Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Koju Cetku za Kosu koristite?

Koju cetku koristite svakodnevno, a koju za feniranje?
2018 01 16
Hvala puno ❤ citala sam da su keramicke cetke lose jer se brzo zagreju pa prze kosu, a trnutno najvise hvale WET BRUSH pa, ako ih je neko koristio neka se javi :)) takodje sam citala da je najbolja dlaka divlje svinje, probacu bas neku :))) hvala ❤🎄🎅
2018 01 16
Ja koristim CALA wet n dry cetku, vise od godinu dana i bas sam zadovoljna. Koristim je posle pranja kose da se rascesljam i lepo obavlja tu funkciju i za obicno cesljanje. :")
2018 01 16
Ja za feniranke koristim babyliss rotirajucu cetku, i meni je skroz ok :) Pre toga sam koristila Philips fen-cetku, bila je i bolja od ove sad, ali se kvarila na svaka 4 meseca nazalost
2018 01 16
> BabyPink: > Hvala puno ❤ citala sam da su keramicke cetke lose jer se brzo zagreju pa prze kosu, a trnutno najvise hvale WET BRUSH pa, ako ih je neko koristio neka se javi :)) takodje sam citala da je najbolja dlaka divlje svinje, probacu bas neku :))) hvala ❤🎄🎅 Imam ja za cerkicu od dlake divlje svinje,savrsena je,ne cupa,kosa je posle sjajna. Kupljena u inostranstvu pre par godina placena oko 20 evra. I takodje koristim Avonovu Tangle Teezer. Meni je ona savrsena. Cerkici je kosa mekana i bukvalno se u cvorice zaveze. Ova cetka to razmrsi zacas bez muke i cupanja A za moju kosu najvise koristim,posebno posle pranja dok je mokra za rascesljavanje drveni cesalj,ne ostecuje kosu
2018 01 18
Sad razmisljam, nisi napisala kakvu kosu imas, mislim da od toga mnogo zavisi. Ja imam prirodno ravnu kosu i redovno se sisam, kod mene nema sta da zapinje, pa mi je svaka cetka manje vise ok. Kontam da nije isti slucaj kad neko ima kovrdze. :")
2018 01 18
Imam plavu kosu koja se mnooogoooo mrsi, posebno problematicni krajevi, gusta mi je kosa i ostra da ne kazem suva, sto prirodno sto od farbe, najgora moguca kombinacija 😂 i da, prirodno talasasta, ne kovrdzava, ali ne ni ravna nego taman onako da izgleda neuredno kad se ne isfenira 😂😂😂
2018 01 18
Pogledaj makadamijine, ja nju planiram sledecu, mislim da su one super za svaki tip kose. Ima ih u aleksandru.:")
2018 01 18
Uzela sam cetku u Liliju i prezadovoljna sam. Marka je Yesss, tako se zove. :)
2018 01 19