Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

eserihija, rezistentna na sve, HITNO prirodni lekovi :/

Jelena,skroz se slazem. Ja sa eserihijom smatram smatram da je uspeh u dobroj prevenciji,odnosno jacanju imuniteta.
2018 05 03
> Monika993: > Jelena,skroz se slazem. Ja sa eserihijom smatram smatram da je uspeh u dobroj prevenciji,odnosno jacanju imuniteta. Dzabe i to imam i lan i kapi divljeg origana nece da ode kod upale ima leka ali za peckanje pri mokrenju eserihijq ne znam jos nisam otkrila ja sam dole u postu napisama resenje moje upake i besike i jajnika i ako sam pre toga tonu lekova popila
2018 05 06
Ulje divljeg origana ili čaj od divljeg origana, uvesti beli luk u ishranu. Takođe preporuke za dijetetski proizvod D-Manozinn. Nema negativnih dejstava kao antibiotici jer je to voćni šećer u obliku praha, koji za sebe vezuje bakteriju i izbacuje je iz mokraćnih kanala. Ima ga u boljim apotekama. Malo je skuplji ali radi posao, može se piti i preventivno kasnije. Samo se držite uputstva. Ako neko bude čitao temu da zna. :)
2019 07 08
Brusnica je dobra za to.Divlji orogano caj.Semenke od bundeve iseci na pola pa skuvaj caj od toga.To sam ja pila kad sam imala eserihiju
2019 07 10
Caj i ulje od divljen origana, ima u zdravoj hrani da se kupi. Jeste ruzno, ali pomaze. Ja sam izbacila za mesec dana uz pomoc toga.
2019 07 10
1 2