Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Pravopis :) biseri i kako pravilno pisati :) bacite pogled:)

Trazim sorts, a nadjem sorc [:besan] trazim cipele, nadjem cipelu [:smejuljiti] - ok ima ljudi kojima je nazalost potrebna jedna cipela, ali vidim na slici da su tu obe cipele,a ne jedna kao sto je napisano u naslovu. trazim patike,nadjem patiku [:plakati] - isti slucaj kao i za cipelu procitam na forumu i vidim da je neko kupio pantalonu [:smejuljiti] pa sta je pantalona? - ok kupila sam 2 para pantalona, ali kupila sam pantalonu?! dalje nisam nista vise ni trazila,a verujem da BIH (namerno kucam veliko) jos svasta nasla. Dakle: Ja BIH... Ti BI... On,ona,ono BI Mi bismo Vi biste Oni bi Nije tesko zar ne [:jezik] Razlika izmedju JER i JEL - Jer se koristi kada objasnjavamo nesto, tipa TO JE JER.... Jel se koristi kada pocinjemo pitanje tipa JEL SI VIDELA?JEL TO ISTINA? itd... Recca NE u odricnim oblicima glagola, na primer: ne znam, ne veruju, ne dolazimo, ne pitaj, ne može; izuzetak su odrični glagoli neću, nemam, nemoj, nisam. I ono od cega mi se dize kosa na glavi kada neko kaze - Meni hvali... Sta ti bre HVALI?? Pravilo: Kome sta FALI, a ko koga HVALI. Tipa :Fali mi nova suknja. To su neke greskice koje sam primetila u pravopisu na forumu. Ovde mozete pisati bisere sto se tice pravopisa i ukazivati na greske [:keziti]
2013 08 04
bravo! [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejati] [:keziti]
2013 08 04
Ja mogu napisati jedan biser, nije vezan za pravopis, ali koji me je nasmejao samo tako [:smejuljiti] ''Dobila sam na poklon, ali mi se ne svidja.....(pa neka recenica)....nije za razmenu, jer nije licno moje'' [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati]
2013 08 04
Hahahahhhaha u fazonu- zeno dogovori se sa sobom [:smejuljiti]
2013 08 04
Izgleda da je bila trenutno u svadji sa mozgom [:smejati] [:smejuljiti] [:smejuljiti]
2013 08 04
Tražila sam majicu, ali nudili su maicu. Ma, važno je da sam našla šta sam tražila... [:znojav]
2013 08 04
A rozu boju? [:smejuljiti]
2013 08 04
A kajis? [:smejuljiti]
2013 08 04
Jujujuju kucajte djemper u pretrazi [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti]
2013 08 04
[:sokiran] [:sokiran] Razumem ja, lapsus se desi, ali trebalo bi i da se ispravi [:keziti]
2013 08 04
Kajis ili kajs? [:smejuljiti]
2013 08 04
"Pitaj te" "Nemoj te" itd [:vrtoglav]
2013 08 04
I u kategoriji -Majice-, umesto Kratkih rukava, cini mi se da pise Kratkih rukoava, :)
2013 08 04
Ne bih o pravopisu na ovom sajtu... [:osmeh] Jer, ako pocnem, 80% clanica ce se uvrediti. [:osmeh] Steta je... ne znaju koliko ce im to stetiti u zivotu.
2013 08 04
...ili jednom obucene(za cipele) skoro pa sam sigurna da se cipele ne oblace [:smejati] a djemper ako spomenem ... [:smejati] [:smejati] [:smejati] i jos nesto,razmena i zamena su totalno razlicite reci [:stidljiv]
2013 08 04
1 2