Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li ste pronašle sebe?

Evo jedna lepa tema..☺️ U kom delu vašeg života ste rekle ‘da, to sam ja’ ili ‘ovim želim da se bavim celog zivota’. Da li i kada ste shvatile da je on ljubav vašeg života i da se pored njega osećate potpuno? Da li i kada ste shvatile da bas tim poslom zelite da se bavite zauvek? Kada ste shvatile da ste srećne sto je ovaj zivot baš vaš? Nadam se da nisam promašila mesto za ovu temu.☺️
2018 01 26
Jeste lepa tema. Mislim da se ceo zivot trazimo i nalazimo, cesto se udje u brak sa tom, naizgled idealnom osobom i dodje do razvoda, promeni se i posao, nadje se bolji.. Zivot je neobican i nepredvidiv i u tome je car, ziveti u nadi, u sadasnjem trenutku, u momentu, u ljubavi, pa cak i u patnji.. Sve ima svoj smisao i nista nije bez razloga. Ja ceo zivot pisem za sebe, jer sam to ja..nisam ambiciozna i nisam unovcila svoj talenat, sto ne znaci da mozda nece doci do toga kad se angazujem, ali sam ispunjena zbog svoje dece, jer znam na sta sam potrosila pola dosadasnjeg zivota.. Mislim da u odredjenim godinama, kada postajemo ozbiljno zreli, shvatamo u potpunosti sebe i svoj cilj 😊
2018 01 26
.
2018 01 28