Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

Tema za "BAJKERE"

Znam da je ovo pretezno zenski sajt, ali polako se zavrsava sezona svirki i pocinju moto skupovi. Ima li jos neka clanica da cesto posecuje moto skupove i zurke? :D
2018 05 03
Bila na zuraji,dosadno ,svi mrtvosani,ali imam zavidnu kilometrazu na dvotockasima...
2018 05 03
> TheCatKiller: > Bila na zuraji,dosadno ,svi mrtvosani,ali imam zavidnu kilometrazu na dvotockasima... Ja imam zavidnu kilometrazu na biciklu, ali nije poenta sam moto skup vec svirka :D
2018 05 07
Sad je bio Ritam Nereda u Kuli! I bilo mi je jako krivo sto sam zbog povrede noge morala da ostanem kod kuce.... :-( Inace da jesam za motorijadu UVEK :D Jos ako je dobra ekipa zna biti ODLICNO :D
2018 06 13
Jaaaa :D
2018 06 14
Na posljednjem smo bili u Šapcu, pre dve godine. Posle toga smo imali nesreću i vise nema motora. Ne treba vise. Inace, kao djevojka sam imala dečka bajkera i išla i današnji skupovi nisu ni upola kao pre 15ak godina. Zadovoljila sam se toga. Bolje odrade svirke bendovi na beerfestu nego na moto skupovima.
2020 06 20
Prodajem bajkersku jaknu. Ako je neko zainteresovan neka se javi u inbox :)
2020 07 15
Prodajem muške moto Triumph pantalone sa protektorima i Triumph Steve McQueen moto rukavice Obe stvari na mojoj stranici, može dogovor oko cene.
2020 07 26
Meni nedostaje gitarijada, i bas mi je krivo sto ove godine nece biti... ❤️
2020 08 06