Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

Tema za "BAJKERE"

Znam da je ovo pretezno zenski sajt, ali polako se zavrsava sezona svirki i pocinju moto skupovi. Ima li jos neka clanica da cesto posecuje moto skupove i zurke? :D
2018 05 03
Bila na zuraji,dosadno ,svi mrtvosani,ali imam zavidnu kilometrazu na dvotockasima...
2018 05 03
> TheCatKiller: > Bila na zuraji,dosadno ,svi mrtvosani,ali imam zavidnu kilometrazu na dvotockasima... Ja imam zavidnu kilometrazu na biciklu, ali nije poenta sam moto skup vec svirka :D
2018 05 07
Sad je bio Ritam Nereda u Kuli! I bilo mi je jako krivo sto sam zbog povrede noge morala da ostanem kod kuce.... :-( Inace da jesam za motorijadu UVEK :D Jos ako je dobra ekipa zna biti ODLICNO :D
2018 06 13
Jaaaa :D
2018 06 14
Na posljednjem smo bili u Šapcu, pre dve godine. Posle toga smo imali nesreću i vise nema motora. Ne treba vise. Inace, kao djevojka sam imala dečka bajkera i išla i današnji skupovi nisu ni upola kao pre 15ak godina. Zadovoljila sam se toga. Bolje odrade svirke bendovi na beerfestu nego na moto skupovima.
pre 13 dana, 22:17
Ranije isla cesto zet mi je motorista + mi je decko prevarant bio motorista tako da smo posecivali moto skupove spavala u satoru probudila se sa prehladom i sve ostalo sto ide uz to xD bila su to lepa vremena svirka sto se mene tice mislim da mi je najbolja bila jedna godina u Beloj crkvi gde su svirali pesme od Maidena i ne znam gde je tacno bio Osmi putnik mislim da je bila Smederevska Palanka zaboravih vise bilo ih je puno, to su mi da kazem dva najbolja, a da i Kraljevski Apartman, al sad je vec to previse ljudi za mene a beer fest mi je totalni ocaj na Kalisu mi je bilo super od kad je na Uscu neka hvala bila jednom i nikaddd visee occcajj
pre 12 dana, 17:51