Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Savet prodavcima

> AleksandraKraus: > Neko se ubije da opiše predmet pa opet dobije dosta poruka za dodatne slike ili mere, a neko ko stavi u opisu " Extra haljina" istu proda za pet minuta. Nema pravila :P Slazem se!!
2018 04 11
> Maculi: > > Bojanaa12: > > > Marija-Maja: > > > Ma sta ima veze koji je broj, bitno da su hit i original :') > > I skupocene, i prelepotice 😂 > Lično se naježim od "prelepotica" i drugih nepostojećih reči srpskog jezika . Nije mi jasno ko ih samo smišlja ?? > Opisne prideve i komparacije koje sam ovde viđala Vuk Karadžić nije mogao ni da zamisli .. Takve novokomponovane složenice u službi atributa može da izmašta samo samo očajna srpska net prodavacica koja bi zubima iskidala samo da proda neku stvar.. :') :') > ***Zamišljam tok misli dok postavlja cipele :" Samo da uvalim one grozne plastične štikletine od kojih mi pomodrela noga i izašlo kurije oko ..." dok na sajtu kucka: "Poslednji modni hit ,skupocene, vrh , čista koža, preslatke mice-cice prelepotice kao stvorene da ih kupe nadlepotice , cakane .... (lepote glupačice ..) ." :') :') :') > Ovo mi je gore od izveštačenog "draganja ".. > 8-) 😂😂😂😂😂 Kraljica si,evo vec pet minuta umirem od smeha,kako si dobro opisala,vrh👍👍👍
2018 06 10
😀Jao slatko me nasmejao post. Ne znam, ja kada pretrazujem pisem predmet velicina i mozda boja. Ali velicina svakako. Pa neka je i pre-ekstra, necu ga videti ako ne pise broj 😂
2018 06 24
1 2