Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Pitam se..

Da li bi ovaj sajt bolje funkcionisao kad bi se postovala neka pravila?Da li bi mozda adminka mogla da pogleda koliko joj se nedozvoljenih predmeta nakupilo?Kada bi mozda opomenula clanice da brisu prodate predmete,da se ne bave preprodajom(,ili kako se vec zove) novih stvari iz butika?Mozda kad bi se znao neki red ne bi bilo toliko prevara i bezobraznih clanica..:/
2018 05 16
mislim da je previse gresaka da bi se napravio red, pre svega te clanice treba same da uvide gresku i da je to sto rade lose, dok se to ne desi ne znam koliko adminka imala uticaja, opomena nista ne znaci, ako se nista nece prometiti ili ce se promeniti samo za prvo vreme, dok blokiranje na sajtu takodje nista ne znaci jer ce prevaranti uvek moci otvoriti novi nalog, tako da, ali nema sumnje da bi neverovatno bolje funkcionisao bez prevara, ne bi vise "haralo" nepoverenje na sajtu.......
2018 05 17
Cini mi se da bi svakako trebalo uvesti prilikom registracije na sajt...ostavljenje licnih podataka..kao na sajtu kupujem prodajem... bilo bi ozbiljnije a i samim tim bi se broj prevaranata smanjio ili mozda cak sveo na minimum......Mislim da je to najveci problem ovog sajta...ostali problemi u poredjenju sa ovim su manje vise benigni
2018 05 17
> jelena2606: > Cini mi se da bi svakako trebalo uvesti prilikom registracije na sajt...ostavljenje licnih podataka..kao na sajtu kupujem prodajem... bilo bi ozbiljnije a i samim tim bi se broj prevaranata smanjio ili mozda cak sveo na minimum......Mislim da je to najveci problem ovog sajta...ostali problemi u poredjenju sa ovim su manje vise benigni Za to se i ja slazem..lepo ostavis sve podatke i nemas brige..
2018 05 17
> MeriliaGrej: > mislim da je previse gresaka da bi se napravio red, pre svega te clanice treba same da uvide gresku i da je to sto rade lose, dok se to ne desi ne znam koliko adminka imala uticaja, opomena nista ne znaci, ako se nista nece prometiti ili ce se promeniti samo za prvo vreme, dok blokiranje na sajtu takodje nista ne znaci jer ce prevaranti uvek moci otvoriti novi nalog, tako da, ali nema sumnje da bi neverovatno bolje funkcionisao bez prevara, ne bi vise "haralo" nepoverenje na sajtu....... Znam da je previse gresaka..pre je za lazne tagove i nedozvoljene predmete davala negativnu,sad ni to..
2018 05 17