Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Okrenite Se I Idite

> Oleloleeee: > Misljenja sam da kvalitetna rasprava moze uticati na razlicita misljenja, moze se sagledati situacija iz vise uglova. Kao I emushka, podrzavam! Ole! ;) <3
2018 07 19
A prodaja jednostavno ne ide jer cu sene napumpane ,a i sad su veeelika snizenja . Bukvalno u Zari moze se naci jesenja topla jakna sa pravim krznom za 2900,majice i bluzice do 1000 d. U Mangu farmerke 1900 . Leto je ,ljudi su na odmoru . Skupljaju pare za odmor ,itd . Da budemo realni ,zato ne ide prodaja i ja sam toga svesna . A i nema se para . Ljudi ce kupiti samo ono sto im je hitno . Mislim da je to razlog sto ne ide prodaja .
2018 07 19
Bez obzira na sve, ne pada mi na pamet da ga napustim i jako bi mi bilo zao da se sajt urusi. Pohvatala sam sta, kako, ogradila se, ponekad se smorim, ignorisem svasta, ne ocekujem nikakva "cuda" i plivam..:) Oleloleeee komentar je u potpunosti na mestu, isto razmisljam, kome se ne svidja...neka ide...ali mislim da retko ko ode...mislim da se samo zale...
2018 07 19
Ne kupuju svi u Zari, Mangu... Meni lično tamo su i na akcijama cene prebudžene, hoću reći: "nisu za moj džep", a bome ni po mom ukusu jer ja sam baš onako više sportski tip što se oblačenja tiče, veoma retko dolazi u obzir neka blaga elegancija- ukoliko eto baš moram. ;) Tako da, evo pre 10ak dana sam kupila nove pantalone sa širokim nogavicama crne sa belim prugama, extra lagane i prave letnje za samo 550din. u butiku na Ustaničkoj, dok ovde vidim da se pantalone sa širokim nogavicama prodaju od po 1000-1200din pa naviše, što zaista nije baš nikako realno. I onda se žale kako im prodaja ne ide- pa, neće ni ići sa takvim cenama. Kapiram da neko podigne svoje cene za 100-200-300din (valjda u nekoj nadi da će se od toga obogatiti, ma haaajdee bre- kako da ne!) ali da su cene i više nego duplo veće nego po butcima, e to je već bezobrazluk. Ali, mislim da već postoji tema o ovakvim stvarima pod nazivom Precenjeno.
2018 07 19
Ne smeta mi ni Vucic, ni kise u julu, ni sto prodaja slabo ide na sajtu 😄. Smeta mi zlo, koje ne moze niko iskoreniti, do sam covek u sebi. Sve ostalo je manje bitno. Ako nesto ide- neka ga, ako ne ide- neka se menja ako moze..ako ne moze, ostavi se corava posla, zivot cine sitnice, koje mogu biti lepe 😉
2018 07 19
Mislim da prica o cenama ne pije vodu.Imate novu majicu i za 300 din kod Kineza, a imate i za 100e.200 i tako...Sta je za koga skupo a sta jeftino glupo je raspravljati,Dosta stvari ulazi u pricu kada se formira cena.Skupo je relativan pojam,kao i jeftino.Takodje ako smatrate da je nesto skupo,zamolite za popust ili preskocite.Toliko je jednostavno.I pored nedostatka admina i poteskoca na sajtu ,ja sam prodavala i kupovala.Do tada kako Ole kaze,stvari su mi stajale u ormanu hvatale prasinu,nesto sam poklanjala.Da, ima nezgodnih clanica,ali je vecina sa kojom sam komunicirala je pozitivna.Super je diskutovati na forumu ,razmena misljenja i stavova je super stvar ,a i zabavna...Samo malo da se digne rucna i da se pogleda i lepa strana sajta.
2018 07 19
> jacaikaja: > Ne smeta mi ni Vucic, ni kise u julu, ni sto prodaja slabo ide na sajtu 😄. Smeta mi zlo, koje ne moze niko iskoreniti, do sam covek u sebi. Sve ostalo je manje bitno. Ako nesto ide- neka ga, ako ne ide- neka se menja ako moze..ako ne moze, ostavi se corava posla, zivot cine sitnice, koje mogu biti lepe 😉 Potpisujem,ubola si svaku😉💖
2018 07 19
1 2 3