Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

...igranje hranom...

...Pre svega,zdravo drage dame.. Ja sam mlada trudnica i imam vremena na pretek sada..volim da se "igram" sa hranom,pa sam resila da podelim i sa vama sve sto radim. 😊 Sve sto vas bude zanimalo mozete pitati..sta,kako,gde kupiti...
2017 12 04
Ovo bas deluje ukusno 😍
2017 12 04
> ElenaPt2: > Ovo bas deluje ukusno 😍 Mhmmm 😊
2017 12 04
Pratim temu, divna je! 😉 nastavite!
2017 12 05
Sve je divnoo, predlozi su odlicni....
2017 12 05
> danijela5rovic: > Sve je divnoo, predlozi su odlicni.... Hvala Danijela 😊😘
2017 12 05
Ne znam sta mi je lepse i primamljivije! :o Svaka cast, pokusacu da se ugledam na Vas, pa da i ja pokusam da napravim nesto od ovoga (ili sve). x-)
2017 12 06
Sve je odlicno, svaka cast! Podrzavam svaku vrstu kreativnosti. :")
2017 12 06
A inace, vidim da je mlada mama iz Pozarevca, pa me zanima gde je ta slatka kuca u Pozarevcu, tj gde se nalazi? Da je i ja malo posetim :P
2017 12 06
> CokaPozarevac: > A inace, vidim da je mlada mama iz Pozarevca, pa me zanima gde je ta slatka kuca u Pozarevcu, tj gde se nalazi? Da je i ja malo posetim :P Ja sam iz Pozarevca,ali kad sam se udala preselila sam se u Negotin... 😊 Mozes da posetis mene,pa da probas nesto 😋
2017 12 06
I sad kad se mi iz Negotina svi dogovorimo da svratimo :P
2017 12 06
Divnoooo
2017 12 06
> AleksandraKraus: > I sad kad se mi iz Negotina svi dogovorimo da svratimo :P Haha....sto da ne 😁😉
2017 12 06
blagoo vama hocu i ja da dodjemmmmm, daleko ste mi :,'( :) :)
2017 12 06
> Uranova.unuka: > > CokaPozarevac: > > A inace, vidim da je mlada mama iz Pozarevca, pa me zanima gde je ta slatka kuca u Pozarevcu, tj gde se nalazi? Da je i ja malo posetim :P > Ja sam iz Pozarevca,ali kad sam se udala preselila sam se u Negotin... 😊 > Mozes da posetis mene,pa da probas nesto 😋 Hehe, znaci napustila si nas DIVAN grad :) Nadam se da ces ga posetiti za novogodisnje praznike, a i da ces mozda napraviti nesto od hrane u novogodisnjem dugu, pa da nas obradujes slikama. :")
2017 12 07
1 2