Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Ideja - misteriozne kutije

Imam ideju... ne znam da li ce vam se dopasti ali rekoh da predlozim. da napravimo neke mistery kutije sa kozmetikom, garderobom i sl i da ih postavimo u jednu temu. Cena jedne mistery kutije da ne bude preko 500 dinara, ali da svako stvarno u kutiju stavi stvari koje zaista vrede toliko ili vise. Bilo bi zabavno, mogle bi staviti unutar kutije i neku zabavnu poruku, pokloncic, napisati neku zivotnu pricu ili tako nesto. U Japanu sam videla nesto slicno i dopala mi se ideja 😍 mada se bojim da bi ovde devojke mogle da zloupotrebe to i da stave u kutiju isto onako iscepane i ostecene stvari kao sto se desava ponekad. Svakako mogle bi to da zapocnu clanice sa vise pozitivnih ocena. Da napravimo jednu temu, ja bih prva napravila kutiju koja vredi i vise od vrednosti koju bih navela. Ideja je da se ne navede tacan sadrzaj kutije, ali da se navede tema kutije - recimo da li su u pitanju knjige, kozmetika, garderoba i da se u slucaju da je garderoba stavi jedna velicina samo, da ne bude L i S u jednoj kutiji. Onda da se kutija ukrasi i slika i tako mozemo da se zamenimo kutijama ili da kupimo jedna od druge 😍 Sta mislite, da li bi mogle da se zabavimo malo ovim? 😊😄😍 ja mislim da bi moglo da bude zabavno i da bi mogle da rasirimo malo pozitivne energije na ovom sajtu. 🤗
2018 01 22
A mozda bi mogle da profit od tih kutija damo u neke dobrotvorne svrhe, recimo?
2018 01 22
Bas divna ideja,dopada mi se. :") Ja sam za,kad pocinjemo? :") :") <3 <3
2018 01 22
Ja cu vec sutra napraviti jednu kutijicu i postaviti je ovde. Prva bi od mene bila besplatna. Ja mislim da bi bas moglo da bude zabavno, samo da postavimo neka pravila igre, pa ako bi mogle da se dogovorimo. Da se ukljuce jos neke clanice sa idejama. 😍
2018 01 22
Meni se bas svidja ideja, vrlo kreativno Al moguce je da ce neko uvaliti stare, pocepane stvari ili tako nesto... :(
2018 01 22
I meni se svidja! Moram samo da smislim sta bih stavila u kutiju i koja tema da bude! :)
2018 01 22
Joj ja sam gledala na Jutjubu otvaranje ovih kutija, jako je zanimljivo 😁😍 Negde zaista nadju divne stvari, dok je neko nalazio pola telefona ili pola cokoladice ahahah
2018 01 22
Moze ,dopada mi se ideja :") <3 Sto se mene tice i od mene moze besplatna kutija :") . Mada , mozemo eto da razmenimo kutije na primer ,ali ako ide u dobrotvorne svrhe onda bi mogli uplatiti na jedan racun ,na primer eto tvoj JelenaSokic ,posto je ideja tvoja ,i onda ti kada ti skupis ,das u neku dobrotvornu svrhu ceo iznos a mi medjusobno razmenimo kutije iznenadjenja ko sa kim zeli ,radi nase zabave ovde .Iznenadimo jedni druge i nekoga kome je to potrebno ..Uslikamo kasnije sta smo dobili jedni od drugih ako se slazete par dana da teku prijave ovde , i da se napravi konacni spisak clanica koje zele da ucestvuju ..a posle toga da se to i sprovede :") ...Mada ,ne mora i novac ako neko ne moze izdvajati ,mozemo svi jednom koji zeli poslati paket i platiti postarinu a taj jedan da pokloni sve te stvari kome je potrebno ..Naravno ,da sve to bude u stanju kako treba :") ...Ne znam ,dajte jos ideja :")
2018 01 22
И ја сам погледала много клипова у вези тога. Мени се идеја свиђа, искрено. Ја мислим да бисмо требале овде да оставимо коментар да ли нам се кутија свидела или не. Да ли је добила нешто оштећено или не. Ако добије нешто неисправно, нека остави и која је чланица у питању. Онда могу сви да знају на чему су. :)
2018 01 23
Sumnjam da ce neka od nas slati nesto osteceno, posto je ideja samo sirenje pozitivne energije, a ne zarada. Eto mozemo postaviti svaka svoju kutijicu i izabrati recimo za razmenu ako nam se svidi neka kutijica. A posto bi sve bilo javno, mislim na odabir i komentare (naravno podaci za slanje idu samo u inbox) , sumnjam da ce iko slati nesto osteceno. 😍 jao bas se radujem. Sutra pravim prvu kutiju 😎😊😉😍
2018 01 23
ideja je odlicna...svidja mi se ...kako samo da pohvatam ...gde se menjamo....
2018 01 23
A ne bih da ukoliko uplacujemo u dobrotvorne svrhe ide ide novac na moj racun, ja bih da uplatimo novac i posaljemo recimo sliku uplatnice da smo uplatili recimo na neki racun za operaciju nekog deteta ili za sta se vec odlucimo. Mozemo i slati recimo poruku unicefu, ona kosta nesto malo i poslati print skrin o poslatoj poruci? Hajde da smislimo nesto lepo i korisno 😍
2018 01 23
> JelenaSokic: > Sumnjam da ce neka od nas slati nesto osteceno, posto je ideja samo sirenje pozitivne energije, a ne zarada. Eto mozemo postaviti svaka svoju kutijicu i izabrati recimo za razmenu ako nam se svidi neka kutijica. A posto bi sve bilo javno, mislim na odabir i komentare (naravno podaci za slanje idu samo u inbox) , sumnjam da ce iko slati nesto osteceno. 😍 jao bas se radujem. Sutra pravim prvu kutiju 😎😊😉😍 I ja mislim da niko nije takav da posalje osteceno itd ....A i svaka ce uslikati svoje lepo iznenadjenje ..Sto bi neko ucestvovao da pokvari ...Bas pozitivna tema,zaista <3
2018 01 23
Hajde prvo da vidimo koliko ima zainteresovanih. Ako ovo zazivi, mozemo se zabaviti. Ja bih recimo da ubacimo u kutiju i neku pricu, mozda zivotnu, mozda neku bajku ili basnu.. ko zna, ali bilo bi zanimljivo da ne bude bas samo obicna kutija, nego da ima nesto specijalno. Znam da ovde ima divnih clanica, iz iskustva to znam, pa bih volela da se zblizimo i malo mozda promovisemo ovaj sajt u boljem svetlu 😉 ako admin ima neki predlog i ukoliko ima vremena, moze se ukljuciti u pricu, bilo bi lepo.
2018 01 23
Mislim da je to sjajna ideja, ali imam neki strah od tih iscepanih i smrdljivih stvari koje bi mogle prevarantkinje da iskoriste za još više prevara. Inače ideja je vrhunska. Znam za te mistery kutije i nema ljutnje ko šta dobije. Samo napred! :") Mislim da bi bilo lepo odrediti koliko stvari maksimum može da se stavi u kutiju da ne bude to jedna stvar ili neka poruka, a platio si oko 500 din?
2018 01 23
1 2 3