Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Izostatak utisaka

Prodala sam dve haljine ovde i niko mi nije ostavio utisak..ostavila sam kontak tel iz razloga sto ima puno prevara.Obe osobe su me kontaktirale na viber i tako sam prodala haljine.Zasto je tesko ostaviti utisak ??????Vazan je zbog dalje prodaje 😕
2018 06 03
Na to se ovde morate navici, nazalost... A u svakom slucaju, mozete ih "podsetiti" da Vam ostave utisak...
2018 06 03
Jesam i jednu i drugu osobu ali eto nazalost teko je to uciniti
2018 06 03
I meni se to vise puta desilo i kao kupcu i kao prodavcu. Naravno da je vazno za dalju prodaju i kupovinu, ali nazalost morate se jednostavno navici na to.
2018 06 03
> Dariska: > Jesam i jednu i drugu osobu ali eto nazalost teko je to uciniti Izbrišite svoj,ja to tako, e onda "prorade" 😉
2018 06 03
Da, i ja sam tako ali kod nekih ni to ne vredi. Ali, sta je tu je... Idemo dalje 😃
2018 06 03
Znaci nisam luda da sam jedina koju su ignorisali :o
2018 06 03
Isto se i meni desava, jos ne kapiram kad clanice imaju 2/3 utisaka i ne trude se da ostave da bi i one dobile. Kad njima nije stalo, onda se ni ja ne cimam, jer ih imam dovoljno...
2018 06 03
Otprilike 5-6 clanica mi nije ostavilo utiskak, i pored toga sto sam im ja ostavila i zamolila da ostave i one meni. Mozda clanice ne shvataju ozbiljno ovo ocenjivanje pa im nije ni vazno. Meni svakako jeste😊
2018 06 03
Obicno mi ne ostave utisak clanice koje samo kupuju ,valjda im nije bitno jer ne prodaju nista . Sad mi vise ne znaci neki utisak vise ili manje , ali nekad sam zivela za svaki . Ja izbrisem svoj ,ako meni ne uzvrate . Nisam izbrisala neki dan , clanica je bila u bolnici ,cekala bebu , javila se da je muz podigao posiljku tek nakon petnaestak dana i na moju poruku u kojoj pitam je li sve u redu . Nasla je ipak vreme da se zahvali i odgovori , a u takvoj situaciji je oprosteno sto nije ostavila utisak . Inace ,ne podrzavam neostavljanje utiska niti pozitivnog niti negativnog . Desavalo mi se da se cak ne jave dok ja ne pitam da li je stiglo ,da li su zadovoljne ....
2018 06 04
E pa i to.Decko je kupio devojci haljinu i zvao me vise puta i slala sam mu i brposiljke i br kurira kako bi sve znao a nije se udostojio ni da javi dal je stiglo ni nista..Jos jedna stvar je ne odgovaranje na poruku kad neko trazi dimenzije ja premerim i posaljem,nema odg,pa pitam hoce li odg.opet nema odgovora,zar je tesko napisati bar hvala nece odgovarati 😣
2018 06 04
Meni mnogo devojaka nije ostavilo utisak ali sam skontala vremenom da su to uglavnom one koje ili imaju preko 200 utisaka pa im verovatno razmena istih vise ne predstavlja nesto bitno, ili one koje samo kupuju na sajtu pa im je bitno da se njima ostavi utisak kao korektnom kupcu... Mozda ruzno od mene ali onda ni ja namerno ne ostavim :D Gore mi je kad se uopste ne jave da li im je stiglo i da li je sve ok, onda se brinem.
2018 06 05