Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Nova sam, pomoc ☺️

Cao, posto sam relativno nova na ovom sajtu, zanima me kako imate po preko 200 pozitivnih utisaka :D Koliko dugo vec postojite ovde? :D Jer ja za ovih mesec dana imam samo jedan, posto sam imala samo jednu prodaju :D Da li je moj profil nevidljiv? Haha.. Pozdrav i izvinite na smetnji :)
2018 03 07
Pritom sam jako entuzijasticna po pitanju ovog sajta i prodaje, raspolozena za sve vidove saradnje i pregovore oko cene. Tako da ako ste raspolozeni "skoknite" do profila i vidite da li Vam se nesto dopada. ⭐️ (nisam sigurna ni da li sam izabrala pravo mesto da vam se obratim ali necete mi zameriti ako se nisam bas snasla)
2018 03 07
Ja sam na sajtu 2 godine, nakupe se utisci, kupovinom, prodajom, razmenom..ponekad poklonima :) Nije ti profil nevidljiv, ne brini haha, a cini mi se generalno da nesto slabije ide prodaja u poslednje vreme. Sajt je super, ima puno divnih clanica, naravno i stvari..tako da srecno i ne brini svi su nekad imali 1 utisak, povecace se broj uskoro :D
2018 03 07
Ja sam godinu dana na sajtu, tek imam 29, ali opusteno :) Budite ok, postujte pravila, utisci ce se nakupiti :)
2018 03 07
Vidim da clanice dobijaju utisak i kod poklanjanja stvari.
2018 03 07
> janavoj: Haha, nadam se... hvala na odgovoru svakako :D imala sam prilike da razgovaram sa par clanica, i sve su bile jako fine i prijatne.
2018 03 07
> Marija-Maja: Svakako... Imala sam za sad jednu prodaju samo, i ta clanica je ostavila utisak i pozitivan komentar tako da mislim da sam na dobrom putu haha :D
2018 03 07
> zlata331 Pa da zapravo to mi je cak i logicno haha pozdrav i hvala na odgovoru :D
2018 03 07
Ja sam na sajtu od oktobra. Prodajem i poklanjam jer imam previse odece. Prezadovoljna sam, toliko divnih clanica sam upoznala. Samo napred :)
2018 03 07
> ubavkam: Daa, sad sam ti pogledala profil PRELEP TI JE! Milina sa kupis haha Bas se vidi da si se potrudila i posvetila. Svaka cast 😄
2018 03 08
Polako bice utisaka 😊 Ja sam ovde 5god sa pauzama ,a imam samo 156 utisaka
2018 03 10