Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Sminkanje? Podelimo misljenja ... :) ?

Da li se sminkate ? Moram primetiti da je profesionalno sminkanje postalo veoma popularno . Sve je vise proizvoda i pratece opreme koju mozemo koristiti samostalno ,a da ne moramo ici i placati sminkanje . Ja licno sam bila hejter prema tome ,bilo mi je dovoljno puder i maskara ,ali sam vremenom zavolela i vise od toga. .. Naravno ,ne mislim na svakodnevno profesionalno sminkanje . Sta vi koristite kada se sminkate za neku priliku ? Ja sam od skoro pocela koristiti profesionalne cetkice i moram priznati da su prava stvar,svaka cini svoj posao na pravi nacin. Bez njih ,nema dobrog make up-a ... :") Takodje najnovije sto volim koristiti su hajlajteri i palete za konturisanje. Uz klipove sa instagrama moze se napraviti profi make up . Da li delite misljenje ,koristite ovakve proizvode ,i da li imate jos neke ideje sta mozemo koristiti da sebi napravimo idealan make up ? :") <3 Podelimo svoja iskustva <3
2018 01 19
Obozavam da se sminkam. :") Volim i blagu i jacu sminku. Ajlajner i crveni karmin. :") :") Cetkice jos uvek ne koristim,vec sundjercic. Koristim sve Farmasi proizvode za sminkanje jer mi bas odgovaraju. Stavljam primer,stikove za konturisanje (jedino nos ne znam da iskonturisem kako treba) tecni i kameni puder,rumenilo,bronzer (hajlajter jos uvek nisam probala) sencim obrve,koristim senke za oci i ajlajner ,olovke za usne i mat ruzeve i fiksator. To je kad se sminkam u fulu. Za svaki dan cc krema,rumenilo,obrve,maskara i ruz. A preko leta toniranu bb kremu za masnu kozu,maskaru,obrve,bronzer. E da,nisam probala vestacke trepavice i gliter...ali imam u planu. :D
2018 01 20
Ја баш пратим све везано за шминку. Прајмер, пудер, цртам обрве (ајлајнером у браон боји), јер волим изражене обрве, коректор, беби пудер у праху, јер је стварно феномалан, палета за контурисање,руменило, хајлајтер на јагодице и очи (дају неку димензију). Пре сам стављала вештачке трепавице. Час су ту, час померају, па сам одустала. И мат сјај у прљаво розе боји. То је за сваки дан. А за излазак и остало, погледам неке слике/снимке на нету, па како ме пукне инспирација. Заиста феноменално шта се све може урадити са шминком. Наравно гледам да све има своју сврху и ззими и лети😊
2018 01 20
Volim sminku i dekorativnu kozmetiku uopste. Uzivam kada vidim profi nasninkanu zenu,jos ako to ume sama. E sad sto se mene same tice mozda cu ispasti smesna ali vecinu danasnjih proizvoda za sminkanje niti znam sta su niti imam zelju da ih koristim na svom licu. Ne znam jednostavno mi je lakse da sto manje sminke imam na licu. Nekako samoj sebi izgledam lepse sa manje sminke a i manje se opterecujem time da li je sve na svom mestu. Koristim puder u prahu/kamenu cisto da bih malo samo matirala lice jer imam masniju kozu sve ostalo mi je pretesko za kozu,leti kada pocrnim cak ni njega ne koristim,ajlajner,dobru maskaru(to obavezno)MaxFactor 2000 Calorie savrsena koristim je godinana i neverovatno naglasi trepavice a postojana je.Blagu olovku za obrve tek da ih malo naglasim i na usne obicno ili sa blagim roze sjajem labelo 😊
2018 01 20
Ja sam probala glitere ,i za vecernje izlaske su bas efektni ,i fenomenalni ...A ko je spomenuo bebi puder u prahu ,u pravu je totalno , bas je dobar za matiranje :") Probala sam to odavno :") Nekada malo stavim ina kosu ,divno mirise :") Ni duvanski dim joj tada nista ne moze ,kog se uzasavam :,'( Sto se hajlajtera tice ja ih PREOBOZAVAM <3 . A sto se trepavica tice ,stavila sam mozda 2 puta u zivotu , a cula sam za ove neke nove ,magnetne :')
2018 01 20
Ja sam probala glitere ,i za vecernje izlaske su bas efektni ,i fenomenalni ...A ko je spomenuo bebi puder u prahu ,u pravu je totalno , bas je dobar za matiranje :") Probala sam to odavno :") Nekada malo stavim ina kosu ,divno mirise :") Ni duvanski dim joj tada nista ne moze ,kog se uzasavam :,'( Sto se hajlajtera tice ja ih PREOBOZAVAM <3 . A sto se trepavica tice ,stavila sam mozda 2 puta u zivotu , a cula sam za ove neke nove ,magnetne :')
2018 01 20
> Icka89: > Ja sam probala glitere ,i za vecernje izlaske su bas efektni ,i fenomenalni ...A ko je spomenuo bebi puder u prahu ,u pravu je totalno , bas je dobar za matiranje :") Probala sam to odavno :") Nekada malo stavim ina kosu ,divno mirise :") Ni duvanski dim joj tada nista ne moze ,kog se uzasavam :,'( Sto se hajlajtera tice ja ih PREOBOZAVAM <3 . > A sto se trepavica tice ,stavila sam mozda 2 puta u zivotu , a cula sam za ove neke nove ,magnetne :') Ја први пут кад сам видела фору са беби прахом, од тад користим. Сигурно неких годину и по дана и од тад га узимам. :")
2018 01 20
А за шмикање, мислим да сам огроман детаљиста. Све споро, лагано да буде оштро, прецизно :')
2018 01 20
Probaj kombinaciju - Primer, Bebi puder na T tonu, pa tek onda puder ( nakvašenim blenderom ), korektor i ostalo :) Izgleda za nijansu prirodnije i ne napravi se " Cake face " :)
2018 01 20