Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Krema za ruke - preporuka?

Pozdrav devojke, potrebna mi je preporuka kreme za ruke koja se može naći kod nas. Bitno mi je da bude hidrirajuća i da nikako ne ostavlja mastan, lepljiv sloj. Takodje je poželjno da bude od farmaceutske a ne kozmetičke kuće. Svaka preporuka dobrodošla.
2018 01 25
Ja koristim L’Occitane kremu za ruke i od srca je preporucujem Brzo upija(sto je makar meni vrlo vazno), ne ostavlja apsolutno nikakav trag kreme a nakon nanosenja, ruke su zaista neverovatno mekane Moja omiljena je makar Cherry Blossom jer PREDIVNO mirise! Jedno vreme su mi ruke bile dosta dosta suve i u te svrhe mi je savrsena bila takodje njihova sa ši buterom tako da ih zaista toplo preporucujem 🤗
2018 01 25
Hvala devojke! Mozete li mi napisati gde imaju da se kupe pomenute kreme? :")
2018 01 25
Ja kupujem uvek u Sloveniji jer su kod njih dosta pristupacnije ili pak mi sestra donese kad dolazi no opet, u Kg-u nema njihove filijale a dostave nisu radili kada sam ja proveravala(sad cuh da su uveli ali da je cena jako visoka za postarinu) U Bg-u ih ima svuda tako da ih mozes u bilo kom njihovom prodajnom objektu uzeti Ja bih ti preporucila da odes do neke njihove filijale kada si u prolazu, i trazis uzorak kremice - jer ih daju, a taman da probas da li ti odgovara :”)
2018 01 26
Trebalo bi da ima u DM-u. :") Ja imam zalihe te kreme uvek, po par tube za svaki slucaj. :P
2018 01 26
Multiactiv krema za ruke, natura, zelena je tuba. Super krema, sa maslinovim uljem. Meni zimi preporodi ruke. Moja preporuka. :)
2018 01 27