Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

⭐CASKANJE⭐

Pa, radicu na Hr, to mi dodje cisto za zanimaciju, posto cu imati dosta vremena. Ali bicemo na relaciji, malo tamo, malo ovde, pa kad god sam u Bg—u oglasim se :) a mogu i na bus ponekad da stavim.neki paket, ako nekoj clanici ovde bude nesto interesantno :)
2018 05 08
Pa,da to je isto,sem sto ides ispocetka utiske ,pratioce... Skoro sam prolazila kroz Zagreb,lepo je i moderno,nece ti biti lose ;)
2018 05 08
Daaaa, ZG je divan, ali Zadar još lepši. Tamo sam se nauživsla i jedva čekam jun. Nema ništa lepše, nego gledati svaki dan more sa terase :)
2018 05 08
Trkni malo i do Kornata, da nam praviš zazubice ;)
2018 05 08
> Debela_devojka: > Daaaa, ZG je divan, ali Zadar još lepši. Tamo sam se nauživsla i jedva čekam jun. Nema ništa lepše, nego gledati svaki dan more sa terase :) Pravis zazubice,pravis... Nemoj da ti dodjem u goste na par dana 8-)
2018 05 08
> *STARS*: > > Debela_devojka: > > Daaaa, ZG je divan, ali Zadar još lepši. Tamo sam se nauživsla i jedva čekam jun. Nema ništa lepše, nego gledati svaki dan more sa terase :) > Pravis zazubice,pravis... Nemoj da ti dodjem u goste na par dana 8-) Slobodnooooo, svi su dobrodošli :D
2018 05 08
> Debela_devojka: > > *STARS*: > > > Debela_devojka: > > > Daaaa, ZG je divan, ali Zadar još lepši. Tamo sam se nauživsla i jedva čekam jun. Nema ništa lepše, nego gledati svaki dan more sa terase :) > > Pravis zazubice,pravis... Nemoj da ti dodjem u goste na par dana 8-) > Slobodnooooo, svi su dobrodošli :D <3 limunadu molim
2018 05 08
Hello! Ima li nekoga u kafiću? Pijem kafu veceras sama? :)
2018 05 09
NemA, burazeru, svi nas napustili :D
2018 05 10
> Debela_devojka: > NemA, burazeru, svi nas napustili :D Vidis! Pustoš. :)
2018 05 10
U poslu koristim rad sa recikliranim materijalima,sve sto mi dodje pod ruku. Kolaze,prirodne materijale za kolazne slike,Kasiranje,oslikavanje,otiskivanje i td
2018 05 10
Sta radis sa tim radovima? Jel moze to da se proda? Radis po porudzbini? Ja sam se malo ispraznila,jer to radim godinama,pa vise nemam ni volju,ni inspiraciju,radim jer moram. A lepo je... Prelepe boje koristis.
2018 05 10
Evo i mene devojke 💜 Ja bila u krecenju kuce ovih dana. Sada sam konacno zavrsila sa tim. Divni su radovi 😊😊😊 Radila sam i ja to jedno vreme kao i svasta nesto drugo ali vise za sebe kacim vam po neku slicicu kada mi vrate tel.sa popravke. Stars daj da vidimo nesto od toga sto ti radis bas me zanima 😊
2018 05 10
> ElenaPt: > Evo i mene devojke 💜 > Ja bila u krecenju kuce ovih dana. Sada sam konacno zavrsila sa tim. > Divni su radovi 😊😊😊 > Radila sam i ja to jedno vreme kao i svasta nesto drugo ali vise za sebe kacim vam po neku slicicu kada mi vrate tel.sa popravke. > Stars daj da vidimo nesto od toga sto ti radis bas me zanima 😊 Dobro jutro,fino proslo krecenje...kod mene su isto neka renoviranja bar jos mesec dana. Nemam slike radova ,jer mi je to na poslu,periodicno radimo,ali cim nesto zanimljivo napravim pokazacu vam. x-)
2018 05 10
Samo moram da napravim izuzetak i pokvarim,licno odredjenu koncepciju kafica,( nema negativnih tema,svadje) " svecano obecavam da vise necu ulaziti na tudje forum teme u rasprave o poslovanju" sinoc sam naucila jako vaznu lekciju. Ovde na sajtu je jedan veliki zmijarnik,pun zlonamernih ,isfrustriranih i ljubomornih clanica. Nadam se da se moje povlacenje nece drugacije protumaciti ,vec kao potez krajnje dobre volje ....da nekome ne j... M...er i jos ponesto. Ovde smo radi zabave,ljubavi prema krpicama,a i ponesto da kupimo- menjamo- prodamo. Zaista ne vidim razlog za zeljom da se sa nekim svadjate. Toliko od mene.
2018 05 10
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 72