Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

POMOC: Kako se resiti podocnjaka?

Imam ogromne tamne uvucene kolutove ispod ociju, koji ne nestaju nikad, ma koliko god spavala... Jel zna neko bilo sta sto pomaze kod toga, kreme ili nesto prirodno, bar da probam da ih ublazim?
2017 11 19
Ja ih imam oduvek , nikakav zdravstveni problem . Nista nikad nije pomoglo ,ni najskupli preparati ,malo ublazi umivanje hladno-toplo-hladno . Sad sam se tako navikla da izgledam sebi ruzno kad me neko nasminka i pokrije ih skroz :") A na slikama na kojima imam samo ruz ili sjaj ,obavezno izgleda kao da imam nasminkane oci :) Ako nije posledica nekog zdravstvenog problema ,nemoj se opterecivati (meni recimo podocnjake istakne ako imam tamniji izrastak ,smesno ,ali to i drugi kazu ,ne umisljam )
2017 11 19
Jedini spas je lasersko skidanje koze ispod ociju.Ostaju blage opekotine ali se taj deo brzo revitalizira.
2017 11 20
> zlata331: > Jedini spas je lasersko skidanje koze ispod ociju.Ostaju blage opekotine ali se taj deo brzo revitalizira. Problem je sto su meni vise uvuceni nego izbaceni podocnjaci, a i to je blizu oka pa mi je to s laserom malo ekstremno
2017 11 20
Nista ekstremno,provereno.
2017 11 21
I Ja imam problem ali od skoro Dosta Sam omsala pa si SAda vise dosli do izrazaja Nisu veliki ali meni jako smetaju Male kesice koje takodje imaju ove linije kao ova glumica iz Turske serije Pocela Sam sa prirodnim kucnim tretmanima Zaledjena kafa,caj od kamilice i soda ,jogurt I kvasac Treba bar mesec Dana da bi se video rezultat Obavezno mazem kokosovo ulje kad God Sam kod kuce Ako neko Jos zna neke kremice iz kucne varijante neka podeli sa Nama sve nam znaci Hvala
2017 11 24