Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zasto tolike cene?

Mene opet odbijaju kolazi i sve sto je na lutkama . Cim vidim lutku ,to mi izgleda kao komercijalna prodaja i kad nije ... Takve slike nikad ne gledam . A ,opet , ove mnogo nacifrane , stalno obecam sebi da cu napraviti tako neku mrtvu prirodu ,ali sam lenja :') Jedva se nateram i da ikako slikam nesto ,samo kad mi zatrebaju pare ili dovucem novu hrpu pa nemam gde da stavim . Sto se cena tice , istina ,neki ne shvataju da ono sto je izaslo iz prodavnice ( pa cak i da nije ,ovo su Krpice , ovde cemo platiti i postarinu , a nema ni svrhe kupovati-prodavati na Krpicama ako su cene slicne onim u prodavnici ) ima cenu najvise 30% . Da ne pricam o brendovima ( Zaru , H&M i sl. zaista ne bih ubrajala u brendove ... ) , Gucci je brend ,npr. ,ali ako mislis da nosena tasna , cak i bez ostecenja ,ali od tamo neke sezone ko zna kad treba da kosta nesto specijalno ,onda si budala ili trazis budale . A ,da .slika gde je macka ili pas napravio upad , mene bi privukla <3
2018 05 06
Imam ja sliku sa mackom. :) Pa moja Suncica je najlepsi model,ali istini za volju,dooobro moram da je ocesljam pre fotkanja jer ne ide da nekom stigne crna haljina sa belim dlakama moje macke. 😂 Salu na stranu,ne pogadjaju me visoke cene na sajtu,svako stavi ceni za koliko misli da to vredi,a na nama j da zaobidjemo ili kupimo. S druge strane,smatram da dosta devojaka ocekuje da cak i ono sto vredi,kupe za smesne pare,a ne gledaju realnu cenu te stvarcice.
2018 05 06
Imam ja sliku sa mackom. :) Pa moja Suncica je najlepsi model,ali istini za volju,dooobro moram da je ocesljam pre fotkanja jer ne ide da nekom stigne crna haljina sa belim dlakama moje macke. 😂 Salu na stranu,ne pogadjaju me visoke cene na sajtu,svako stavi ceni za koliko misli da to vredi,a na nama j da zaobidjemo ili kupimo. S druge strane,smatram da dosta devojaka ocekuje da cak i ono sto vredi,kupe za smesne pare,a ne gledaju realnu cenu te stvarcice.
2018 05 06
Imam protiv visokih cena protiv kada su u pitanju stvari iz radnji kojih nema u svim gradovima . Zao mi da se clanice nalepe jer nemaju mogucnost da to kupe kod sebe ... A ovih koji placaju marku ,cak i ako je iz djubreta ,nije mi zao . Pozdrav macanki <3
2018 05 06
Monika993 ,nasla sam je i stavila u omiljene , prekrasna je <3
2018 05 06
Dobro,da,to si u pravu,nisam razmisljala u tom smeru uopste. Ali tome valjda sluzi onda tema "precenjeno", pa se onda tu okaci.
2018 05 06
> Monika993: > Imam ja sliku sa mackom. :) Pa moja Suncica je najlepsi model,ali istini za volju,dooobro moram da je ocesljam pre fotkanja jer ne ide da nekom stigne crna haljina sa belim dlakama moje macke. 😂 Salu na stranu,ne pogadjaju me visoke cene na sajtu,svako stavi ceni za koliko misli da to vredi,a na nama j da zaobidjemo ili kupimo. S druge strane,smatram da dosta devojaka ocekuje da cak i ono sto vredi,kupe za smesne pare,a ne gledaju realnu cenu te stvarcice. Ima nas raznih..to je tacno....neki placaju preskupo nekima je i povoljno skupo....vrzino kolo...Meni se svidja sto svako iznosi svoje misljenje....Danas sam na ovom forumu dobila dobre savete..odnosno misljenja sta bih trebalo da promenim..i meni je to super!A sto se zivotinjica nasih dragih tice...ja dosta pta kada saljem (imamo zlatnog retriver)...se izvinim ako ima koja dlaka a svakako da ima jer nemoguce je bar kod ove rase da iskorenim dlake skroz :")
2018 05 06
Ta dlacica od retrivera moze samo srecu da donese <3 Iskreno ,osim lenjosti da se pozabavim slikama , ja crne i bele stvari nikako ne umem da slikam ,koliko god se trudim , nije to to sto je u prirodi ...
2018 05 06
> TatCat: > Ta dlacica od retrivera moze samo srecu da donese <3 > Iskreno ,osim lenjosti da se pozabavim slikama , ja crne i bele stvari nikako ne umem da slikam ,koliko god se trudim , nije to to sto je u prirodi ... Ja da budem iskrena..uopste nemam zivaca za ta lickanja..,znam da to odbija dobar deo ljudi...Ja isto ne gledam kakve su slike..uglavnom znam sta trazim i onda trazim mozda dodatne fotografije nekog dela koji mi je mozda sumnjiv....Ja ovde sa kupovinom sam do sada prolazila super..zato sto ne kupujem brendove koji su na mk.,nazovi popularni...Npr kupila sam skroz novu..ne kao novu ,nego novu torbu George Gina &Luci..za 1700 din...Nije se tada znalo za tu firmu ovde i dalje se malo zna...i devojka mi kaze da je prvobitno satavila 4000 sto je i dalje ok cena...i na kraju ju je meni srecna prodala za 1700..posto se i ovako niko mesecima nije zanimao za nju
2018 05 06
A sto se dlacica tice nagledala sam se toliko ljudi u zivotu..koji se groze psa u kuci.... :/ ...Da su retki oni kojima to ne smeta i onda se za svaki slucaj izvinjavam...
2018 05 06
Istina , ja tacno znam kako ce mi nesto stajati , ne treba da slika neko na sebi ili lutki . Eventualno dodatno pitam za sastav ako nije naveden i da li su boje realne . I nemam nijedno negativno iskustvo sa kupovinom ,znam sta trazim i ne kupujem "aranzman" . Samo sto se ne polazi od sebe , ovde ipak ima puno onih koje kupuju sliku , naredjano kao u casopisu ,pa im lepo ... :")
2018 05 06
> TatCat: > Istina , ja tacno znam kako ce mi nesto stajati , ne treba da slika neko na sebi ili lutki . Eventualno dodatno pitam za sastav ako nije naveden i da li su boje realne . I nemam nijedno negativno iskustvo sa kupovinom ,znam sta trazim i ne kupujem "aranzman" . Samo sto se ne polazi od sebe , ovde ipak ima puno onih koje kupuju sliku , naredjano kao u casopisu ,pa im lepo ... :") Odlicno receno "aranzman"..odnosno pravi izraz :)
2018 05 06
Malopre sam bas fotkala crnu haljinu,znaci ja sam se zaljubila u nju. Ljudi moji slike su uzasne,ne znam da li je do telefona ili do cega,ali ja to nikad ne bih kupila. Zato sam nasla sliku na netu,pa cu nju postaviti uz ove moje jadne. 😂
2018 05 06
> Monika993: > Malopre sam bas fotkala crnu haljinu,znaci ja sam se zaljubila u nju. Ljudi moji slike su uzasne,ne znam da li je do telefona ili do cega,ali ja to nikad ne bih kupila. Zato sam nasla sliku na netu,pa cu nju postaviti uz ove moje jadne. 😂 Sigurno nije gora od mog poziranja u pidzami :') :') molim vas udjite kod mene ,pa udjite u majce .....ispod slike pise zara crna majca...trebala sam da dodam sexy da komedija bude veca :') :') :')
2018 05 06
> jelena2606: > > Monika993: > > Malopre sam bas fotkala crnu haljinu,znaci ja sam se zaljubila u nju. Ljudi moji slike su uzasne,ne znam da li je do telefona ili do cega,ali ja to nikad ne bih kupila. Zato sam nasla sliku na netu,pa cu nju postaviti uz ove moje jadne. 😂 > Sigurno nije gora od mog poziranja u pidzami :') :') molim vas udjite kod mene ,pa udjite u majce .....ispod slike pise zara crna majca...trebala sam da dodam sexy da komedija bude veca :') :') :') odnosno zara majca M
2018 05 06