Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Da li se nekom desilo da mu nije uplacen novac preko post neta

Vidim da posta jos uvek strajkuje ,neki paketi kasne i po 5 dana . Da li se nekome desilo da mu posta nije uplatila novac na post net. Ja sam devojci jos pre vise od nedelju dana poslala paket ,primila ga je u sredu ,meni novac jos nije uplacen .
2017 11 20
Probaj da odes u poštu sa adresnicom i mislim da isplacuju novac po adresnici...ili devojka nije ni uplatila. Neka Vam pošalje broj Post net uputnice
2017 11 20
Ako je u pitanju otkup verovatno nece stici jer to treba kurir da donese a upravo oni strajkuju. Zadnja 2x mi nije stiglo nego sam isla u postu. Moze samo broj posiljke ili ako ste sacuvali papiric.
2017 11 20
Meni stigne poruka, ali kasni dosta. Nekad i po dva dana.
2017 11 20
Da, dovoljan je i broj posiljke ako nemas sms poruku...ja sam tako pre neki dan podigla novac jos iz septembra...dobro je sto nema vremenskog roka ;)
2017 11 20
Ranije kada mi je uplacivan novac post netom uvek sam dobijala poruku sms sa kojom odem u postu i podizem novac receno mi je da imam rok od mesec dana da podignem novac. Sada vise ne radim tako pa ne znam. Danas sam slala pakete i receno mi je da sada rade normalno poste. Videcemo,nadam se
2017 11 20
Vec je bilo reci o tome da je najjeftinije ako kazete da vam novac stigne na racun u banci (ko ga ima). A i najprakticnije jer ne morate da cekate red u posti. Tatjana od septembra? :) A meni jedna radnica kaze 10 dana, druga mesec dana... Zadnji put sam cekala novac 8 dana a predzadnji 6. Nezgodno je jer ne znam ni kad ce kurir da dodje. Ustvari govorim o novcu na adresu :) zaboravila sam da pomenem :")
2017 11 20
> Kimberly: > Vec je bilo reci o tome da je najjeftinije ako kazete da vam novac stigne na racun u banci (ko ga ima). A i najprakticnije jer ne morate da cekate red u posti. > Tatjana od septembra? :) A meni jedna radnica kaze 10 dana, druga mesec dana... > Zadnji put sam cekala novac 8 dana a predzadnji 6. Nezgodno je jer ne znam ni kad ce kurir da dodje. > Ustvari govorim o novcu na adresu :) zaboravila sam da pomenem :") Da, ali postnet uputnicom...sluzbenica kaze da nema nikakvog roka..bas sam pitala jer sam cula negde da je mesec dana
2017 11 20