljeno, i povecaju cenu za 1000 :D Jako mi je smesno, razumem da svako moze da stavlja cene koje zeli to mi je jasno, al cim vidim to, automatski ne saradjujem sa takvim clanicama ..
2017 11 17
Smesno i bezobrazno . Maja244-mozda je ocekivala da ponudite vise od te vece cene, da se "borite" za predmet :):):)
2017 11 17